برادوی ستاره نیک کردرو می میرد پس از ماه ها مبارزه با COVID-19


Nick-Cordero-death-from-covid
Noam Galai/گتی

نیک کردرو دیگری ویرانگر از دست دادن به یک ویروس است که ادعا کرده است در حدود 130,000 آمریکا زندگی می کند

به عنوان سیاستمداران انکار وجود آن و شدت متحده همچنان به قدرت نسبت به بازگشایی و مردم هنوز هم حاضر به پوشیدن ماسک برای محافظت از خود و دیگران coronavirus همه گیر قوی هستند. به بعد تقریبا 130,000 آمریکا زندگی می کند از دست داده اند و این تعداد همچنان به صعود هر روز. ما اضافه کردن یک ویرانگر تر از دست دادن به لیست در حال رشد: برادوی بازیگر نیک کردرو که صرف ماه در L. A. بیمارستان مبارزه با عوارض پس از عقد قرارداد COVID-19 در اواخر ماه مارس است.

کردرو است شناخته شده برای نقش خود را در نشان می دهد مانند پیشخدمت, داستان برانکسو Bullets Over Broadwayو او بازیگران در هالیوود تولید Rock of Ages تا همه گیر مجبور به تئاتر نزدیک است. به گفته مردم او وارد اتاق اورژانس در مارس 30 و دچار 95 روز از عوارض و موانع از جمله مینی سکته مغزی و لخته شدن خون سپتیک عفونت tracheostomy و یک ضربان ساز موقت کاشته شده است. پای راست او قطع شد. او در یک ونتیلاتور. دو پیوند ریه مطرح شد زمانی که او درگذشت. او تنها 41 و تا به حال شناخته شده از قبل موجود شرایط.

کردرو همسر آماندا Kloots ساخته شده دلخراش اعلام Instagram.

مشاهده این پست در Instagram

خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین. ⠀ من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز. ⠀ به شکافهای فوق العاده, دکتر, دکتر David Ng شما بودند من مثبت دکتر! نه وجود دارد بسیاری از پزشکان شما می خواهم. نوع هوشمند و مهربان قاطعانه و همیشه مشتاق به گوش دادن به ایده های دیوانه و یا تماس دیگری دکتر برای من برای نظر دوم. شما یک الماس در خشن. ⠀ ⠀ من نمی تواند شروع به تشکر از هر کس به اندازه کافی برای outpour از عشق و حمایت و کمک ما را دریافت کرده ام و این آخرین 95 روز. شما هیچ ایده چقدر شما برداشته روح من در 3 بعدازظهر هر روز در جهان به عنوان سنگ شکافهای آهنگ زندگی خود را. ما سنگ آن را به امروز او را به نگه داشتن دست خود را. من به عنوان سنگ خط آخر به او “آنها شما را به جهنم اما شما نور را از نور خود را ، زندگی خود را” من لبخند زد چرا که او قطعا قرار داده تا مبارزه. من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من ، ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط AK! ⭐️ (@amandakloots) در

“خدا به فرشته ی دیگر در آسمان در حال حاضر. عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ زمین,” او نوشت. “من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا. قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. او همه را دوست, عاشق گوش دادن کمک و به خصوص صحبت کنید. او باور نکردنی بازیگر و نوازنده است. او عاشق خانواده اش و دوست داشت که یک پدر و شوهر است. الویس و من دست او را در همه چیز کار می کنیم هر روز.”

Kloots باز شده بود مورد های کردرو پیشرفت و موانع در طول درمان خود را در رسانه های اجتماعی. او با تشویق خانواده و دوستان و علاقه مندان به پیوستن به روزانه بعد از ظهر singalong یکی از کردرو به آهنگ های مورد علاقه. او پشت سر خود را و همچنین خود را یک پسر ساله, الویس.

با توجه به اضافی Kloots تا به حال تنها به تازگی مجاز به بازدید شوهر او را در بالین خود را. “او در تعامل با چشمان پاسخ دادن به سوالات با نگاه کردن به صورت بله و برای هیچ. زمانی که او هشدار او همچنین می تواند حرکت فک خود را. من شده اند انجام منفعل فیزیوتراپی او را به کمک در هر راه من می تواند به او قوی تر خود را به نگه داشتن مفاصل در حال حرکت و تعامل عضلات خود را,” او توضیح داد که در Instagram. “او نمی تواند حرکت بدن خود را هنوز رتبهدهی نشده است. او تا به حال برخی از جزئی خون عفونت است که باعث کمی فشار خون و مسائل مربوط به آن تحت کنترل هستند. خود دریچه تنظیمات در حال گرفتن بهتر و اعداد روند در جهت بهتر است.”

طرفداران و همکاران از تئاتر صنعت آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با ادای احترامات به کردرو و تسلیت برای خانواده اش است. بسیاری از مردم می خواست که به پوشیدن ماسک در این بازیگر افتخار است.

COVID-19 نفر در حال حاضر افزایش تقریبا در هر ایالت در ایالات متحده است که در جهانی کانون برای همه گیر. این ویروس به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان بیش از 25 درصد از آنها در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im