قایق هفته: این شوروی سابق جاسوسی قایق در حال حاضر در سطح جهان اعزامی قایق بادبانی

در اینجا یک دریایی داستان چگونه “جاسوسی که از سرما” انتقال به گرم خوب ترجمه شده.

جنگ سرد جاسوسی است که اغلب مربوط به superyachts اما روسیه جاسوسی قایق است که دقیقا چگونه 226-پا اولیویا آغاز شده در زندگی است. به سفارش نیروی دریایی روسیه در سال 1972 این ناهموار تبدیل قایق بادبانی هنوز هم ورزش های نشانه گذاری امروز که در آن بزرگ sonars بودند پس از نصب به عنوان بخشی از خود را مخفی جستجو برای زیردریایی های خارجی.

“او یک تجاری قایق ساخته شده در فنلاند و سپس مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بررسی کشتی نظامی روسیه عامل برای ماه ها در یک زمان در بالا عرض های جغرافیایی ‘اتهام’ بررسی بستر اما در واقع او یک جاسوس کشتی” بورگس کارگزار تیم Vickers گفت: Robb Report در طول یک منحصر به فرد تور مجازی.

Olivia

شرکت راحت سفر, قایق بادبانی, این شوروی سابق کشتی جاسوسی شکار زیردریایی ناتو.

ساخته شده است به بالاترین یخ-کلاس امتیاز با یک 15,000 مایل محدوده و طراحی شده به “تحمل طولانی نانامی به بازی در سخت ترین شرایط” اولیویا‘s پلت فرم های دریایی تجسم “بروید-در هر نقطه” دستور کار در حال حاضر محبوب با بسیاری از صاحبان قایق بادبانی.

قابل توجه چهار سال تبدیل کرد در سال 2008 که در آن قایق بادبانی شروع کند انتقال از کشتی به قایق لوکس در فنلاند کشتی سازی Oy Laivateollisuus. در سال 2010 او مالک فعلی خرید خود را تبدیل به اصلی کشتی را به یک پنجم مهمان کابین و بالا اولیویا به اعتبار ترجمه شده که او امروز است.

“نه معمولی خود را ترجمه شده پسر مالک می آید از حمل و نقل پس زمینه. او را دوست دارد مناسب کشتی و اولیویا واقعا مناسب است ملوان این کشتی می گوید:” Vickers. “که گفت: او را دوست دارد و او را موجودی تسلی و این یک دوستدار خانواده قایق که دارای یک تعادل خوب از ویژگی های عملکردی و زیبایی بسیار چوب-paneled, تیراندازی-کابین از نوع داخلی است.”

داخل کشور توسط چوب بلسان بنفش نازک کاری با چشمک می زند از رنگ از مالک مجموعه هنر. بورگس قایق بادبانی

این جهان مسافر قرار داده شده است از طریق paces بیش از دهه گذشته است و لذت می برد “بسیار جامع کروز برنامه” یادداشت Vickers. او به سفر در سراسر آسیای جنوب شرقی کارائیب بود و حتی یکی از اولین قایق بادبانی برای ورود به کوبا در هنگام مسافرت با قایق تفریحی محدودیت آرام در سال 2017.

کاپیتان شده است که با خانواده برای بیش از 30 سال برخوردار مستقل کابین در جکوزی عرشه. دولت از هنر پل به روز رسانی شد در طول تعمیر کردن.

صنعتی خارجی نشسته در تضاد مینیمالیستی بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک داخلی. تمام دیوار-به-دیوار جامد چوب بلسان بنفش, Vickers می گوید این قایق جذاب عطر های چوبی. تنها مالک برجسته مجموعه هنر می شکند و دور از پالت رنگ های خنثی.

Olivia

این جزیره میمون (بالا) در اصل یک عرشه مشاهده اما تبدیل شده به یک فضای سالن. این منطقه هنوز هم رگ اصلی قطب نما. بورگس قایق بادبانی

اصلی عرشه کارشناسی ارشد مجموعه واقع amidships—راحت ترین محل در هیئت مدیره در طول خشن اقیانوس گذرگاه—کوچک است در مقایسه با دیگر قایق ها از طول مشابه اما مالک کافی با آن عمیق وان بیضی sweetens معامله.

اصلی عرشه سالن با یک پروژکتور و pop-up سینما روی صفحه نمایش اجازه می دهد تا به صورت خود به خودی فیلم شب در حالی که بر روی عرشه فوقانی اختصاصی سینما ، 12-فرد گرداب در جکوزی عرشه همراه با کافی خورشید پد برای آرامش و دور کردن اولیویا‘s خشن بیرونی لبه.

قایق بادبانی را اکسپلورر اعتبار بیشتر تصویب یک جرثقیل بزرگ در foredeck. مالک خودروسواری بزرگ شرکت در مناقصه و 33 فوت زودیاک اشغال فضای در دسترس در حال حاضر, اما Vickers می گوید جرثقیل اجازه می دهد تا برای حتی سنگین تر از وظیفه مناقصات و یا حتی یک شناور. دوم کوچکتر جرثقیل در قسمت عقبی عرشه و محل اقامت تا 36 خدمه این فرصت را به صورت جدی منجر به متخصص اعزامی قابل توجهی است.

Burgess

جرثقیل یکی از شوروی سابق کشتی standout امکانات قادر به بلند بزرگ مناقصات و دیگر اسباب بازی های بزرگ از foredeck. بورگس قایق بادبانی

در کنار بدنه اصلی و immaculately حفظ جلا کروم موتورهای قایق بادبانی را جالب اصلی ویژگی: جزیره میمون. بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان یک flybridge بر ترجمه شده, “جزیره میمون” دریایی مدت برای یک محل بر روی کشتی که در بالا واقع شده است-بیشتر در دسترس ارتفاع به طور معمول یک طبقه واقع شده و به طور مستقیم در بالای پل. هنوز هم با نصب اصلی خود, قطب نما, سرد, مینی-مشاهده منطقه در حال حاضر ویژگی های صندلی و تجهیزات سالن های بدنسازی برای تناسب اندام نهایی را تجربه کنند.

اولیویا است برای فروش از طریق بورگس قایق بادبانی برای $27.2 میلیون. بررسی برخی دیدگاه های دیگر.

Olivia

بورگس

Olivia

بورگس

Olivia

بورگس

Olivia

بورگس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>