Breonna تیلور مادر سوگوار دخترش: "مردم باید بدانند که Breonna اهمیت'

GMA "من همیشه گفتن او در حال رشد کردن "ما رو به تغییر تاریخ'" Breonna تیلور مادر Tamika پالمر گفت: Breonna

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
Breonna-Taylor
GMA

"من همیشه گفتن او در حال رشد کردن "ما رو به تغییر تاریخ'" Breonna تیلور مادر Tamika پالمر گفت:

Breonna تیلور مادر Tamika پالمر است صحبت کردن در مورد آنچه می توانست دخترش را 27th تولد. تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس هشت بار در حالی که او به خواب رفته بود در آپارتمان او.

پالمر به نظر می رسد در صبح بخیر امریکا و صحبت در مورد آنچه که دختر او را از زندگی به معنای به او و کسانی که او را دوست داشت. پالمر گفت: تیلور "بود که فقط پر از زندگی" و "نور تا یک اتاق است."

تیلور EMT و ضروری کارگر بود به ضرب گلوله توسط سه افسر پلیس در حالی که در خانه خود در لوئیزویل در مارس 13. او با دوست پسر خود کنت واکر که اخراج یک شات تفکر وجود دارد که شکستن چرا که پلیس نیست خود را اعلام و یا دست کشیدن. آنها بازگشت اخراج کشتن تیلور. همانطور که از ژوئن 5 ماموران درگیر شده اند متهم با هر گونه جرم و جنایت است. مدنی طرح دعوی در دادگاه واصل شده است توسط خانواده اش.

"در آن لحظه کوتاه که در آن مردم را فراموش کرده در مورد او به مدت دو ماه در یک زمان مردم نیاز به دانستن است که Breonna تیلور اهمیت و Breonna تیلور عالی بود" پالمر گفت.

پالمر همچنین صحبت در مورد "می گویند نام او" جنبش به ارمغان می آورد که با توجه به خشونت پلیس به طور خاص در برابر زنان. "این erasure از زنان است یک نتیجه از این واقعیت است که ما نمی دانیم که نام خود را و در نتیجه ما نمی دانیم که داستان خود را" Kimberle Crenshaw بنیانگذار جنبش اجتماعی و مدیر اجرایی آفریقایی سیاست های فروم گفت: در طول مصاحبه.

"می گویند نام او را به تلاش به مرگ از زنان فعال در بخشی از این گفتگو گفت: او نام" Crenshaw توضیح داد. "اگر سیاه زندگی واقعا موضوع همه سیاه و سفید زندگی می کند باید به موضوع. که به معنی سیاه زندگی سراسر جنسیتی باید برداشته شود."

"من فقط فکر می کنم او به مقصد بود" پالمر مشترک با برش. "Breonna فقط عاشق زندگی و مردم نسبت به جذب او است. او روشن کردن یک اتاق و تا به حال این هاله در مورد خودش. او هم چنین یک سردستهزنان خواننده اپرا در همان زمان. من همیشه گفتن او در حال رشد کردن " ما به تاریخ را تغییر دهید.' به او گفتم: 'من در حال حاضر انجام می شود نوجوان, مادر, چیز, بنابراین همه چیز شما باید انجام دهید شما باید بهتر از من است.' و او تنها بود."

به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور به افتخار مرگ جورج فلوید توجه به تیلور موردی است که مورد بحث همراه با بسیاری دیگر از مردان و زنان سیاه که کشته شده اند در دست پلیس است. تیلور خانواده جمع آوری شده است در لوئیزویل به جشن زندگی خود و حافظه است.

"چه اتفاقی برای او افتاده هرگز نباید اتفاق می افتد به کسی" پالمر گفت. "ما می خواهیم عدالت است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن