قایق هفته: در داخل بیشتر دوستدار محیط زیست 236-پا ترجمه شده در دریاهای آزاد

منحصر به فرد یکی از یک نوع مستقل است.

در میان همسالان خود به 236-پا ترجمه شده , انفرادی زندگی می کند تا نام او. تحویل در سال 2018 توسط ایتالیا Tankoa کشتی سازی , انفرادی طراحی شده با پارامترهای بودند که بسیار متفاوت تر از بسیاری از دیگر superyachts در دسته. با تقریبا نیمی از حجم داخلی مشابه 230-ft.-به علاوه قایق بادبانی او بیشتر سوخت کارآمد تر و آسان تر به مانور. انفرادی نیز یکی از مهمترین و سازگار با محیط زیست سیستم های اگزوز از هر گونه ترجمه شده در آب است.

قایق بادبانی و تاکنون جوایز متعدد برای او طراحی منحصر به فرد اما کاهش حجم داخلی انجام شده بیش از ایجاد یک براق, مشخصات, می گوید, کاپیتان اندرو جانسون که به Robb Report منحصر به فرد تور مجازی از قایق.

Tankoa

236-پا قایق بادبانی است که کمتر beamy و تر و باریک تر از دیگر قایق ها در کلاس خود است اما طراحان را ترک نکردند های متعدد اجتماعی مناطق مانند sundeck.

“او معماری دریایی باعث می شود او را بسیار کارآمد می گوید:” جانسون. “ما باید بالاتر کروز سرعت 14.5 گره بدون سوزاندن سوخت بیش از حد و در سرعت که ما یک 3,800 مایل محدوده. بعد از 12 روز عبور از, جنوا, ایتالیا به فلوریدا ما هنوز هم تا به حال 35 درصد از سوخت ما باقی مانده است.”

سیستم نیروی محرکه نیز مهندسی به بیشتر سازگار با محیط زیست از دیگر کشتی ها در کلاس خود است. “ما تنها قایق بادبانی که من اطلاع دارم اجرا می شود که یک اوره تزریق سیستم اصلی ما موتور اگزوز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای” جانسون می گوید. “این اسپری اکو سیستم است که معمولا بر روی کشتی های کروز. ما تست مخازن این اندازه.”

آغوش مهندسی و اگزوز و فیلتر در موتورهای نه تنها کاهش تولید گازهای گلخانه ای بلکه اجازه دهید مهمانان شنا در اطراف قایق بادبانی بدون بینایی و یا بوی موتور دود.

Tankoa

داخلی بین المللی تر از بسیاری از superyachts مانند پیانو و معاصر نوار در اصلی سالن.

فراتر از محیط زیست, edge , از خود بسیار متمایز نگاه تیره-خاکستری بدنه است که باعث می شود جسورانه برداشت اول و جهان وطنی داخلی است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک شهر نیویورک از یک پنت هاوس معمولی ترجمه شده. طراحان ترکیب انواع مواد از جمله عقیق سفید دانه جنگل و حتی چرم طبقه است.

نیز وجود دارد ویژگی های قطعات پنهان در طراحی از جمله کف به سقف پنجره های شیشه ای. “اگر شما مشاهده قایق بادبانی از فاصله دور به نظر می رسد مانند بالا رنگ براق اما از آن است که در واقع شیشه ای با رنگ و پشت آن می گوید:” جانسون و اضافه کرد که آن را فراهم می کند یک راه برای دیدن کردن اما نه به قایق بادبانی. “این هم واقعا آسان برای حفظ است.”

انفرادی با موفقیت خبره در داخل و اطراف مدیترانه و همچنین در کارائیب جزایر ویرجین بریتانیا است. لطف 11-پا پیش نویس او نیز cruised باهاما.

Tankoa

قایق بادبانی نیز بچه دوستانه مناطق مانند سه پا عمیق, 21-پا استخر روی عرشه عقبی.

برای خانواده ها با فرزندان جوان , انفرادی مجزا اجتماعی مناطق که مهمانان تمایل به درک ، این خدمات عبارتند از باغ زمستان در عرشه اصلی و عقبی فراهم می کند که هر دو حفظ حریم خصوصی و نمایش. بزرگ سالن در عرشه پل با پیانو و معاصر نیز فراهم می کند گزینه al-نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری. 21-پای عقبی-عرشه استخر در سه فوت است و ایده آل منطقه بازی برای کودکان و نوجوانان.

به جلو از wheelhouse است پرتغالی پل با به اندازه کافی صندلی برای 18 نفر اختصاص داده شده صاحب عرشه شامل جکوزی و دسترسی منحصر به فرد به sundeck.

“Sundeck است که منطقه مورد نظر در هیئت مدیره را خصوصی می گوید:” جانسون. “وجود دارد فقط یک راه در و هیچ کس می توانید ببینید شما از هر جای دیگری بر روی قایق. در مقابل مالک مجموعه نیز وجود دارد یک شال عرشه با یک شیرجه, استخر, دوباره, تهیه کامل حریم خصوصی است.”

Tankoa

تیره تر رنگ های تیره تر هستند و کنتراست قابل توجه به سبکی از انفرادی بیرونی است.

مالک عرشه همچنین شامل یک استودیو یا “استاد آرامش اتاق” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مطالعه اتاق مطالعه و یا خصوصی اتاق درمان برای صاحبان. دوم آرامش اتاق بر روی عرشه زیر استفاده می شود برای مهمان ماساژ. در شب پل عرشه سالن و یا عقبی منطقه می شود توپی که کوکتل و از کار افتاده d’oeuvres خدمت هستند.

یکی از مشکلات با یک تور مجازی این است که آن را دشوار است به دقت سنج اندازه اتاق یا انواع مواد. که من پیدا کردم همین کار را با , از خود راضیبا گسترده ترکیبی از سنگ و چوب و پارچه. عقیق تیله بالا و براق cabinetry از دست داده که بیشترین بازدید را در واقعیت مجازی. اما جانسون علاقه ترکیبی از کف پوش چوب آمیخته با ابریشم و فرش با چرم—آورده و آن را به تمرکز.

“من در wheelhouse در لحظه ایستاده در طبقه چرم,” او می گوید. “شما نمی توانید که اغلب.”

انفرادی ذکر شده است با Northrop و جانسون برای $74.5 میلیون نفر است. در اینجا این است که یک تور تصویری.

اتمام گالری زیر.

Tankoa
Tankoa
Tankoa
Tankoa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de