Christ-the-Redeemer-doctor
بودا مندس/گتی

Christ the Redeemer ایستاده بود به عنوان یک ادای احترام به کارکنان بهداشتی درمانی در عید پاک

در سراسر جهان به عنوان همه ما همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس مراسم تجلیل در حال ریختن برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران که خود را در خط مقدم از این بیماری به طور مداوم در معرض خطر به منظور کمک به نجات زندگی دیگران است. هیچ راهی وجود دارد ما واقعا می توانید به آنها بگویید که چقدر ما قدر کار خود و فداکاری خود را, اما در سراسر جهان مردم سعی در نگه داشتن. در خصوص حرکت ادای احترام بیش از آخر هفته به برزیل معروف مسیح نجات دهنده روشن شد با چهره پزشکان و پرستاران با پیام تشکر برای کسانی که در خط مقدم.

با توجه به سی ان ان تصاویر پیش بینی شده بر روی نمادین مجسمه یکشنبه شب 12 آوریل سال 2020 در حالی که ریو دو ژانیرو اسقف اعظم Dom ارنی Tempesta به عید پاک جمعی از مجسمه های پایه که در طی آن او به پرداخت ادای احترام به بیمارستان کارگرانی که در حال کار سخت در سراسر جهان است. پرچم برخی از کشورها سخت ترین ضربه coronavirus شد پیش بینی شده بر روی نجاتبخش و همچنین عکس ها از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

کارل DE SOUZA/خبرگزاری گتی ایماژ

نیز وجود دارد پیام های پیش بینی شده بر روی مجسمه مانند “Fique Em Casa” که به معنی “در خانه ماندن” در پرتغالی. در پایه مسیح نجات دهنده, پیام تشکر شد و پیش بینی شده در این زبان در بسیاری از کشورها در سراسر جهان است که در حال مبارزه با بدترین نرخ بیماری و مرگ است.

بودا مندس/گتی ایماژ

یکی از تلخ ترین تصاویر پیش بینی شده بر روی نجات دهنده یکی است که آن را مانند مجسمه خود بود ،

بودا مندس/گتی ایماژ

این اولین بار نیست که مسیح نجات دهنده روشن شد تا با پیش بینی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. ماه گذشته مجسمه استفاده شد و برای نمایش تصاویر در تمام کشورها گزارش شده است که coronavirus موارد است. اما آن را به خصوص قدرتمند است که مجسمه استفاده شد و برای ادای احترام نه تنها در عید پاک یکشنبه اما در حالی که یک عید پاک جمعی برگزار می شد در پایه مجسمه.

بودا مندس/گتی ایماژ

به تاریخ برزیل دیده است فقط بیش از 22,000 تایید coronavirus موارد و حدود 1,300 مرگ و میر. با وجود آن هر چند برزیل جمهور Jair Bolsonaro شده است یکی از به طور فزاینده ای کاهش تعداد انگشت شماری از رهبران جهان که در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس آن را “کمی آنفولانزا” و اصرار دارد که تهدید به برزیل اقتصاد در صورت طولانی مدت خاموش کردن بیشتر از خطر بیماری.

با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است نزدیک به 2 میلیون coronavirus مورد تایید در سراسر جهان تا کنون بیش از 115,000 نفر کشته شده اند. ما هنوز یک مبارزه طولانی پیش رو اما راه مردم در سراسر جهان هستند که با هم در حمایت از یک دیگر می دهد و همه ما امیدواریم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im