قایق هفته: این سریع 153-پا ترجمه شده خود را تقویت توربو

چه چیزی شما را اگر شما دو نفر از دوستان با یک شور و شوق برای قایق های بالا مشخصات خودرو حرفه و پول نقد را سوزاند ؟ پاسخ این است که 153-پا ترجمه شده برترییک کشتی است که oozes سرعت دارای نام تجاری شجره نامه و قطاری از قلب از همه کسانی که آن را خود.

ساخته شده در سال 2001 توسط فرمول یک مسابقات اتومبیل راننده و خودرو کارآفرین راجر Penske, برتری ترکیب Feadship هلند صنعتگری با Penske نام تجاری خود در موتور. (افشای: راجر Penske پدر جی Penske که صاحب این نشریه به عنوان نشریات خواهر خود را, در Penske Media نمونه کارها.)

“در آن زمان [راجر] Penske متعلق به یک شرکت به نام دیترویت دیزل ساخته شده است که موتورهای دیزل قایق و او نیز درگیر با یک شرکت ساخته شده است که موتورهای توربین,” مالک فعلی و Penske را دوست دیرین, Herb Chambers گفت: Robb Report. “او رفت و به Feadship و ساخته شده است یک 153-پا بسیار سبک وزن و آلومینیوم قایق با یک پیش نویس کم عمق برای نشان دادن قابلیت موتورهای خود را.”

Excellence

این Feadship در اصل ساخته شده و متعلق به سال ها توسط راجر Penske که می خواستم بسیار سریع و بسیار لوکس ترجمه شده. Penske نصب شده خود را دیترویت دیزل مارک موتورهای اضافه و سپس توربین را به یک قایق بادبانی 10-گره پاپ در پایان بالا. حسن نیت ارائه میدهد از بورگس قایق بادبانی

معصوم, جلا-chrome اتاق موتور با موتورهای دیزلی نقاشی در آتش-موتور قرمز همواره نمادی شاخص از نوع چشمگیر سرعت قایق بادبانی می تواند رسیدن به. “قایق می تواند کروز در حدود 23 گره در موتورهای دیزل” اتاق “اما اگر شما واقعا می خواهید آن را به رفتن سریع, شما فشار یک دکمه و توربین ضربات در نظر گرفتن قایق از 23 گره تا حدود 33 گره. این واقعا قابل توجه است کشتی.”

سریال قایق ساز اتاق های رشد در منطقه بوستون هزینه های تابستان طولانی در آب در مادر بزرگ خود کلبه. “من همیشه میل به یک قایق,” او می گوید هدف او متوجه شدم در 24 با 30 پا Trojan flybridge motoryacht. Trojan خواهد بود که برای اولین بار از پنج قایق بادبانی به نام A-کپینام بعد از خود موفق کپی-ماشین آلات کسب و کار.

“پس از من به فروش می رسد کپی شرکت بود و این ثروت باد آورده از پول من دستور داد 127-پا Feadship. نام یک کپی نبود از اهمیت به من کنه بنابراین من سعی کردم به فکر می کنم از یک نام است که من می خواهم” اتاق می گوید. “من یک خواننده مشتاق اما من به عنوان خوانده شده تام پیترز کتاب در جستجوی تعالی و آن را دوست داشتم. این مورد در حال اجرا یک کسب و کار خوب. من فکر تعالیاست که یک نام بزرگ برای یک قایق.”

Excellence

راه اندازی شد در تابستان گذشته اتاق جدیدترین 262-پا Abeking & راسموسن “تعالی” است و مربوط به اینده تان هال شکل با یک عقاب-منقار تعظیم و بزرگ پانل های شیشه ای در نمای خارجی. حسن نیت ارائه میدهد Abeking & راسموسن

به تاریخ اتاق های متعلق به بیش از 40 قایق بادبانی بسیاری از اندازه است. برخی از آنها حتی به فروش می رسد قبل از او در زمان تحویل. نام “برتری” در خدمت به عنوان یک یادآوری ثابت به 30 سال کاپیتان برای نیاز به حفظ استانداردهای بالا در هیئت مدیره ، آن را نیز از طریق انجام مجلسی شش جدیدترین قایق بادبانی. این شامل خود بزرگترین قایق بادبانی, به, تاریخ, قابل توجه 262-پا Abeking & راسموسن راه اندازی در سال 2019 که او لذت می برد کروز اروپا آبهای کرواسی و یونان و ایتالیا و St Tropez. که برتری برنده Robb Report‘s 2020 بهترین بهترین جایزه برای فضای داخلی.

با آن “عقاب” معکوس تعظیم و سه گانه-ارتفاع شیشه دهلیز وینچ-طراحی قایق بادبانی نوبت سر در هر کجا از آن می رود. اما آن را به سختی تعجب آور با توجه به فیلیپ استارک نظر تقسیم موتور قایق بادبانی یک طراحی الهام بخش این آخرین تعالی.

“هنگامی که من برای اولین بار دیدم موتور قایق بادبانی یکمن گفت که به نظر می رسد مانند یک زیردریایی. که همیشه می خواهید به قایق مانند است؟’ و بار دوم من آن را دیدم به من گفت: “این قایق بسیار خوب است. من نیمه بود که تعظیم.’ و بار سوم من آن را دیدم با خودم فکر کردم ” من عاشق که. به طوری که که در آن این ایده برای تعالی‘s کمان آمد.”

Excellence

در حالی که او به تازگی ذکر شده Feadship “تعالی” مجلس قصد دارد برای لذت بردن از قایق بادبانی در حالی که او هنوز هم صاحب او. او اغلب متعلق به دو قایق بادبانی—جدیدتر که اغلب تحت منشور و کوچکتر و سریع تر در اختیار او برای خود “استفاده شخصی است.”

در حالی که اتاق را قدردانی از Feadship به مدت طولانی تحمل پس از اولین تاخت و تاز کردن با هلند shipbuilder آن نبود تا سال 2018 بازدید به فورت Lauderdale قایق نشان می دهد که Penske را 153-پا قایق بادبانی مجلسی چشم. باارزش توسط اتاق برای انعطاف پذیر خود را با سرعت و شش پا باهاما-دوستانه پیش نویس آن را یکی از چند قایق بادبانی که او نیست قرار داده و در منشور بازار است.

“از دیدگاه من Feadship به عنوان یک شخصی قایق می گوید:” اتاق. “این تنها یک اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل قایق, اما شما می توانید به سه زوج دیگر و یا اعضای خانواده با شما. زمانی که من به راجر Penske که من تا به حال خریداری قایق او گفت که خانواده اش بود دیوانه در او هنگامی که او به فروش آن چرا که آنها آن را دوست داشتم خیلی.”

گسترده 2019 دوباره اماده کار کردن قایق بادبانی شامل تمام رنگ های به روز شده سیستم صوتی و refurb اصلی جان Munford داخلی. اتاق های خرید قایق بادبانی خود را برای استفاده شخصی خود. “از آنجا که من قایق دریافت اجاره, من همیشه دوست دارم به یک قایق که در دسترس فقط برای من” اتاق می گوید. “من ساخته شده است یک 94-پا Mangusta برای این منظور و با استفاده از آن در امریکا زمانی که من بزرگ قایق بادبانی در منشور در دریای مدیترانه یا دریای کارائیب. این Feadship می توانید تقریبا چه Mangusta اما از آن بزرگتر و راحت تر قایق, بنابراین من به فروش می رسد Mangusta در شروع سال 2020 است.”

Excellence

سال 2001 ساخت دستخوش بازسازی کامل داخلی.

بودن یک سریال صاحب مجلس نیز به تازگی در لیست به روز شده Feadship. او قصد دارد برای لذت بردن از قایق بادبانی در حالی که او هنوز هم در دسترس است. او را از دست این برتری?

“من واقعا نمی دانم” اتاق می گوید: توقف. “من شاید نگاه به ساخت یک قایق مشابه حدود 150 پا, چیزی خواهد بود که سریع است. اما Abeking & راسموسن برتری است که هنوز هم به من. زمان برای من به فروش یک قایق است که من هنوز هم آن را دوست دارم.”

تعالی ذکر شده برای فروش با بورگس برای $16,900,000. در اینجا بیشتر views.

Excellence

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از بورگس قایق بادبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>