breonna
O مجله

این اولین بار است که در آن 20 سال سابقه پوشش نمی خواهد از ویژگی های اپرا خودش

برای اولین بار در تاریخ خود اپرا وینفری را “O مجله” پوشش خواهد شد از ویژگی های کسی که دیگر از وینفری خودش. این سپتامبر را پوشش خواهد بود اختصاص داده شده به زندگی و مرگ غم انگیز Breonna تیلور یک زن سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در طول یک بدون دست کشیدن حکم در حالی که او در خانه اش.

وینفری به اشتراک گذاشته یک کپی از پوشش با طرفداران در Instagram که نشان داد این موضوع شامل تیلور تصویر و شامل در کنار آن یک نقل قول از او که می خواند: “اگر شما به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی شما را تبدیل به یک همدست به آن” همراه با “زندگی او مهم است.” وینفری گفت: پوشش در بخش “Breonna تیلور. او درست مثل من. او درست مثل شما. و مثل هر کسی که می میرد به طور غیر منتظره او تا به حال طرح است. برنامه ریزی برای آینده و پر از مسئولیت و کار و دوستان و خنده. من فکر می کنم در مورد Breonna تیلور اغلب.”

O وب سایت رسمی او, جزئیات بیشتر به او تمایل به ادامه گفتن تیلور داستان. “او در همان سن دو دختر-دختران از مدرسه من در آفریقای جنوبی ایم که quarantining با Stedman و من از ماه مارس” وینفری نوشت. “در تمام مکالمات خود را احساس می کنم قول می دهم از امکانات. تمام زندگی خود را درخشش با نور اميد. که شد دور گرفته شده از Breonna در چنین هولناک شیوه است.”

شامل این موضوع خواهد شد “89 نام از مردم آمریکا سیاست های انجمن #SayHerName کمپین” است که یاد از قدرتمند زنان ما از دست به خشونت پلیس. “شماره سپتامبر افتخارات زندگی خود و زندگی هر زن که زندگی گرفته شده است بیش از حد به زودی” وینفری نوشت: در Instagram.

مشاهده این پست در Instagram

امروز می میرم Breonna تیلور 27th تولد. اما او در اینجا به جشن می گیرند چرا که در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در مارس 13, لویی پلیس وارد آپارتمان او اعلام نشده و پس از مختصری رویارویی با دوست پسر خود او شلیک هشت بار. افسران شده اند از کار اخراج و یا شارژ. Breonna برنده جایزه EMT. مادر او می گوید دخترش بود قصد دارد برای تبدیل شدن به یک پرستار, خرید خانه و خانواده شروع شود. در حال حاضر او حتی نمی توانید برای جشن تولد او. در مبارزه ما به یادآوری است که جهان سیاه و سفید زندگی می کند توجه ما باید به یاد داشته باشید کسانی که سیاه و سفید زندگی می کند نیز شامل زنان. بنابراین در آنچه که امر شده ایم او 27th, امروز تولد, اجازه دهید او صحبت می کنند نام: Breonna تیلور.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اپرا (@اپرا) در

وینفری صرف مقدار زیادی از زمان تمرکز نه تنها در تیلور قابل پیشگیری مرگ در تنها 26 سال سن دارد اما زندگی خود را به عنوان به خوبی. “Breonna تیلور عاشق اتومبیل و درمان او 2019, Dodge Charger مانند یک دوست مورد اعتماد. Breonna تیلور عاشق مرغ هر راه شما می توانید آن را طبخ” وینفری نوشت. “Breonna تیلور قرار داده و سس داغ بر روی همه چیز به خصوص تخم مرغ است. Breonna تیلور قدردانی هر نوع موسیقی و رقص است که رفت. Breonna تیلور درمان تمام دوستان خود را مانند besties.”

وینفری نیز در گفتگو با تیلور مادر Tamika پالمر است که مبارزه برای عدالت در حالی که همچنین عزاداری دختر او را از مرگ. “من هنوز در انتظار برای او را از طریق درب” پالمر گفت.

“Breonna تیلور بود که یک نیروی در زندگی او 20 ساله است. Breonna تیلور احساس معنا و هدف در کار خود را به عنوان یک اورژانس تکنسین. Breonna تیلور صرفه جویی شد به خرید یک خانه. Breonna تیلور تا به حال برنامه های” وینفری نوشت. “Breonna تیلور تا به حال رویاهای. همه آنها با درگذشت او در شب پنج گلوله در هم شکسته و خود را به آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de