big-ed-90-dat-fiance-2
TLC/Youtube

این شرکت ویروسی رجعت عکس از اد ثابت می کند او استفاده می شود به مانند یک مدل

اد قهوه ای از TLC را 90 روز نامزد تایید کرده است که ویروسی رجعت عکس رفتن در اطراف است که در واقع یک عکس از او. که در آن او همچنین به عنوان شناخته شده “بزرگ Ed” استفاده می شود… داغ است ؟ OMG, همه چیز آنقدر گیج کننده است در حال حاضر. اما این نوع از #TBT ما نیاز امروز است.

اگر شما نیاز به یک سریع کارایی و یا حتی یک معرفی بزرگ در اد آن لذت من به تحویل آن به شما. در اینجا او در حال ملاقات با دوست دختر خود افزایش یافت و برای اولین بار.

آره. آره.

قهوه ای تایید کرد با TMZ این هفته که یک عکس در گردش در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته واقعا یک عکس از او را در سال 1988. در تصویر قهوه ای دیده می شود نما در یک مدل مانند موضع نشان دادن باریک و بدن قهوهای مایل به زرد در یک لباس سفید.

در صورتی که شما آشنایی با Ed و یا شما نیاز به یک یادآوری در مورد دقیقا همان است که او و آنچه که او در حال حاضر به نظر می رسد مانند (به همین دلیل است که این یک آه بسیار…جالب رجعت عکس) اینجا خوب جانبی توسط سمت مقایسه.

با توجه به بزرگ Ed, عکس گرفته شده در تاریخ دوم با همسر سابق خود در باغ وحش سن دیگو. او همچنین می گوید TMZ که او نیست دقیقا چگونه عکس ها ویروسی رفت اما او حدس بزند که کسی در زمان عکس از Facebook صفحه.

که نه تنها جامد رجعت از اد اثبات او استفاده می شود به مانند یک لعنتی مدل:

اگر شما را دیده ام نشان می دهد (و یا هر یک از ویروسی کلیپ ها و الگوهای رفتاری صرفا اطراف آن وجود بزرگ Ed) شما به تنهایی نیست در حیرت است که او نیز استفاده می شود شاد متصدی بار.

اد اخیر به دست آورده شهرت خود را برای ارتباط با دختر رز که 31 سال دبیرستان خود در 90 روز نامزد. او و رز یکی از هشت زوج ویژه در فصل چهار نفر از این آمار واقعیت نشان می دهد که به شرح زیر بین المللی, ارتباط جنسی, چه کسی باید رابطه موجود آنلاین و سفر به دیگر کشور خارجی را برای اولین بار ملاقات.

می گویند او و رز فوق العاده متفاوت کتمان حقیقت است. وجود موانع با زبان مقدار پول در حساب های بانکی خود را بزرگ فاصله سنی, اختلاف ارتفاع, و این واقعیت است که افزایش یک لعنت دود نشان می دهد و اد… و… بسیار است. دیگر نه حداقل. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در مورد این دو حس است که احتمالا به همین دلیل آن را می سازد برای خوب تلویزیون است.

در اینجا به این امید که اگر هیچ چیز دیگری, Big E قادر به ارائه رز با یک زندگی بهتر برای خود و پسرش. و ما فقط حفظ cringing همراه تا زمانی که ما پیدا کردن آنچه در نهایت اتفاق می افتد با این دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im