اولی ممکن است لغو آن سوپراسپرت هیبریدی به دلیل Covid-19

اولی به شدت مورد پیش بینی جدید سوپراسپرت آخرین پروژه به تبر در صورت coronavirus.

این خودروساز آلمانی را نمی خواهد حرکت پیش رو با یک سوپراسپرت با الهام از چشم انداز خود را M بعدی مفهوم با توجه به گزارش های متعدد. در همه اولی تاریخ تنها دو مدل–M1 و i8–تا به حال در اواسط موتورهای نصب شده و هر دو آنها قطع شود. مشتاق پیروان مارکی امیدوار بودند که آنها به زودی می تواند به جلو نگاه به 600 اسب بخار جانشین اما به نظر می رسد که بعید است که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

هر چند هیچ دلیل خاصی ذکر شد به نظر می رسد که Covid-19 همه گیر است که مقصر اصلی. بر خلاف ناوگان براق خودروی سواری و Suv ها این شرکت همچنین تولید کننده, supercars اضافی نیاز گسترده توسعه با گران فیبر کربن قطعات. میان انتظارات از یک رکود اقتصادی جهانی با توجه به همه گیر ممکن است شرکت خودداری کردند در سرمایه گذاری های مورد نیاز برای آوردن سوپراسپرت به بازار است.

BMW Vision M Next

داخل چشم انداز M بعدی مفهوم است. حسن نیت ارائه میدهد از BMW

هزینه های آن به کنار اولی باید در حال حاضر نیز رقابت با دیگر گران وعده آن را ساخته شده عمومی-یعنی تعهد خود را برای ساخت 25 مدل الکتریکی توسط 2023. تا کنون هر دو i4 و iX3 باید تایید شده است برای تولید هر چند از آن باقی مانده است دیده شود که آیا همه گیر خواهد شد و علت تاخیر در این روند. اما هر زمان که آن دسته از وسایل نقلیه الکتریکی را شروع به رول کردن خط مونتاژ آنها مطمئن شوید که به ارائه بسیار مورد نیاز درآمد به عنوان ماشین های الکتریکی بازار رشد می کند. تسلا در حال حاضر زده موج از محیط زیست و آگاهی به مالی جدید heigts تبدیل شدن به اولین خودروساز به تصویب 100 میلیارد دلار را در ارزیابی.

زمانی که Motortrend خواسته BMW برای اظهار نظر در این سوپراسپرت سرنوشت یک سخنگو گفت: “ما قادر به اظهار نظر در مورد هر گونه محصولات که هنوز به طور رسمی اعلام کرد.” به عنوان از مطبوعات بار اولی بود و نه در پاسخ به Robb Report‘s درخواست برای نظر.

دیدن عکس های بیشتر از این چشم انداز M بعدی مفهوم زیر است:

BMW Vision M Next

حسن نیت ارائه میدهد از BMW

BMW Vision M Next

حسن نیت ارائه میدهد از BMW

BMW Vision M Next

حسن نیت ارائه میدهد از BMW

BMW Vision M Next

حسن نیت ارائه میدهد از BMW

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im