سندرم قلب شکسته واقعی است — و با تشکر از COVID آن را در ظهور


broken-heart-syndrome
مامان ترسناک و Westend61/گتی

وقتی که من یک جوان بیوه, من به عنوان خوانده شده یک آمار که به من گفت من شانس مرگ در سال آینده به طور قابل توجهی بالاتر از دیگران سن و سال من. من اول فکر کردم یک طعنه آمیز البته آنها هستند. جهان در حال حاضر ستون بر من پس چرا اضافه کردن یک نرخ بالاتر از مرگ ؟ من فکر دوم بود از چه ؟ (چون بيوه گرایش به مردم یک حس شوخ طبعی و چشم انداز است که دامن خط بین واقعی و مرض).

علل بودند متنوع—هر چیزی از نگرانی های سلامت به حوادث از چیزهایی که من می تواند به طور بالقوه کنترل به چیزهایی که صحبت می کرد به سادگی از شانس بد و خام معامله از سرنوشت. اما یکی از دلایل گیر کردن به من. آن را “سندرم قلب شکسته.”

من شنیده بودم از مردم در حال مرگ از قلب شکسته قبل از. نه فقط واقعی مردم است. شخصیت های ادبی به ویژه در مورخ رمان های عاشقانه مردن از قلب شکسته تمام وقت. (همه زمان ها ممکن است اغراق در اینجا, اما اجازه دهید با آن بروید.) اما به عنوان یک واقعی با بیماری های فیزیکی است که می تواند بر گوشت و خون انسان, این اولین بار من می خواهم از آن شنیده می شود.

کلینیک مایو تعریف “سندرم قلب شکسته” را به عنوان “موقت قلب بیماری است که اغلب در آورده با موقعیت های استرس زا و احساسات شدید. این بیماری همچنین می تواند باعث جدی بیماری جسمی و یا عمل جراحی. آن را نیز ممکن است به نام استرس کاردیومیوپاتی takotsubo کاردیومیوپاتی یا اپيکال بالونی سندرم است.”

علائم شبیه به کسانی که از حمله قلبی—فکر می کنم درد قفسه سینه و تنگی نفس—و می تواند شامل ضربان قلب نامنظم غش پایین, فشار خون و cardiogenic shock. اما در سندرم قلب شکسته نیست, یک حمله قلبی. در حالی که یک حمله قلبی ناشی از گرفتگی یا اسپاسم در عروق برش قلب از آن تامین اکسیژن, “سندرم قلب شکسته” است که “فکر می کردم برای جلوگیری از افزایش هورمون است که باعث اختلال در توانایی عضله قلب برای پمپ.”

معنی علت—در حالی که هنوز دقیقا شناخته شده—است مسلما نه فیزیکی و نه چیزی است که ممکن است نشان می دهد تا به راحتی و بدیهی است که در یک آزمون تشخیصی.

من برای اولین بار در مورد این سندرم در تلاش برای درک جوان بيوه. اما آن را به عنوان معلوم “سندرم قلب شکسته” شرط نیست که تنها بر زنان بیوه و یا هر کسی که عزادار از دست دادن یک دوست. آن می تواند افرادی که می گویند زندگی از طریق یک بیماری همه گیر و بی سابقه زمان تغییر. یک مطالعه 258 نفر که آمد به کلیولند کلینیک و کلینیک کلیولند اکران عمومی با کرونری حاد علائم منتشر شده در JAMA باز کردن شبکه یافت می شود که به بروز “سندرم قلب شکسته” در حال افزایش است در طول COVID-19 همه گیر و بیشتر مردم به دنبال درمان قلبی مسائل. این مطالعه نشان داد که شيوع سندرم قلب شکسته مشخصی به 7.8 درصد است که از 1.7 درصد در دوران قبل از همه گیر زندگی. بیماران نیز تمایل به ماندن در بیمارستان دیگر برای این بیماری از آنها قبل از COVID-19 پاره پاره از هم جدا عادی به عنوان ما آن را می دانم.

“این COVID-19 همه گیر آورده در مورد سطوح مختلف استرس در زندگی مردم سراسر کشور و جهان است. مردم نه تنها نگران خود و یا خانواده خود بیمار شدن آنها برخورد اقتصادی و عاطفی و مسائل اجتماعی مشکلات و پتانسیل های تنهایی و انزوا” گفت: Ankur Kalra, M. D., یک متخصص قلب و عروق کلینیک کلیولند توضیح می دهد که در انتشار اخبار در مورد مطالعه است. “استرس می تواند اثرات فیزیکی در بدن ما و قلب ما را به عنوان نشان از افزایش تشخیص استرس کاردیومیوپاتی ما در حال تجربه.”

خبر خوب این است که “سندرم قلب شکسته” می توان به راحتی با داروها به کاهش فشار خون و سرعت ضربان قلب و بسیاری از افراد را بهبودی کامل. (آن را به عنوان معلوم مورخ رمان عاشقانه همیشه منعکس کننده واقعیت—چه کسی می دانست؟) در دراز مدت عوارض و مرگ و میر حوادث نادر و ما می توانید مراحل برای جلوگیری از این بیماری در دسترس نباشد. مراقبت از خود-مراقبت از خود واقعی—بسیار مهم است. دکتر گرانت نی, M. D., M. Sc., مدیر کلینیک کلیولند در STEMI (ST-elevation انفارکتوس میوکارد) برنامه و نویسنده ارشد برای مطالعه پیشنهاد این مشاوره در انتشار اخبار: “برای کسانی که احساس ضعف و استرس و این مهم برای رسیدن به خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. ورزش و مراقبه و ارتباط با خانواده و دوستان در حالی که حفظ فاصله فیزیکی و اقدامات ایمنی نیز می تواند کمک به از بین بردن اضطراب است.”

هیچ یک از نیازهای اضافی دلیلی برای نگرانی در این بیماری همه گیر. فقط عطف در اخبار و یا باز کردن رسانه های اجتماعی خود را تغذیه به احتمال زیاد فراهم می کند دلایل به اندازه کافی در طول روز است. و این نیست “در اینجا یکی دیگر از دلایل شما باید وحشت” مقاله. اما این یک یادآوری برای متوقف کردن و بررسی با خودتان. به لحن خود را با احساسات و افکار و احساسات خود را. چرا که ذهن و بدن مرتبط هستند و در راه ما نیست و در عین حال به طور کامل درک کنند. و گاهی اوقات بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید برای بدن ما است که به توجه به ذهن و قلب و روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>