کیف جدید $276,400 دیده بان نگین نوای مدیترانه Seagrass

برای بسیاری از سازمان دیده بان عاشقان نام کیف conjures تصاویر کلاسیک آقایان ساعتهای تحمل تصفیه زیبایی و مکانیکی و جزئیات مرتبط با آن 18th-century اسم استاد ساعت ساز ابراهیم-لوئیس کیف.

این برند سابقه تولید timelessly لباس ظریف ساعت, اما گاهی اوقات تحت الشعاع شهرت خود را در این زنان دسته که تاریخ به سال 1812 سال است که کیف تحویل اولیه دیده بان دستبند به ناپلئون بناپارت خواهر کارولین Murat ملکه ناپل.

Breguet Marine Haute Joaillerie 9509 Poseidonia

کیف های دریایی, Haute Joaillerie 9509 Poseidonia حسن کیف

در سنت احمدی نژاد و فوق العاده زنانه ساعت از کیف همراه جدید دریایی Haute Joaillerie 9509 Poseidonia یک گوهر-تنظیم ساعت مچی های پیچک از Posidonia oceanicaیک seagrass گونه که بومی دریای مدیترانه ارائه شده بر روی طلا سفید شماره گیری با استفاده از تاهیتی مروارید معرق و باگت برش نامرئی-مجموعه ای از الماس است.

Breguet Marine Haute Joaillerie 9509 Poseidonia

کیف های دریایی, Haute Joaillerie 9509 Poseidonia حسن کیف

الماس درمان—270 جواهرات در مجموع به وزن حدود 10 قیراط—گسترش به گودی caseband lugs و دست و پنجه نرم قلاب, نه به ذکر است 18 قیراط طلای سفید مورد است که با باگت برش الماس و تاج است که در صدر با briolette-برش الماس.

دست و پنجه نرم از کیف جدید جواهر-مجموعه ای سازمان دیده بان.

این haute مجموعه شامل سه نسخه اضافی شامل سفید مروارید معرق: آبی یک مجموعه ای با یاقوت کبود, یاقوت ارغوانی, tsavorites و الماس; یک قرمز آب گرفتگی با یاقوت رنگی یاقوت کبود و الماس و سبز یک خیط و پیت کردن با زمرد tsavorites رنگی یاقوت کبود و الماس. هر یک خرس یک شماره گیری مجموعه ای با 85 جواهرات به شکل اسلیمی منحنی از Posidonia (معمولا شناخته شده به عنوان نپتون چمن و یا مدیترانه tapeweed).

Breguet Marine Haute Joallerie 9509 Poseidonia

کیف های دریایی, Haute Joallerie 9509 Poseidonia حسن کیف

تمام مدل های طراحی فوق العاده نازک خود سیم پیچ 591C کالیبر که پل تزئین شده با یک موتور تبدیل دریایی موتیف با الهام از عرشه یک کشتی. حکاکی در امتداد لبه شفاف caseback کلمات Horloger de la Marine (“ساعت ساز به نیروی دریایی”) اشاره به chronometer-ساز عنوان عطا کیف در سال 1815.

یاقوت و یاقوت کبود نسخه های خرده فروشی برای $256,000 در حالی که الماس و زمرد مدل های خرده فروشی برای $276,400.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>