در آن فشار به سمت سبزتر آینده ب ام و سری 5 سدان گرفتن برقی تعمیرات اساسی. و این تنها یک قطعه از این نام تجاری را جارو پایداری استراتژی است.

امروز این خودروساز آلمانی گذاشته اهداف خود را به فروش چهار میلیون و صرفا وسایل نقلیه الکتریکی بین در حال حاضر و تا سال 2030. این رقم خواهد بود قابل توجه کسری از هفت میلیون هیجانی (هیبرید) وسایل نقلیه آن را برنامه ای برای فروش در طول همان دوره است. ضبط اموال بیگانگان را هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 در هر وسیله نقلیه در صف خود را حداقل یک سوم با به روز رسانی سری 5 اقدام به عنوان یک گام در این جهت است.

اگر اولی در دیدار هدف خود از این امر منجر به 40 تن کاهش CO2 تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030. و اگر آن سابقه هر گونه نشانه از مارکی بعید به نظر می رسد به شکست است. اولی را کاهش داده است در هر وسیله نقلیه تولید گازهای گلخانه ای توسط 70 درصد از سال 2006. این خودرو نیز به طور فعال به پایین آوردن تولید گازهای گلخانه ای از تولید و تولید مرتبط سایت با 80 درصد است.

BMW electric vehicles sustainability

BMW مدیر عامل الیور Zipse است که به دنبال ایجاد جهانی فشار برای وسایل نقلیه الکتریکی. حسن نیت ارائه میدهد از BMW

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که مبارزه با تغییرات آب و هوایی و نحوه استفاده ما از منابع تصمیم خواهد گرفت که آینده جامعه ما-و از گروه اولی گفت:” مدیر عامل الیور Zipse در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک حق بیمه خودرو شرکت ما این است که جاه طلبی به راه در پایداری. است که چرا ما در حال بدست گرفتن مسئولیت در اینجا و در حال حاضر و ساخت این مسائل مرکزی برای آینده ما جهت استراتژیک است.”

5 سری شده است که نقطه پیوند برای نوآوری برای نام تجاری و به نظر می رسد اولی می خواهد به ادامه این روند است. نه تنها الکتریکی خالص نسخه از این خودرو راه اندازی خواهد شد تا ترکیبی بنزین و دیزل گزینه های انتقال قدرت همراه با EV انتقال قدرت برای سری 7. الکتریکی iX3 و i4 در دسترس خواهد بود در اروپا در اواخر تابستان با 25 EVs به دنبال بیش از سه سال آینده.

“ما نه فقط ساخت چكيده اظهارات–ما را توسعه داده اند جزئیات یک برنامه 10 ساله با سالانه موقت اهداف برای بازه زمانی تا سال 2030” Zipse در ادامه بیانیه خود را. “ما گزارش پیشرفت ما در هر سال و اندازه گیری خودمان را در برابر این اهداف است.” به درایو است که نقطه خانه Zipse گفت که برای جبران اولی مدیره از مدیران مشخص خواهد شد که آیا مارکی مطابق با آن اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net