نوجوان سیاه صحبت می کند پس از سفید زن تف در صورت خود را در اعتراض


woman-spits-in-teens-face
WISN 12 News/Youtube

دبیرستان junior صحبت می کند پس از یک زن سفید تف در صورت خود را در یک تظاهرات مسالمت آمیز

در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز در شوروود ویسکانسین طی هفته 63 ساله زن سفید لزبین سیاه نوجوان و در حال حاضر که نوجوان است که صحبت کردن در مورد واقعه آسیب زا او می گوید او را “ذهنی و جسمی متزلزل است.” نوجوان اریک لوکاس سازماندهی یک تظاهرات مسالمت آمیز در محله خود را هنگامی که 64 ساله استفانی Rapkin پارک ماشین خود را در اواسط ماه مارس.

در یک ویدئو از این حادثه Rapkin — یک وکیل انحصار وراثت توسط راه — را شخم زدند گذشته معترضین به عنوان آن به نظر می رسد او در راه او را به یک فروشگاه به دلیل شما می دانید که چگونه از آن مهم تر برای اجرای errands از تشخیص شما در میان یک جنبش حقوق مدنی. در این ویدئو کسی شنیده فریاد “او نمی خواهد حرکت ماشین خود را!” عنوان Rapkin ادامه داد: به stonewall معترضین.

“او فقط نگه داشته گفت: ما در حال ناراحتی و که او تا به حال برای رفتن به فروشگاه” گفت: نوازش گونزالس که فاکس 6 در حال حاضر می گوید ثبت درگیری.

در نهایت این گروه از معترضان گرفتن به Rapkin و تقاضای او حرکت ماشین او این است که او تف بر جوان اریک لوکاس.

با توجه به شوروود پلیس دستگیر شد پس از این حادثه و رزرو در شهرستان میلواکی زندان منتشر شد اما به زودی پس از. سپس یک گروه از دانش آموزان رفت و به خانه او روز یکشنبه نوشت و در پیاده رو در گچ: “بهتر از این است.” در یک ویدئو از او دیده استدلال با معترضین را در خارج از خانه که در آن او ادعا می کند که او تف بر Lucas چرا که او “حمله” ، او سپس یکی از جدید معترضان و دوباره دستگیر شد و این بار kneeing یک افسر در کشاله ران و مقاومت در برابر بازداشت.

در صبح روز دوشنبه لوکاس صحبت کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط شوروود مدرسه منطقه که در آن او یک تاریخ.

“من همچنان به توان ذهنی و جسمی متزلزل به حمله توسط یک فرد در جامعه خود را در طول یک بیماری همه گیر — آن را پس از سانحه” لوکاس گفت: (از طریق واشنگتن پست). “دوباره و دوباره من مشاهده نمی به عنوان یک کودک اما به عنوان یک رنگ است.”

“ما خانواده بنادر نفرت اما درخواست می کند که عدالت را سریع و مناسب” لوکاس گفت: در حالی که اضافه کردن که او احساس می کند “دوستش توسط افراد من انجام داده ام هیچ آسیبی به.”

Rapkin در حال شارژ با باتری رفتار آشوبگرانه باتری به یک مامور اجرای قانون و مقاومت در برابر/مانع یک افسر. شوروود مسئولان مدرسه نیز خواستار Rapkin به اتهام یک جرم و جنایت نفرت و دولت نماینده دیوید بون می خواهد Rapkin disbarred.

“این بود که نه تنها نظم رفتار” شوروود سرپرست منطقه مدرسه برایان دیویس گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. “این بود که نفرت نژادی با هدف اخلال در یک تجمع مسالمت آمیز و نمی توان آن را تحمل كرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im