آینده از اخبار است که اقتصاد ایالات متحده ارسال شده در بدترین حالت آن انقباض همیشه به نظر می رسد که حتی مد بزرگترین و سود آور ترین بازیکنان هیچ بهتر است.

پاریس کلاسیک خانه هرمس و agenda-setting میلان برچسب پرادا هر دو گزارش جدی کاهش فروش و درآمد مربوطه خود را در طول سه ماهه دوم سال مالی آشکار است. به نوبه خود, Hermès شاهد 42 درصد شیرجه رفتن در آن فروش بین المللی چوب خط حساب کردن در حالی که پرادا دیدم قابل مقایسه با 40 درصد درآمد خالص کاهش در سه ماه منتهی به ماه ژوئن است. آنها پیوستن به بزرگترین لوکس, شرکت, LVMH و Kering در نمایشی موجب رکود در Covid-19 بیماری همه گیر.

هرمس به طور معمول مبارزات با یک مشکل بیشتر خوش آمدید مرتب کردن بر اساس—جلسه تقاضا سفارشات برای آن ارزش کالاهای چرمی است. اما حتی مشهور برکین به اندازه کافی برای جلوگیری از این نام تجاری از تجربه چندین ضربه سخت. اخبار ناشی از سهام شرکت به سقوط 2.5 درصد اما رئیس اکسل دوما اصرار داشت در یک درآمد تماس با شیب موقت به عنوان میراث برچسب است که در جاده به بازیابی.

Hermes fall 2020 runway

مدل راه رفتن Hermès پاییز سال 2020 باند فرودگاه در پاریس. حسن نیت ارائه میدهد از Sipa فرانسه/AP

برای تقویت خود نقطه دوما گفت که هرمس به بازگشایی نزدیک به تمام فروشگاه های خود را و استخدام 300 نفر–بسیاری از آنها در کار تولید end–و مستند مجاز با نام تجاری به نگاهی به نزدیک در آن کانال های دیجیتال که در آن یافت می شود مشتریان جدید است. با توجه به دوما وجود دارد ماه طول سه ماهه دوم که در آن تقریبا همه نام تجاری و درآمد از طریق آن شبکه های دیجیتال با اکثریت فروش در آینده از مشتریان که قبلا نمی برند مشتریان. دوما گفت: کانال های ارائه شده با نام تجاری “کسب و کار اضافی بیش از یک انتقال است.”

در ضمن با فروشگاه تعطیلی از دست رسانه های عمده فروشی و ضروری حذف توریستی, خرید پرادا ارسال شده درآمد خالص کاهش در مجموع 1.1 میلیارد دلار است. این گروه-که همچنین صاحب Miu Mius و کلیسا–معمولا می تواند با تکیه بر آن پایدار از آرزو لوازم جانبی به آن را دریافت از طریق تکه های سخت اما حتی است که هیچوقت اثبات به اندازه کافی. فروش 32 درصد کاهش یافته است در طول این مستند اما promisingly, بازگشت با سه رقمی و رشد فروش پس از آن این شرکت نشان داد در گزارش خود. در اوج همه گیری مستند پرادا به طور موقت توقیف 70 درصد از فروشگاه های آن که کاهش عمده فروشی 71 درصد است.

Prada fall 2020 mens

مدل راه رفتن نوآورانه باند برای پرادا سقوط 2020 مردانه نشان می دهد. حسن نیت ارائه میدهد از Sipa/AP

با توجه به Prada بازار آسیا شده است بسیار مهم برای هر اندازه گیری از بهبودی تا کنون–به عنوان مورد با فقط در مورد هر نام تجاری لوکس در این نقطه–که در آن لذت می برد دو رقمی رشد فروش در ماه ژوئن. هرمس آسیا درآمد کاهش یافته و فقط 18 درصد سه ماهه گذشته در مقایسه با 61 درصد اسلاید در اروپا است.

“نیمه اول سال 2020 شاهد یک وقفه موقت از رشد ما مسیر که در یک وضعیت پیشرفته کنترل این بیماری همه گیر ما اعتماد به نفس خواهد شد و به تدریج سر از نیمه دوم سال 2020 زمانی که فروشگاه ما شبکه را دوباره به طور کامل عملیاتی” گفت: Patrizio teach my پرادا مدیر عامل گروه, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de