میلیاردها تلفن ممکن است از دست اپل و گوگل تماس با ردیابی برنامه های

هفته گذشته در آنچه به نظر می رسید مانند نادر همکاری بین دو شرکت اپل و گوگل اعلام کرد که آنها خواهد بود teaming تا برای ایجاد تماس با ردیابی فن آوری خواهد شد که یکپارچه به سیستم عامل iOS و آندروید. این اجازه می دهد مقامات در سراسر جهان برای ایجاد تماس با ردیابی برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد آنها را به مسیر بهتر از شیوع کروناویروس.

تبلیغات

آن را برای تلفن های موبایل مانند خبر بزرگ و همچنین به جای نشاط بخشی برای دیدن دو تا از بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان با هم کار کنند برای کمک به مبارزه با این ویروس تهدید. با توجه به یک گزارش از رادیو فردا (paywall) به عنوان امیدوار کننده برای تلفن های موبایل به نظر می رسد مانند وجود دارد می تواند میلیارد گوشی در سراسر جهان است که ممکن است قادر به استفاده از این.

دلیل این است که از سخت افزار مورد نیاز که مورد نیاز برای این کار و که در آن اساسی تر گوشی های هوشمند و گوشی های هوشمند ممکن است از این تکنولوژی و همچنین به عنوان دستگاه های قدیمی تر که هنوز هم بسیار در استفاده در نقاط مختلف جهان است. این امر به طور بالقوه در نتیجه میلیاردها تلفن (و مردم) خواهد شد که از دست رفته بر روی این.

با توجه به CSS بینش تحلیلگر بن چوب “زمینه تکنولوژی محدودیت است در اطراف این واقعیت است که هنوز هم وجود دارد برخی از گوشی های تلفن در حال استفاده است که نمی خواهد که لازم بلوتوث و یا آخرین سیستم عامل. اگر شما در یک محروم و یک دستگاه یا یک [اساسی] از ویژگی های گوشی شما را بر روی مزایای که این برنامه به طور بالقوه می تواند ارائه دهد.”

که می شود گفت ما فرض کنید برخی از تماس با ردیابی است که هنوز هم بهتر از هیچ چیز اگر چه این گزارش با برجسته کردن یکی از پتانسیل نقص در این سیستم است.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره برنامه های Coronavirus Covid-19 گوگل و سلامت. منبع: techradar

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر