Bjarke Ingels جدید Audemars Piguet موزه در سوئیس Spirals مثل بهار دیده بان

لوکس ساعت Audemars Piguet فقط پیچیده ساخت و ساز در آن اسم موزه, پروژه, آن قرار داده شده در دست یک سوپراستار معمار.

واقع در نزدیکی تاریخی خود را در ستاد لو Brassus سوئیس گاه شمار سازنده می خواستم به ریف در سنت, در حالی که همچنین ارائه زیبایی شناسی مدرن است. برای رسیدن به یک طراحی برابر عظمت خود را به تماشای نام تجاری داوطلب خدمت سربازی پرکار معمار دانمارکی Bjarke Ingels که پیش بینی یک چرخش ساختار یادآور یک ساعت درونی کار می کند. “شما باید یک کهکشان مارپیچی تقریبا مانند یک بهار معلق در هوا در بالای سر خود را” Ingels گفت Architectural Digest. “آن را با الهام از این عنصر در گاه شمار که در فروشگاه و ارائه انرژی از ساعت.”

ساخته شده با یک سبز پشت بام, 25,800 فوت مربع فضا طراحی شده است برای ایجاد یک جریان طبیعی از پا ترافیک از طریق دالان های پیچ در پیچ. ساختمان–رسما شناخته شده به عنوان موزه آتلیه Audemars Piguet–خواهد شد در خدمت اهداف چندگانه: به عنوان گسترده ای بایگانی یک موزه و یک کارگاه آموزشی که در آن بازدید کنندگان می توانند شاهد کامل ساعت سازی فرایند از پشت دیوار شیشه ای. این نوع از muti-طراحی لایه مشخصه خیلی از Ingels کار. “او نمیخواهد شما را به راه رفتن به هر یک از فضاهای یک بار و سر در گم” Audemars Piguet, مورخ, Michael Friedman, گفت, Robb Report در مورد معمار سال گذشته است. “او می خواهد شما را شگفت زده 500 بار شما انجام دهد.”

ویژگی های داخلی ramped طبقه که اتصال سطوح ناهموار. در ضمن بیرونی آن ویترین برنج-و-جراحی-بافت لانه زنبوری شکل روی صفحه نمایش است که پوشاند ساختار به ارائه سایه—بدون ایجاد وقفه در روح و مفهوم است. “در ساعت بسیاری از رشته های هستند چه شما می توانید تماس گرفتن حداکثر مقدار تاثیر با حداقل مقدار مواد” Ingels گفت: AD. “ایده این است که شبیه به این ساختار و چگونه شیشه حمل کل سقف بر سر ما….موزه است که تقریبا مانند یک باز کار می کنند.”

این ساختار تنها پروژه Ingels و خود بزرگ شرکت معماری در حال مبارزه برای Audemars Piguet. بعد تا طراح انجام خواهد شد یک 75,350 فوت مربع, 32-اتاق Audemars هتل. دوبله هتل des Horlogers آن را نشان می دهد مارپیچ اسلب که منجر به ایجاد یک سراشیب خارجی بازتاب اطراف mountainscape.

موزه آتلیه Audemars Piguet برنامه ریزی شده است برای باز کردن به مردم در 25 ژوئن این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر