Brunello Cucinelli اهدا خواهد شد بیش از 34 میلیون دلار ارزش کالا که نیست فروش در طول مستند

Brunello Cucinelli است که چرخش بیش از حد موجودی—مازاد unbought کالاهای لوکس از coronavirus مستند—به یک جدید, بشردوستانه فرصت است.

فلسفی طراح—شاید بهترین و شناخته شده برای خود کشمیر خاموش پالت و تخیلی امکانات تولید در ایتالیا’accumulated یک معامله بزرگ در حال حاضر خارج از فصل سهام در طول اپیدمی خاموش کردن. به جای پیروی از انتظار مسیر از markdowns و فلش فروش Cucinelli ایجاد برچسب های مختلف با ماموریت های مختلف: دادن محصول دور به طور کامل.

به نام Brunello Cucinelli برای بشریت آن را هدیه کالا نشات گرفته از مکان های فروشگاه بیشترین شدت نهفته Covid-19 مستند–یک گنجینه با ارزش حدود $34,213,950 با توجه به WWD.

“به نظر من که این پروژه-که ما همه تعریف به عنوان ‘شدید’–در برخی از راه های افزایش کرامت انسان و ادای احترام به همه کسانی که در ساخت این لباس” Cucinelli در بیانیه ای گفت. “آن را به رفتن دست در دست با دیگر پروژه چند سال پیش شروع شد که شامل تعمیر و بازیابی و استفاده مجدد از همه از محصولات ما است.”

Brunello Cucinelli

طراح Brunello Cucinelli عکس در فلورانس در سال 2019. حسن نیت ارائه میدهد از الساندرو سرانو’/AGF/شاتر

به توزیع لباس های Cucinelli تاسیس یک شورای متشکل از شش نفر از اعضای خانواده و چهار کارکنان شرکت است که کار با همکاران برای تعیین نهایی صاحبان. هر حمل و نقل ارسال خواهد شد در شرایط بکر و هدیه پیچیده با یک توجه داشته باشید از Cucinelli خود را. گیرنده سازمان را دریافت خواهد کرد دو یا سه جمله بسته-با هر بسته حاوی بین 40 و 50 قطعه–در هر سال است.

این حرکت در می آید در یک زمان بحرانی برای Umbrian برچسب آن را به عنوان و تقریبا هر کسب و کار دیگر هدایت طبیعی جدید آورده بهداشت جهانی بحران. در طی یک کنفرانس تلفنی به سرمایه گذاران در شنبه Cucinelli گفت: کاهش فروش 30 درصد در طول شش ماه اول سال 2020 اما انتظار می رود به بهبود می یابند در طول نیمه دوم سال در رادیو فردا. “در حال حاضر ما می توانید انتظار مثبت و سوم و چهارم که باید در نتیجه خفیف افت در سال 2020 گردش مالی در حدود 10 درصد” Cucinelli گفت.

در همان تماس طراح گفت: سالانه رشد فروش برای 2021 انتظار می رود که 15 درصد یک افزایش معنی دار از آن و نه درصد رشد در سال 2019. نام تجاری, اعتماد به نفس, آن را می توانید با چوب به آن طرح بلند پروازانه از دو برابر 2019 فروش 2028.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>