سیاه و سفید کودکان بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از عمل جراحی از سفید کودکان, مطالعه می گوید:


black-children-Surgery-deaths
rubberball/گتی

یک مطالعه جدید نشان داده است که کودکان بیش از سه بار به احتمال زیاد به مرگ بعد از عمل در مقایسه با سفید کودکان

بیش از چند سال گذشته تاسیس شده است که وجود اختلافات جدی در بهداشت و درمان — به خصوص وقتی که می آید به مسابقه. جدید چشم باز مطالعه نشان می دهد که این نوع از نابرابری نیست فقط درخواست برای بزرگسالان; و وقتی که می آید به شایع جراحی کودکان سیاه و سفید, کرایه بدتر از سفید کودکان است.

مطالعه منتشر شده در دوشنبه در کارشناسی مجله Pediatricsداشت که کودکان در حدود 3.5 برابر بیشتر احتمال مرگ در عرض 30 روز پس از شایع جراحی — از جمله پیوست حذف و ارتوپدی عملیات — در مقایسه با سفید کودکان است. محققان pored از طریق داده های ملی از نزدیک به 173,000 عملیات از سال 2012 از طریق 2017, مربوط به کودکان کمتر از 17 که سالم در نظر گرفته شد قبل از عمل ، آنها دریافتند که 23 سیاه و سفید کودکان درگذشت ظرف 30 روز از عمل جراحی در مقایسه با 13 سفید کودکان است.

“حتی در میان ظاهرا کودکان سالم بودن AA [آمریکایی] است که به شدت با افزايش خطر عوارض و مرگ و میر. مکانیسم های زیر بنایی تاسیس نژادی تفاوت در نتایج بعد از عمل ممکن است به طور کامل توضیح داده شده توسط این تنوع نژادی در قبل از عمل همبودی” می خواند مطالعه است.

با توجه به مطالعه در مورد 13.9 درصد از همه کودکان با تجربه بعد از عمل عوارض 5.7 درصد عوارض جانبی جدی و 0.02 درصد درگذشت. تنظیم نسبت شانس نشان داد کودکان سیاه و سفید, حال 3.43 درصد بیشتر احتمال مرگ حدود 18 درصد شانس بیشتری بعد از عمل عوارض و 7 درصد شانس بیشتری از عوارض جانبی جدی.

“به طور کلی ما انتظار داریم که سالم بیماران باید به خوبی با انجام عمل جراحی. سالم بچه ها کم نرخ عوارض” دکتر Olubukola Nafiu سرب نویسنده مطالعه و اطفال متخصص بیهوشی و معاون صندلی آموزشی و پژوهشی در سراسر کشور بیمارستان کودکان توضیح داده شده همراه انتشار اخبار در ایالات متحده آمریکا امروز. “انتظار باید این باشد که نرخ عوارض و/یا مرگ و میر در میان کودکان سالم نمی خواهد متفاوت باشد بر اساس نژادی دسته – آنچه ما دریافتیم این است که آنها انجام می دهند.”

“این نژادپرستی است” گفت: کالیفرنیا متخصص سلامت عمومی و مدافع دکتر رئا بوید و اضافه میکند: “نژادپرستی جان مردم از جمله کودکان و نوجوانان ما و من نیاز به یک دقیقه.” بوید در ادامه برای گفتن سی ان ان که “نژادپرستی نه مسابقه بسیار مهم تعیین کننده سلامت. نژاد پرستی باعث می شود مردم بیمار و منجر به مرگ زودرس و حتی برای بچه های ما.”

همراه سرمقاله در اطفال بیشتر به بررسی ضمنی و تعصب در بهداشت و درمان. دکتر Nafiu توضیح می دهد که او امیدوار است که مطالعه خود را یافته را بی درنگ صنعت بهداشت و درمان برای مقابله با خود را اضافه کرد که هدف بعدی این است که برای تعیین دقیقا همان چیزی است که اختلافات هستند. بزرگترین مسئله این است که تیم او دسترسی ندارد به نام بیمارستان که در آن بیماران در داده های استخر تحت درمان قرار گرفتند.

“این مهم است زیرا ما می دانیم که هر بیمارستان دارای سطح از تجربه و تخصص و سطح پشتیبانی از زمانی که عوارض رخ می دهد” دکتر Nafiu توضیح داد.

وجود دارد یک پیام دکتر Nafiu می خواهد به روشنی هر چند: بیمارستان و عمل جراحی هنوز هم امن برای کودکان است.

“عمل جراحی بی خطر است … میزان مرگ و میر پایین هستند,” او گفت:. “مقاله ما است نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار پدر و مادر باید متوقف آوردن فرزندان خود به بیمارستان… ما می خواهم به برجسته کردن تفاوت ها برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید به طوری که ما بهتر می تواند خدمت به کودکان است که ما مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>