Beyoncé قطره تک آهنگ جدید, ‘Black Parade,’ افتخار Juneteenth


beyonce-blue-ivy-video
Beyoncé/Youtube

این خواننده همچنین ذکر شده سیاه و سفید متعلق به کسب و کار افراد می توانند بر روی وب سایت خود

Beyoncé تصمیم گرفت به مناسبت Juneteeth در بهترین راه او می دانست که چگونه: با حذف یک آهنگ جدید با عنوان “Black Parade” و انتشار بر روی وب سایت خود یک راه برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

این است که بیانسه اولین نسخه از “شیر شاه: هدیه” که در سال گذشته و چه آهنگ است. حدود 5 دقیقه تک پردازد سیاه, تاریخچه خشونت پلیس و جورج فلوید تظاهرات و همچنین سیاه و سفید آزادی و توانمندسازی. ملکه Bey ارائه امید و خوش بینی بسیار مورد نیاز در جهان امروز با شعر مانند “ما رو ریتم ما غرور و افتخار است. ما تولد پادشاهان ما تولد قبایل / مقدس رودخانه مقدس زبان / صحبت شکوه احساس عشق.”

Beyoncé ترویج آزادی “Black Parade” در سایت نوشتن در بخش “مبارک Juneteenth. اینکه سیاه و سفید است که خود را فعالیت. سیاه برتری یک شکل از اعتراض. سیاه, شادی حق شماست. Black Parade مزایای BeyGOOD سیاه کسب و کار تاثیر صندوق اداره ملی شهری لیگ برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک نیاز دارند.”

بیانسه همچنین ایجاد یک دایرکتوری آنلاین از انواع برای مردم به حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار فروش مد, زیبایی, محصولات مبلمان خانه, قهوه, و خیلی بیشتر.

Juneteeth که جشن رسمی پایان برده داری در ایالات متحده است که با افتخار تظاهرات, تظاهرات و تجمعات در سراسر امریکا در این آخر هفته. تماس به آن را به یک تعطیلات فدرال نیز به دست آوردن شتاب با بسیاری از شرکت ها اعلام کرد که آنها در حال حاضر خواهد شد Juneteeth تعطیلات سالانه.

“آمریکایی های آفریقایی تبار بودند در خط مقدم از هر جنگ از جنگ آمریکا و اسپانیا در طول جنگ انقلابی جنگ داخلی هر دو جنگ جهانی و ویتنام می گوید:” گوئن Ragsdale, مدیر اجرایی مبادا ما را فراموش برده داری در موزه ای در فیلادلفیا. “ما پرداخت می شود ما حق با خون ما و ما زحمت بنابراین امریکا مدیون آفریقایی آمریکایی ها خیلی بیشتر از آنها در حال حاضر به اذعان.”

این واحد همچنین افتخارات جورج فلوید که پس از درگذشت سابق مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت و تظاهرات که به دنبال. Beyoncé اذعان کسانی که احساسات هنوز خام است اما ارائه می دهد امید است که فعالیت و تظاهرات که اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه باید از این قدرت برای ارائه واقعی تغییر پایدار در کشور ما است.

“Black Parade” به دنبال ریمیکس مگان تو کیک گوشت گاو را “وحشیانه” است که کاهش یافته است در ماه آوریل برای کمک به جمع آوری پول برای COVID-19 تلاش های امدادی از, خواننده, افزایش 6 میلیون دلار در بودجه برای سازمانهای مبتنی بر جامعه و تست کمپین در خانه خود در شهر هوستون ،

بیانسه در حال انجام آنچه که او همیشه می کند: حمایت باعث می شود که نزدیک به قلب او و قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است ما با دادن یک راه برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>