ماراتن بوستون لغو شد برای اولین بار در آن 124 سال سابقه


boston-marathon-cancelled-covid
David L. رایان/بوستون گلوب/گتی

این مسابقه در اصل نقل مکان کرد و از آوریل تا سپتامبر

2020 ماراتن بوستون رسما لغو شده است. بوستون انجمن ورزشی (بع بع) ساخته شده است این اطلاعیه روز گذشته مارک اولین بار در 124 سال است که این مسابقه برگزار نخواهد شد. این رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای آن معمول مارس بازه زمانی پس از آن موکول به ماه سپتامبر به دلیل همه گیر.

“در حالی که هدف ما و امید ما این است که برای پیشرفت در حاوی ویروس و بازیابی اقتصاد ما این نوع از رویداد خواهد بود نه مسئول یا واقع بینانه در سپتامبر. 14 و یا هر زمان در این سال” شهردار بوستون مارتی والش در توییتر اعلام کرد. در جای خود یک ماراتن مجازی خواهد شد که توسط این سازمان است.

“اولویت ما همچنان به حفظ سلامت جامعه و همچنین کارکنان ما شرکت کنندگان داوطلبان تماشاگران و هواداران گفت:” تام Grilk مدیر عامل شرکت بع. “در حالی که ما می توانیم جهان را به بوستون در ماه سپتامبر ما طرح را به بوستون به جهان تاریخی 124 ماراتن بوستون. روح بوستون و روح ماراتن بوستون است که به قوی و هوشمند باشد. هنگامی که ضرورت درایوهای شما در یک جهت ممکن است شما دوست game, شما نیاز به قدرت و حکمت و هدایت از مقامات دولتی به انجام آنچه درست است.”

دونده که در اصل برای ثبت نام 2020 ماراتن ارائه خواهد شد به بازپرداخت کامل و هزینه ی ورود خود را. علاوه بر این, آنها این فرصت را به شرکت در 124 ماراتن بوستون از راه دور در هر زمان بین سپتامبر. 7 و 14. دوندگان باید تکمیل 26.2 مایل را در عرض شش ساعت و آنها نیاز به ارائه مدرک از زمان به بع.

“مجازی ارائه شده برای شرکت کنندگان در طول هفته که شامل منحصر به فرد میزگرد قهرمانان مصاحبه و دانلود ماراتن بوستون ابزار که شامل امضا مسابقه جمله عناصر قابل چاپ خط پایان برنده breaktape و بیشتر” وب سایت می گوید. اطلاعات در مورد نحوه مجازی را وارد کنید ماراتن بوستون خواهد بود ابلاغ به همه کسانی که ثبت نام در هفته های آینده.

با توجه به بع ثبت نام برای 2021 ماراتن بوستون باز خواهد شد نسبت به پایان ماه سپتامبر اما می توانید با استفاده از مجازی خود را بار نسبت به واجد شرایط. دوندگان می توانید با استفاده از آنها 2020 ماراتن بوستون مقدماتی زمان برای 2021 ماراتن بوستون با یک مقدماتی پنجره آغاز سپتامبر. 15, 2018. وجود دارد 31,500 ورزشکاران انتظار می رود برای شرکت در 124 ماراتن بوستون و با بیش از یک میلیون در دست به تماشای این رویداد تاریخی حفظ اجتماعی فاصله می شده اند و تقریبا غیر ممکن است.

والش خطاب به ناامیدی از این وضعیت گفت: در بخش “این یک چالش است اما نشست چالش های سختی است که آنچه در ماراتن بوستون است همه چیز در مورد. آن را نمادی از شهر ما و ما و کشورهای مشترک المنافع را انعطاف پذیری است. پس از آن وقت را بر همه ما به حفاری های عمیق مانند یک دونده ماراتن مانند ما در سال 2013 و نگه داشتن آن روح زنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de