مرد سیاه و سفید می میرد و پس از التماس پلیس سفید پوست برای جلوگیری از خرد کردن گردن خود


Black-Man-Dies-After-Begging-White-Cop-To-Stop-Crushing-His-Neck
darnellareallprettymarie/Facebook

سفید, افسر پلیس, کشته شدن مرد پس از برگزاری و او را به زمین توسط گردن او

یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس دنیا در دست یک افسر پلیس سفید بیشتر کمک غم همه گیر از خشونت پلیس علیه سیاه مردان در آمریکا است. تنها چند ساعت پس از سفید زن رفت و ویروسی برای تماس با پلیس در یک مرد سیاه پوست که از او خواست به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی داستان دیگری از نژاد پرستی علیه سیاه در امریکا به نور می آید. یک مرد سیاه و سفید دستگیر شد, در بیرون یک فروشگاه مواد غذایی در مینیاپولیس در دوشنبه شب و دوخته بود به زمین توسط گردن توسط یک افسر پلیس سفید برگزار شد و در آنجا تحت افسر زانو تا او بی توجه و بعد از آن درگذشت.

حادثه فیلم برداری شده بود و در رسانه های اجتماعی را نشان می دهد و مرد به عنوان جورج فلوید, دستبند بر روی زمین فریاد برای کمک در حالی که سفید دستگیری افسر شناخته شده در رسانه های اجتماعی به عنوان درک چوین نیروهای گردن خود را به زمین با زانو خود را.

فلوید فریاد “لطفا, لطفا, من نمی تواند نفس بکشد. لطفا مرد لطفا” و “من می توانم حرکت می کند. همه چیز لطمه می زند. من مقداری آب یا چیزی لطفا. من نمی توانم نفس افسر.” این ویدئو نشان می دهد چوین برگزاری زانو خود را در برابر مرد گردن به مدت هشت دقیقه است.

در نهایت در فلوید بدن شل می رود به عنوان تماشاچیان فریاد برای کمک به. با وجود این و با وجود این واقعیت است که فلوید بود کاملا بی چوین در ادامه به برگزاری فلوید کردن گردن خود و اصرار به جمعیت که او “خوب است.” سرانجام امدادگران می رسند و حذف فلوید در gurney.

اگر این نبود هولناک به اندازه کافی مینیاپولیس پلیس را شرح قتل مطابقت ندارد آنچه که به وضوح شاهد در این ویدئو از جمله آنها ادعا می کنند که فلوید درگذشت در بیمارستان.

“او دستور داد به گام از اتومبیل” پلیس بیانیه بخوانید. “پس از او کردم او از لحاظ جسمی در برابر افسران… افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و ماموران متوجه مرد شد رفتن به پزشکی پریشانی.”

هر KSTP لوید خانواده حفظ حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump و مینه سوتا را اداره جنایی دلهره (BCA) و اف بی آی هر دو در حال حاضر در حال بررسی وضعیت و همچنین. مینیاپولیس اداره پلیس پایان داده چوین همراه با سه نفر دیگر از افسران که ایستاده بود-در حالی که این حادثه آشکار شد. چه خواهد شد پس از فسخ باقی مانده است دیده می شود و متاسفانه اولویت به ما نشان داده است که افسران پلیس که کشتن مرد سیاه و سفید در حالی که در وظیفه به ندرت صورت اتهام قتل.

“چیزی که ما دیدم وحشتناک بود به طور کامل و کاملا خراب کرد. بودن در امریکا نباید حکم اعدام” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “برای پنج دقیقه ما تماشا به عنوان یک افسر فشرده زانو خود را به گردن یک مرد سیاه و سفید. برای پنج دقیقه. وقتی شما می شنوید کسی تماس برای کمک به شما قرار است برای کمک به. این افسر شکست خورده در اساسی ترین حس انسان.”

شهردار احساسات به طور کلی قدردانی اما بسیاری در رسانه های اجتماعی نوشت: به بیان نارضایتی خود را که عذرخواهی خود را شامل نمی شود هر گونه اقدام است. چگونه بسیاری از مردان سیاه و سفید در این کشور را به مرگ در دست پلیس قبل از مقیاس بزرگ سیستمیک عمل گرفته شده است به آن را متوقف کند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de