قایق هفته: داخل یک قاعده شکستن 279-پا ترجمه شده با 3 سوئیت مجلل در مالک عرشه

برخی از قایق بادبانی ساخته شده است به شکستن قوانین و 279-پا Sunrays یکی از آنها است. خواب 22 مهمان زمانی که استاندارد است و 12 آن را کامل سفارشی طراحی و ساخته شده است در Oceanco ثابت Y700 پلت فرم. پنجم هال در سری خود sisterships شامل استیون اسپیلبرگ هفت دریا و برنده جایزه آلفا نرو.

یکی دیگر از طراحی تغییر ناگهانی است که در سه سوئیت در مالک عرشه که در اصلی مجموعه با تراس خصوصی یک مجاور VIP با دریا و بالکن و صاحب دفتر است که تبدیل به یک سوم کابین دوباره با دریا و بالکن. چند پولمن اسکله نیز در دسترس هستند و یک دوم VIP واقع در عرشه پایین تر.

“انعطاف پذیر مالک عرشه طرح به معنای خانواده می تواند سفر با مهمانان و هنوز هم اختصاصی خانواده عرشه با مهمانان خود را تمام راحتی جایگزین در عرشه اصلی” الکس Busher, فروش کارگزار در Edmiston گفت: Robb Report. “با یک مالک خصوصی تراس که دیده نمی شود و حتی از پل و خصوصی جکوزی و کباب کردن آن را به یک پناهگاه برای خانواده است.”

Sunrays

قایق بادبانی ساخته شده بود برای خانواده ای که اجاره کرده بود برای سال های بسیاری به طوری که آنها با ایده های مختلف طراحی داخلی. خود را در راهپیمایی سفارشات: Supersize اجتماعی و مناطق.

این Oceanco تصور می شد با سرگرمی در ذهن و عرشه پل است که تا حد زیادی با توجه به آبگرم منطقه با اختصاص سالن و بزرگ عقبی عرشه با یکی از سه پردازنده جکوزی. سونا, اتاق بخار, همام, سینما و اتاق درمان به جایی به سمت ساخت تا برای فقدان یک باشگاه ساحل تسهیلات به عنوان نشانی از “مجنون ایبیزا کلوپ شبانه راه اندازی” با سیستم صوتی و دود ماشین.

اشعه های ساخته شده از قبل در ساحل, باشگاه دوران می گوید:” Busher. “وجود دارد که دسترسی به آب در استرن و اصلی عرشه عقبی بزرگ اجتماعی منطقه با جکوزی بزرگ, اما آن را نه در سطح آب مانند بسیاری از باشگاه های ساحل.”

تکمیل شده در سال 2010 برای تجربه charterers اما برای اولین بار صاحبان Sunrays یکی از بزرگترین Oceanco تحویل که در آن زمان. همچنین یکی از اولین قایق بادبانی به ویژگی برابر پایین بالکن. سفارشی خود را سبز بیرونی اواخر طراح نروژی Björn جوهانسون به آن درخواست تجدید نظر محدود کردن. تطبیق آن EC145 هلیکوپتر–برای فروش برای اضافی $3.95 میلیون–بدون معنی محل از حد است.

اصلی عرشه سالن تنها یکی از بسیاری از جمع آوری امتیاز. مالک عرشه خود سالن مطالعه و خارج پتیس برای معاشرت و ناهار خوری.

اشعه های باقی مانده در استفاده خصوصی برای اولین بار هفت سال قبل از صاحبان آن را در منشور بازار در سال 2018 زیر قابل تعمیر کردن. اصلی ترنس Disdale ساحل-مضمون داخلی باقی می ماند با چند نرم تجهیز و ارتقاء.

ویژگی های جدید شامل یک نیمه محصور مطبوع سالن ورزشی در وسیع عرشه خورشید. مرکزی آسانسور می دهد دسترسی به تمام شش عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و مجموعه ای از مناقصه ها و اسباب بازی از جمله 21-پا تعقیب قایق را اکتشاف آسان است.

“او در بین شش تا هشت هفته منشور از یک سال که در واقع تحت پوشش خود را سربار می گوید:” Busher. “صاحبان تجاری-فکر و می خواهم به مطمئن شوید که همه چیز به خوبی کار می کند و 45 چرخشی خدمه فوق العاده سخت کوش. قایق هرگز نشسته هنوز.”

حتی Sunrays نام نشان می دهد صاحبان خواستم قایق بادبانی طراحی شده در اطراف زندگی خوب. در عقبی عرشه یک توپ دیسکو چراغ جکوزی.

اجاره برای 1.1 میلیون دلار در هفته Sunrays هیچ غریبه ای به اقیانوس هند و دریای کارائیب و مدیترانه کروز زمینه. “او شده است به تایلند و مالدیو بود و برای MBS دریای سرخ در هفته فقط قبل از 2019 زمستان می گوید:” Busher. “هنگامی که او کشتی باهاما رنگ آبی بدنه همان است که در آب های کم عمق. آن را زیبا.”

اشعه های ذکر شده برای فروش با Edmiston برای $145 میلیون. اتمام بسیاری از مناطق دیگر از قایق بادبانی.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>