سیاه, زن داخلی کارگران در صورت افزایش خطر در طول COVID-19 همه گیر


black-domestic-workers-1
مامان ترسناک و بوریس SV/گتی

در این میان به خوبی سزاوار تشویق برای پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان وجود دارد کسانی که در میان ما که در حال گرفتن کمی به هیچ شناخت و حفاظت از وقت و انرژی آنها بریزید و جامعه است. این کارگران خانگی مانند دایه و تصفیه خانه که در خط مقدم. با COVID-19 ادامه به خشم بسیاری از ضروری داخلی کارگران رو به کاهش و یا حذف کامل) در ساعت کار و در نتیجه خود را پرداخت. دیگران در حال کار بدون بیمه و مناسب محافظ دنده مانند ماسک.

در یک مصاحبه مطبوعاتی مشترک با مامان ترسناکملی داخلی کارگران داد که خواستار کمک به ذکر است که بسیاری از کم دستمزد ، کارگران مهاجر و زنان از رنگ. آنها سزاوار به حمایت بهتر در محل. کسانی که به عنوان دایه تصفیه خانه و خانه کارگران باید تحت درمان با عزت و احترام. این NDWA خواسته است که برای “بهتر, پایگاه, پرداخت, تجهیزات حفاظتی, در دسترس, تست, خانواده, مراقبت های پشتیبانی و خطر پرداخت” برای این کارگران.

آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که 33 درصد از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 هستند هر چند آنها تنها نمایندگی “14 درصد از جمعیت در مناطق تحت پوشش در تجزیه و تحلیل.” آنها اشاره کرد که مردم نیز در معرض خطر بالاتر از قبل موجود شرایط مانند بیماری های قلبی و دیابت و آسم آنها را بیشتر مستعد ابتلا به COVID19.

علاوه بر این وجود دو عامل مهم دیگر که AP مقاله اشاره می کند. برای اولین بار مردم سیاه و سفید هستند کمتر احتمال دارد به بیمه پزشکی. پس از آن وجود دارد واقعیت سیستمیک نژاد پرستی در جامعه پزشکی که در آن مردم سیاه ناعادلانه رفتار زمانی که آنها به دنبال درمان های پزشکی نگرانی. این بوده است یک موضوع است که همچنین اثرات سیاه و سفید مادران و نوزادان خود را.

Ai-jen پو, این NDWA مدیر اجرایی توضیح داد: در آزادی مطبوعات داخلی که کار ضروری است برای جوامع و خانواده ها اما کارگران خانگی شده اند “کم ارزش و محروم از برابر حمایت برای چند دهه.” داخلی کارگران برای اولین بار به از دست دادن درآمد خود را و آخرین برای دریافت پشتیبانی که آنها نیاز دارند. پو افزود: “راه حل های ما باید در هر دو دیدار با نیازهای فوری خود را و آدرس طولانی نابرابری است که باید خود را افزایش آسیب پذیری و افزایش بحران برای این بخش از نیروی کار ما و خانواده خود را.”

آلیشیا Garza, با ملی داخلی کارگران داد و اصل در معاملات آتی آزمایشگاه مشترک “سیاه کارگران در حال حاضر در حال پشت سر گذاشته و در بسیاری از جبهه ها و در حال حاضر با امریکا در وسط یک طوفان در قالب یک بحران بهداشت عمومی, سیاه جوامع در حال مواجهه با یک سونامی است.” او گزارش می دهد که جوامع سیاه روبرو هستند 50 درصد نرخ بیکاری در طول بیماری همه گیر. او پژواک پو باور است که سیاه و سفید داخلی کارگران نیاز به ایمنی و بهداشت حمایت و اضافه می کند که “کارگران سیاه پوست سزاوار بهتر از آنچه در کشور ما در حال حاضر ارائه شده است.”

این NDWA ارائه مصاحبه با زنان کارگر رنگ. در مسجد حضرت رسول, یک, سیاه, مراقبت در منزل کارگر در کارولینای شمالی به اشتراک گذاشته است که او استفاده می شود به کار چهل و هشت ساعت در هفته و در حال حاضر او را به ده ساعت حداکثر. او سعی تشکیل پرونده برای بیکاری اما این سیستم ضعف و آمادگی برای کمک به بسیاری از مردم در یک بار. او افزود: “ما نیاز به حمایت خانه مراقبت از کارگران به دلیل بدون ما و افراد مسن یک شانس ایستادن نیست.”

