بلو آیوی کارتر برنده اولین شرط جایزه شب گذشته


blue-ivy-carter-bet-award
آلن Berezovsky/گتی

آبی پیچک اثبات او یک نیروگاه آماده به دنبال پدر و مادر خود را’ قدم به قدم

اگر وجود دارد هر کسی که در کل صنعت سرگرمی به تماشای این بلو آیوی کارتر. بیانسه و جی زد هرگز خجالتی در مورد برنامه های خود را برای ساخت یک موزیک سلسله, و آن را مانند به نظر می رسد که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد با خود را هشت سال جوان پیشرو در راه است. در شب گذشته شرط جوایز آبی در زمان خانه او اولین جایزه و ما در حال حاضر خیلی خاص, آن را نمی خواهد آخرین.

آبی پیچک دستگیر جایزه که او سهام با مامان, نیجریه هنرمند WizKid و سنت Jhn برای تک آنها شرکت نوشت: برای Beyoncé آخرین آلبوم: “پوست قهوه ای دختر.” به خصوص در زمان ما در زمانی که ایالات متحده آمریکا است که حساب خود را با نژاد پرستی مانند قبل از هرگز آن را باور نکردنی است که این آهنگ به گرفتن به رسمیت شناختن آن را سزاوار — این واقعا یک سرود در جشن سیاه و قهوه ای بدن. علاوه بر co-نوشتن آهنگ آبی ساخته شده آواز او اولین در آن باز و بسته شدن آیات, و اگر شما بخواهید ما او ساخته شده این آهنگ.

اما این همه در مورد آبی پیچک خانواده که عناوین ساخته شده پس از این سال های مجازی شرط بندی مراسم اعطای جوایز. در نشان می دهد, Beyoncé ارائه شد با جایزه بشردوستانه برای کار خود را برای پیشبرد علل اجتماعی — و به خصوص کار او BeyGOOD ابتکار است که پنجه پروژه های مانند ایجاد بورسیه همکاری با یونیسف را به آب تمیز به جوامع در بوروندی و استقرار تلفن همراه coronavirus تست به هوستون سیاه جوامع است.

پس از ارائه این جایزه توسط میشل اوباما بانوی اول, Beyoncé به از پیش ضبط شده سخنرانی بود که واقعا همه چیز در مورد جهان ما نیاز به نگه داشتن ساختمان به طوری که بچه ها مثل آبی پیچک می توانید آتی آنها سزاوار است.

“من می خواهم به اختصاص این جایزه به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش و راهپیمایی برای تغییر” او گفت:. “صدای خود را شنیده و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد.”

Beyoncé ادامه داد: “در حال حاضر ما یک چیز بیشتر ما نیاز به انجام به راه رفتن در ما قدرت واقعی و است که به رای دادن. من تشویق شما را به ادامه به اقدام ادامه به تغییر و از بین بردن یک نژادپرست و نابرابر سیستم. ما باید همچنان به انجام این کار با هم به مبارزه ادامه خواهد داد برای هر یک از دیگر و بلند کردن هر یک از دیگر. چون مردم وجود دارد بانکداری ما ماندن در خانه در طول انتخابات محلی و مقدماتی اتفاق می افتد, در کشورهای در سراسر کشور است. ما باید به رای مثل زندگی ما به آن بستگی دارد به دلیل آن را ندارد. پس لطفا در ادامه به تغییر شما می خواهید برای دیدن.”

به طوری که در مورد Beyoncé-Jay Z-Blue Ivy سلسله? ما فکر می کنیم جهان برای آن آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>