Brabus پرده جدید عملیات سیاه و سفید قایق برای دریانوردان با ماموریت های مخفی

Brabus ممکن است ساخته شده است نام خود را طراحی souped تا اتومبیل های لوکس است که با فشار خودرو, پاکت, اما در حال حاضر آن را ارائه به همان اندازه مخرب بعد قایق, مثل این که به تازگی پرده برداری از 38 پاورقی.

شوم مفرغ رزمناو شناخته شده به عنوان سایه 900 عملیات سیاه و سفید قایق به نظر می رسد به عنوان اگر آن را از بتمن راز لانه خرگوش و غیره است و ابرقدرت ها برای مطابقت با.

بسته بندی شده با دوقلو 450 اسب بخار قایقران موتور های تندرو قادر به برش از طریق دریاها در یک تاول 60 گره و موتور آن قدرت به نسبت وزن نشان دهنده بهترین در کلاس. در واقع این موتور نکته مقیاس در فقط 705 پوند—حدود 300 پوند کمتر از مدل رقیب می دهد که این زن کشتی 40 درصد گشتاور بیشتر نسبت به رقبای خود است.

در همراهی با بقیه محدوده سایه—بله وجود دارد و پنج نسخه مختلف از این رویای تاریک ماشین—Black Ops مدل ویژگی های براق آیرودینامیک V-شکل بدنه که Brabus تصفیه شده از طریق تحقیقات و فیزیکی دریا-محاکمه.

Brabus Shadow 900 Black Ops Boat

Brabus دریایی

محدود به فقط 37 نمونه هر Black Ops قایق صنایع طریق بسیار کار فشرده روند. از پاسخگویی به نقاشی و پرداخت کاملا بدون اتوماسیون درگیر است. البته این کار پر زحمت بیش از خاموش می پردازد و در هر اینچ از قایق فریاد دقت است.

این کشتی در دسترس است در خورشید بالا و Spyder نسخه های و به پایان رسید در یک چشم نواز مفرغ خاکستری و قرمز رنگ. پردازنده وجود دارد اتاق را برای 10 دریانورد و شما باید این گزینه برای اضافه کردن یک عقبی کابین جلو کابین با اتاق خواب برای دو نفر و یا یک نوار مرطوب بسته است.

اگر شما تعجب کنید که چگونه Brabus موفق به نوبه خود چنین چشمگیر, کشتی, آن را به حال کمک کند. پس از سال 2017, آن بوده است کاوش همه چیز دریایی با برنده جایزه فنلاندی سازنده قایق Axopar. این دو شرکت در ایالات شدید و موفق به فیوز حیله گر اسکاندیناوی طراحی با برش لبه مهندسی آلمانی. و ممکن است آنها همچنان به بسیاری از بینهایت هیجان انگیز قایق.

Brabus دریایی سایه 900 عملیات سیاه و سفید قایق قیمت در $450,000 و شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا.

چک کردن عکس های بیشتر از رگ های زیر:

Brabus Shadow 900 Black Ops Boat

Brabus دریایی

Brabus Shadow 900 Black Ops Boat

Brabus دریایی

Brabus Shadow 900 Black Ops Boat

Brabus دریایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de