قایق هفته: این 160-تمام-کربن ترجمه شده است مانند یک باند تبه کار لانه خرگوش و غیره که شناور

اگر باند تبه کار فرانسیسکو Scaramanga می تواند خرید هر یک قایق بادبانی, مردی با تفنگ طلایی را انتخاب کنید 160 فوت Khalilah. تعظیم به استرن در رنگ های سفارشی Cordova طلا با تطبیق 23-پا طلا مناقصه این قایق بادبانی ساخته شده بود به نوبه خود سر.

Khalilah نیز تاریخی است: او اول همه کربن ترجمه شده تا کنون ساخته شده و اولین هال در پالمر جانسون Supersport سری. صاحبان باید یک میل شدید برای طلا پس از Khalilah دوم خود را طلا قایق بادبانی و سوم پالمر جانسون.

“صاحبان این می خواستم چیزی است که واقعا خارج از غرفه را که بسیار مهم بود به آنها” SuperYachtsMonaco مدیر عامل جیم اوانز گفت: Robb Report در طول یک منحصر به فرد تور مجازی. “این فقط رنگ قایق, اما طراحی است که رادیکال در مقایسه با دیگر قایق بادبانی. اگر شما نمی خواهید به دیده می شود و به رسمیت شناخته شده در آب سپس این قایق بادبانی برای شما.”

PJ

وجود دارد عربی نمادها—Khalilah به معنی “دوست” به زبان عربی و یک مجسمه بودا و همچنین غریب ویژگی های طراحی در سراسر غیر قابل انکار التقاطی داخلی. SuperYachtsMonaco

با سرعت بالا از 26 گره اما “sportiness” اشاره به “رادیکال” بیرونی از عملکرد. تنوری لبه در امتداد دو طرف ملاقات در یک “موج-نافذ” تعظیم در حالی که هر دو استرن چهارم ویژگی sponsons که شبیه به کسانی که در trimaran هال. قایق بادبانی است که در حال حاضر در تولون تحت یک میلیون یورو دوباره اماده کار کردن به تثبیت کننده های نصب شده و همچنین به طور کلی کار تعمیر و نگهداری.

مانند طلا بیرونی داخلی نیز هر جا گزیننده. تضاد رنگ پالت زوج با یک مجموعه ای متنوع از مواد و فرهنگی را تحت تاثیر قرار. که در بندر در طول ساخت تور مجازی, دو, مالک, ژاپنی بود@RBRICK مجسمه های قرار داده شد در عرشه عقبی. آرزو pop art جمع آنها خوب محک برای اینکه بقیه از داخل کشور خواهد شد به صاحبان بالقوه’ میل. نیز وجود دارد که مجسمه های بودا یک ماهی مرکب-مانند لوستر در سالن اصلی و عربی را تحت تاثیر قرار در نازک کاری.

کاکتوس-میز ناهار خوری چوبی و sunpads در عقبی عرشه منجر به پر پرتو اصلی سالن شامل 20-پا کف به سقف پنجره ها در هر دو طرف. نور و روح در آن توپی از قایق بادبانی. Karelian توس کف اجرا می شود در سراسر (تنها چوب مورد استفاده توسط پیتر کارل Fabergé را تنها مواد آلی Fabergé تخم مرغ را برای خانواده سلطنتی در سال 1917). اسلامی الهام گرفته از شبکه کار آغاز می شود در اصلی سالن و همچنان به کابین و راهرو; Khalilah معنای “دوست” در عربی.

PJ

طلایی کشتی اولین ترجمه شده ساخته شده از فیبر کربن. SuperYachtsMonaco

در پیچ و تاب غیر معمول به طرح های کارشناسی ارشد مجموعه رو به جلو سهام آن محل با عرشه اصلی VIP. آنچه در این طرح از دست می دهد در فضا باعث می شود تا با ارائه اضافی پنجم کابین. دوم کامل-پرتو VIP واقع در عرشه پایین تر.

دیگر دمدمی ویژگی های طراحی شامل طرح باز آشپزخانه با صبحانه-نوار راه اندازی عرشه پل با بالایی آن راس و جکوزی تنظیم و “زیر دریا” موزاییک کاشی کاری در کودکان دوقلو کابین با یک طلا جلا موزاییک دوش طبقه و نیمکت صندلی.

Khalilah نگه داشته است به آبهای مدیترانه پس از تحویل. یک تخم بر روی پورت سمت عقبی عرشه منجر به یک حمام بزرگ پلت فرم که در آن اسباب بازی ها و مناقصه ها را می توان به راحتی قابل دسترسی و راه اندازی شد. نه کاملا یک باشگاه ساحل آن ارائه می دهد یک فضای به دور از عرشه عقبی برای ورزشهای آبی علاقه مندان است.

PJ

داخلی است که برخورد فرهنگ کلاسیک و معاصر و آوانگارد است که به نحوی کار می کند. توجه داشته باشید الکترونیکی-چشم هشت پا لوستر در سقف. SuperYachtsMonaco

“مالک تا به حال مقدار زیادی از ورودی در طراحی و کار با ساخت کاپیتان در نظم عمومی و همچنین پس از اتمام می گوید:” ایوانز. “طراحی داخلی است که آن را عشق یا نفرت داشتن اما ساخت خود را کاملا شگفت انگیز است و چند قایق بادبانی را تا کنون بیانیه ای مثل Khalilah.”

Khalilah ذکر شده برای فروش با SuperYachtsMonaco برای $31.4 میلیون.

اتمام بقیه قایق بادبانی در زیر, و سپس نگاهی بسیار دقیق و تور مجازی.

PJ

SuperYachtsMonaco

PJ

SuperYachtsMonaco

SuperYachtsMonaco

SuperYachtsMonaco

SuperYachtsMonaco

SuperYachtsMonaco

SuperYachtsMonaco

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de