سارا که یک سیاه پرستار بچه مشغول به کار در نیویورک به اشتراک گذاشته است که او مستلزم کار نه فقط به عنوان یک پرستار بچه اما یک مشاور سرپرست طبخ و پدر و مادر (زمانی که پدر و مادر دور نیست). او گفت: “ما باید به کار در سراسر ساعت به مطمئن شوید که خانواده ما کار را برای برخی از نظم در زندگی خود را. [. . .] ما کارگران ضروری است اما کار ما این است که اغلب در نظر گرفته بی ارزش [. . .].”

بتنیا یک آفریقایی, لاتین, تمیز کردن خانه در فیلادلفیا. او به اشتراک گذاشته است که او به کار با وجود همه گیر است چرا که او دو بچه های کوچک برای تغذیه. او نمی باید بیمه درمانی و باید تمیز نگه دارید برای درآمد. او گفت: “من از کارفرمایان نمی خرید من مناسب تجهیزات برای تمیز کردن مانند دستکش یا یک ماسک بنابراین من احساس می کنم به طور مداوم در خطر است.”

شما ممکن است تعجب در مورد محرک چک. بله هر کمی کمک می کند اما اجازه دهید به یاد داشته باشید که نه هر کس یک محرک را بررسی کنید. برای مثال به عنوان ترسناک مامان در گزارش “شهروند آمریکا نیستند واجد شرایط برای دریافت پول اگر آنها ازدواج کرده و در زمینه مالیات به طور مشترک با یک مهاجر که نمی باید یک شماره امنیت اجتماعی است.” کارگران ثبت نشده نیز نمی دریافت چک به عنوان آنها لازم نیست که یک شماره امنیت اجتماعی. همچنین اجازه می دهد تا واقعی: حتی برای کسانی که, آیا دریافت چک, مجموع بسیار کمی در مقایسه با آنچه بسیاری از آمریکایی ها در واقع نیاز به مراقبت از خود و خانواده خود را.

اگر شما تعجب آنچه شما می توانید انجام دهید برای کمک به کارگران خانگی از رنگ چند گزینه وجود دارد. اگر شما استخدام تصفیه خانه های یک پرستار بچه یا داخلی دیگر کارگران را پرداخت آنها را اگر شما می توانید استطاعت به انجام این کار. بله این به این معنی حتی اگر شما با استفاده از خدمات خود را در این زمان و یا کاهش ساعت کار خود را. اگر این امکان پذیر نیست چون خود به خود وضعیت مالی سعی کنید برای کمک به فرد اعمال می شود برای بیکاری. می توان آن را یک فرایند دست و پا گیر و داشتن مجموعه ای فوق العاده از چشم و گوش به راهنما می تواند مفید به فرد پر کردن.

یکی دیگر از گزینه است برای کمک به NDWA Coronavirus مراقبت صندوق. این NDWA وعده داده است که کمک مالی خود را “ارائه فوری حمایت مالی برای کارگران داخلی و فعال کردن آنها را به خانه ماندن و سالم است.” این محافظت از خود بلکه خانواده و جوامع خود — با کند کردن روند گسترش ویروس.

جهانی و همه گیر جهان ما با آن مواجه است می تواند بسیار مشکل تر برای برخی از. من اعتقاد راسخ در انجام بخشی از ما در راه است که ما می توانیم. برخی از مردم در حال ساخت ماسک و داوطلبانه در مواد غذایی pantries. برخی از آنها سنگین ارائه راهنمایی به Instacart خریداران. دیگران ادامه به پرداخت داخلی خود کارگران در وجود به طور موقت تعلیق این خدمات است. برخی از انتخاب به تماس خود سیاستمداران ترغیب آنها به ایجاد قوانین عادلانه تر به سطح زمین بازی برای همه از جمله مردم رنگ.

همه ما باید به دنبال فرصت هایی را که در آن ما می تواند باشد که ما پول ما انرژی یا زمان ما است. ما نیاز به کار با هم برای حمایت از جوامع به حاشیه رانده شده در حال حاضر بیش از همیشه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im