Bill Nye تماس ماسک-با پوشیدن یک موضوع از زندگی یا مرگ’ در جدید PSA


bill-nye-face-mask
Bill Nye/Tik Tok

بیل نای و نیست گوشت چرخ کرده و کلمات در Infinite ماسک PSA

به عنوان “ماسک بحث” حقوق و دستمزد با نظریه پردازان توطئه spouting کردن نادرست حقایق در مورد دی اکسید کربن و ماسک “کار نمی کند” ضد ماسک جامعه نمی تواند به نظر می رسد به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف این واقعیت است که شما نمی پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان را از انقباض COVID-19 شما پوشیدن یک ماسک برای محافظت از مردم در اطراف شما. اما پس از ضد maskers نمی خواند CDC سایت و رئیس جمهور قطعا نیست انجام یک کار خوب انتشار این اطلاعات شاید مردم خواهد شد و در نهایت گوش دادن به…Bill Nye. این علم نوشته شده یک سری از ویدئوها در Infinite در مورد پوشش صورت و ماسک ها چگونه کار می کنند و آنهایی که بهترین هستند — و این باید مورد نیاز مشاهده.

در این ویدئو برای اولین بار Nye توضیح داد که ماسک و پوشش صورت را ممنوع “حرکت هوا” به این معنی که “ماسک صورت…جلوگیری از ذرات از سیستم تنفسی از وارد شدن به هوا و سپس به سیستم تنفسی خود را.” مانند ما گفت: ماسک لزوما محافظت از پوشنده لباس از ابتلا به ویروس (هر چند مطالعات در حال حاضر گفت: آنها را با ارائه یک مقدار کوچک برای حفاظت از پوشنده لباس) خود را تابع اولیه است که برای محافظت از هر کس در اطراف شما اتفاق می افتد به حمل ویروس.

سپس او نشان داد که چگونه موثر ماسک در حال تلاش برای منفجر کردن یک شمع سوزان از زیر ماسک خود را. نای قادر به منفجر کردن شعله در حالی که با پوشیدن اساسی پارچه ماسک صورت مانند آنها انواع, بسیاری از ما در حال پوشیدن ساخت یا خرید در Etsy و نای به نام ماسک خانگی “بسیار موثر است.” او سپس تلاش برای منفجر کردن شعله در حالی که با پوشیدن یک روسری گره خورده در اطراف دهان خود را و در نهایت درجه از دهان او ساخته شده آن گذشته روسری مانع و خاموش شعله.

@billnye##WearAMask ##LearnOnTikTok ##TikTokPartner♬ صدای اصلی – billnye

در این ویدئو دوم Nye نشان داد اثر از N95 ماسک که بهداشت و درمان کارگران پوشیدن است که زمانی که او اقدام به پاپ eff ، با Infinite فیلتر ما تنها می تواند توصیف به عنوان “آتش و گوگرد” نای تصریح کرد آنچه که او در حال حاضر گفت: در مورد ماسک گفتن بینندگان که “دلیل ما می خواهیم به شما یک ماسک برای محافظت از شما اطمینان حاصل کنید. اما دلیل اصلی ما می خواهیم به شما یک ماسک برای محافظت از من از شما و این ذرات در سیستم تنفسی خود را از وارد شدن به سیستم تنفسی است. همه این است که یک ماده به معنای واقعی کلمه از زندگی و مرگ است. و زمانی که من با استفاده از این کلمه به معنای واقعی کلمه من به معنای واقعی کلمه یک مسئله مرگ و زندگی!”

@billnye##WearAMask ##LearnOnTikTok ##TikTokPartner♬ صدای اصلی – billnye

پس نتیجه اخلاقی این داستان این است که در خانه ماسک های صورت بسیار موثر در حفظ تنفسی ذرات از آلوده کردن شخص دیگری و امتناع از پوشیدن یک ماسک معنی است که شما یک سوراخ است که مراقبت می کند اگر شما به گسترش این ویروس به کسی که ممکن است از آن مرد. گوش دادن به Bill Nye the Science Guy و پوشیدن لعنت ماسک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>