ماهی بزرگ: شاهنشاهی قایق بادبانی جلوه حماسی 250-پا Megayacht با الهام از Blue Marlin

امپریال قایق بادبانی فقط فرود خود را یکی helluva ماهی بزرگ.

این Monoco مبتنی بر حیاط ساختمان با نام تجاری جدید megayacht به نام بعد از توانا blue marlin. اندازه گیری چشمگیر 250 پا ماموت کشتی بود گذراند در همکاری با ایتالیایی دریا گروه ادمیرال, قایق بادبانی و Sinot قایق بادبانی معماری و طراحی.

در حالی که امپراتوری فقط منتشر شد یک طرح از مشخصات در این مرحله Blue Marlin به نظر می رسد که مشترک زیادی با او حیوانی, الهه شعر و موسیقی است که شناخته شده برای آن دراز بدن تلفظ باله پشتی و نیزه مانند پوزه. او ورزش خطوط براق که جریان آرامی از تعظیم به استرن طولانی foredeck و البته او خود را بسیار fin.

“بیرونی به عنوان یک کل سرچشمه ترکیبی از هر دو پویایی و حرکت در حالی که حفظ ظرافت می گوید:” پل Costerus شریک در Sinot و منجر طراح در این پروژه است.

در خط با بقیه شاهی ناوگان کشتی خواهد شد بسته بندی شده با دولت از هنر و تکنولوژی و سیستم های ناوبری و همچنین نادر و منحصر به فرد لوکس مواد. او همچنین تمرکز ویژه بر روی پایداری به درخواست تجدید نظر به تعداد رو به رشد کشورهای عضو اکو آگاهانه مشتریان در بخش دریایی و همچنین محافظت از شخص او از دریا. او می تواند با نصب نوآورانه دیزل/سیستم نیروی محرکه الکتریکی است که گفت: به او “روبان مانند جنبش” در آب درست مثل یک زندگی واقعی مارلین.

پردازنده سخاوتمندانه طرح خواهد شد از ویژگی های کامل-پرتو منطقه زندگی می کنند و شش اندازه کابین از جمله کارشناسی ارشد مجموعه بر روی عرشه اصلی VIP مجموعه در عرشه پل و چهار مهمان کابین در عرشه پایین تر. همانطور که انتظار می رود وجود خواهد داشت پنج ستاره امکانات رفاهی انبوه مانند 19-پا استخر آبگرم, شیرجه منطقه بدنسازی و helipad.

Blue Marlin ساخته خواهد شد در Admiral کشتی سازی و تحویل میله میله برای 2023. امپریالیستی عمل به عنوان کارگزار و ادامه خواهد داد به عنوان صاحب نماینده و سرپرست ساخت در طول ساخت و ساز. در ارتباط باشید برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im