بتی سفید ستاره خواهد شد در یک عمر فیلم کریسمس


betty-white-lifetime-movie
آماندا ادواردز/گتی

بتی سفید + کریسمس است دقیقا همان نوع از اخبار همه ما باید در حال حاضر

اگر مغز شما نیاز به مهلت از بی افسرده اخبار لطفا نگاه نکنید. چرا که آمریکا گنج بتی سفید در حال رفتن به بازی در یک عمر فیلم کریسمس و راستش این است که لذت بخش نوع خبر همه ما باید در حال حاضر.

آن را سخت به فکر می کنم حتی فراتر از پایان روز (اگر ما حتی می دانیم آنچه بعد از آن است) اجازه دهید به تنهایی هاپ تمام راه را برای فصل کریسمس. اما از آنجا که همه تجمعات و تعطیلات به احتمال زیاد رفتن به نگاه بسیار متفاوت در این سال حداقل همه ما می تواند لذت بردن از این واقعیت است که 98 ساله بتی سفید ما را بسیار مورد نیاز شادی.

“گنجینه ملی بتی سفید می پیوندد عمر تعطیلات خانواده برای یک untitled فیلم کریسمس که در آن او کمک می کند تا شلاق می شود Santas به شکل گسترش معنای واقعی کریسمس و پیشرو همه را به تعجب: او مخفیانه خانم نوئل ؟” آزادی مطبوعات از عمر خود می خواند.

گوش دادن, جایی که من زندگی می کنند در واقع آن هنوز زمستان به دلیل طبیعت مادر فقط می خواستم برای اضافه کردن برخی از نمک به ما قرنطینه زخم بنابراین من احساس فازی روح کریسمس در حال حاضر.

بازگشت در ماه مارس مشخصه می دانستم که همه ما نیاز به برخی از کریسمس مرهم برای ما خسته, وحشت زده, تاکید کردن روح و سیلی از یک آخر هفته طولانی فیلم کریسمس ماراتن در امواج رادیو و تلویزیون. بنابراین آن را بسیار امن فرض کنیم شبکه های درک ما فرار از واقعیات ،

عمر اعلام کرده است برخی دیگر از نام های قابل توجه برای تعطیلات خود را در صف مانند Kelly Rowland, ملیسا جوآن هارت و ماریو لوپز که همه به نظر می رسد در فیلم کریسمس بیش از حد.

“Kelly Rowland بازگشت به اجرایی-تولید و ستاره در عاقبت به او 2019 فیلم ضربه مبارک Liddle کریسمس با چرخ Liddle کریسمس عروسی” عمر را آزادی مطبوعات همچنان ادامه دارد. “ملیسا جوآن هارت جهش در سورتمه مستقیم Feliz NaviDad (عنوان کار), reuniting او را با ماریو لوپز که تنظیم شده است برای اجرایی-تولید و ستاره به عنوان یک پدر که دخترش تلاش می کند برای کمک به او پیدا کردن روح تعطیلات پس از عبور از اين ،

که می داند که چگونه آنها را هماهنگ و اجرای برنامه های تولید در حال حاضر, اما اجازه دهید نگه داشتن ایمان است که حتی اگر همه چیز مجازی است از طریق زوم آن را به اندازه کافی خواهد بود.

جهنم اگر تنها فیلم جدید آنها میل لنگ از این سال فقط دو ساعت از بتی سفید تکان دهنده quarantinis و خوردن کیک پنیر که می خواهید انجام دهید فقط خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de