بتسی DeVos است چرکین کفگیرک


f-you-Betsy-DeVos-1
مامان ترسناک و الکس ونگ/گتی

عزیز بتسی DeVos,”, وزیر آموزش و پرورش”:

(استفاده از علامت نقل قول عمدی در اینجا چون به صداقت دقیقا چه چیزی شما را انجام دهید ؟ برای چه کار شما را جمع آوری حقوق و دستمزد ؟ من می شنوم شما به کمک هر دولت می پردازد و شما و من صمیمانه امیدواریم که که درست است زیرا شما هیچ چیز انجام می شود اما به طور مداوم شکست این کودکان در ایالات متحده آمریکا—کودکان ما انتظار ما از وزیر آموزش و پرورش به کار سخت برای حمایت و محافظت می کند.)

ما می دانستیم که “رئیس جمهور” (باز هم نقل به دلیل hahahahaha ما تا به حال نشده یک رهبر واقعی که می گه پس اوباما در سمت چپ خانه سفید) منصوب شما به این نقش که آن را برای همه نشان می دهد. که آن را یکی از بسیاری از جهات او “تخلیه باتلاق”—فقط با قرار دادن خود بزرگترین و ثروتمندترین اهدا کنندگان به مواضع قدرت و ساخت “باتلاق” بیشتر متعفن و بد اخلاق تر از همیشه قبل از.

ما می دانستیم که شما به اشتباه فرد برای این کار به عنوان شما هرگز با حضور در مدارس دولتی و نه فرزندان خود را ارائه, شما ناتوان واقعا درک آنچه که اکثریت بزرگی از بچه آمریکایی, معلمان و مدیران و پرسنل مدرسه صورت روزانه به آنها وارد کلاس های درس خود را. در واقع NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا اظهار داشت با بی میلی پس از قرار ملاقات خود را که شما “اولین وزیر آموزش و پرورش با صفر تجربه با مدارس عمومی.”

ما می دانستم که شما می خواهم این موقعیت با هیچ درک درستی از کاهش بودجه معلمان صورت فوق العاده شغل معلمان, کار, درد گرسنگی آنها را در دانش آموزان خود را’ چهره های انضباطی و مسائل مربوط به آنها در مقابله با به طور منظم از آنجا که بسیاری از دانش آموزان از ناپایدار خانه یا خانه های که در آن مادر و آثار بسیار فقط به پرداخت صورتحساب و قرار دادن غذا روی میز که او مجبور نیست ساعت ها برای اختصاص به پدر و مادر نیز هست.

ما می دانستم که شما می خواهم به طور کامل از تماس با واقعیت از 51 میلیون بچه ها در مدرسه دولتی تنها قادر به مربوط به تجربه 5 1/2 میلیون دریافت خواهید کرد که خصوصی آموزش و پرورش است. و که شما می خواهم مدافع اولین و مهمترین که برای گروه دوم به عنوان شما می خواهم در حال حاضر صرف چند دهه از زندگی خود را تضعیف و برش آموزش و پرورش عمومی به نفع انتفاعی مدارس و کوپن طرح.

ما راست بود.

ما حق دارند نگران باشند. مدارس دولتی کشور ما نیاز به کمک. معلمان ما به شدت underpaid مدارس ما به شدت با کمبود بودجه روبرو شده. کودکان از فقر به طور مداوم پشت سر گذاشت. دستیابی شکاف وسیعتر در هر سال به عنوان ثروتمند و ممتاز در مدارس با آخرین تکنولوژی و منابع بی پایان در حالی که کودکان کم درآمد مناطق حضور در مدارس هستند که در حالت فیزیکی پوسیدگی.

Education Secretary Betsy DeVos
تراشه Somodevilla/گتی

به عنوان وزیر آموزش و پرورش آن است که کار خود را به مراقبت در مورد همه فرزندان این کشور و آموزش و پرورش خود را که شما ثابت از روز 1 که شما انجام نمی. پس از خود فاجعه تایید شنوایی که در طی آن شما قادر به پرداختن به پرسش های اساسی در مورد افراد معلول در آموزش و پرورش عمل می کنند و حاضر به گفتن نیست که آیا یا نه شما اعتقاد اسلحه متعلق در مدارس و در میان دیگر فاجعه پاسخ به سوالات پرسیده شده از شما, شما ثابت خود را به بی کفایتی و عدم توجه به آسیب پذیر ترین در امریکا ،

شما پشتیبانی نورد بازگشت حفاظت ترانس دانش آموزان است. شما تضعیف حمایت در برابر آزار و اذیت جنسی و تجاوز فراهم شده توسط عنوان IX. شما پشتیبانی می شود کاهش بودجه برای مدارس دولتی از جمله پول اختصاص داده شده برای کودکان با نیازهای ویژه, معلم, آموزش, برنامه, پس از برنامه های مدرسه و حرفه ای و ویژگی های آموزش و پرورش در حالی که باز کردن درب برای مدارس خصوصی و سازمان های مذهبی برای دریافت یک ثروت باد آورده از مالیات دهندگان بودجه.

روشن, منشی, DeVos که شما در مورد مراقبت و آن را کودکان از گروه های به حاشیه رانده شده و یا کودکانی که نیاز به منابع اضافی. و آن را به ما معلمان مدرسه یا.

ما نگران بودند هنگامی که شما به سختی squeaked توسط (با تشکر از پنس!) شدند و رسما به عنوان ملت ما, وزیر آموزش و پرورش از آنجا که کشور ما به شدت نیاز به یک رهبر است که مراقبت در مورد مدارس دولتی است. و اگر همه چیز بدتر شد و ما می ترسید? اگر چیزی اتفاق می افتد که پهن است که فاصله بین haves and the have-nots و حتی بیشتر ؟ چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما انتخاب و منصوب رهبران تنها در مورد مراقبت از جمله درصد کمی از ما ملت ؟

سپس آن را انجام داد. فاجعه آمار این گذشته در ماه مارس. مدارس درهای خود را بسته در حالی که امریکا معلمان و مدیران درهم برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان خود را از طریق آموزش از راه دور. همه ما خمیده به پایان سال تحصیلی به عنوان بهترین ما می تواند امید و دعا کشور ما را در یک دسته به این ویروس ،

اما با توجه به (در)اقدامات و آشکار امتناع از اذعان به شدت از این ویروس توسط “رئیس جمهور” که منصوب شما نمی کنیم. ما تا به حال یک فقدان کامل از رهبری آورده است که ما را به امروز و اواسط تابستان سال 2020. بازگشت به مدرسه است هفته دور ما به شدت آمادگی برای نحوه رسیدگی به آوردن صدها نفر از کودکان به ساختمان در میان این همه گیر که خود را دولت پرهیاهو و حاضر به رسیدگی است. در عین حال این چیزی است که ما از شما بشنوم امروز پس از بیش از 130,000 ایالات متحده جان خود را از دست داده است و به عنوان نقاط مهم در سراسر کشور در حال مشکلات ناسازگار بودن خود را به بالاترین میزان موارد جدید در هر روز: “هیچ چیزی در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک است.”

واقعا ؟ دیوانه وار پاره آنها را از مدارس در ماه مارس زمانی که وجود دارد چند هزار مورد بود همه برای چه ؟ از آنجا که ما در حال حاضر بیشتر از همیشه و در حال حاضر شما می گویید مدارس امن است؟!

وقتی پرسیده شد که اگر مدارس باید به دنبال دستورالعمل CDC که به وضوح دولت “اگر کودکان دیدار در گروه می توانید آن را همه در خطر است. کودکان می توانند با تصویب این ویروس بر روی دیگران که افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19,” پاسخ خود را به شرح زیر بود: “کلید برای آموزش رهبران و این مردم هوشمند هستند که می تواند همه چیز شکل آنها می تواند کشف کردن آنچه در جریان است به حق خود را برای موقعیت های خاص چون هر ساختمان مدرسه متفاوت است. هر مدرسه جمعیت متفاوت است.”

اما تمام مدارس نیاز به بازگشایی شده است. به طوری که در آن است ؟ می توان آنها را کشف کردن آنچه که بهترین راه حل برای منطقه خود و یا نه ؟ شما به معنای واقعی کلمه گفت: نه یک بیانیه اساسی راهنمایی در مورد آموزش و پرورش در طول این بیماری همه گیر. و شما در حال, وزیر آموزش و پرورش.

به عنوان یک مادر از سه, من مطمئن شوید که به عنوان جهنم می خواهم بچه های من در مدرسه. من نیاز به کار و بنابراین آیا شوهر من. بچه ها من به شدت از دست دوستان خود. آنها نیاز به جسمی خود را ببینید معلمان در فرد است. آنها نیاز به در فرد آموزش ریاضی و نوشتن و آنها نیاز به هنر و موسیقی و P. E. و زنگ تفریح و احمقانه چت با دوستان خود در اتوبوس.

اما آنها همچنین نیاز به زنده ماندن و نه ناتوان با بیماری برای ماه در پایان با پتانسیل برای طولانی مدت و یا حتی آسیب دائمی. همانطور که ما خود را پدر و مادر و معلمان و کارکنان مدرسه.

زمانی که MLB نمی توانید یک لعنت به فصل زمین به دلیل COVID-19 همچنان به گسترش مانند آتش سوزی از طریق رختکن و clubhouses و زمانی که ملت ما دچار کمبود گوشت به دلیل گسترده گوشت-بسته بندی گیاهان مجبور به تعطیل هنگامی که دو مورد به سرعت تبدیل به صدها و جهنم چیست و آیا شما فکر می کنم که اتفاق خواهد افتاد در مدارس ؟ آیا شما فکر می کنم بچه ها واقعا به فاصله اجتماعی و نگه داشتن ماسک خود را بر روی و دست شستن درست است ؟ آیا شما نمی فکر می کنم یک یا دو مورد در حال رفتن به آشکار در روز یا هفته و در حال اجرا شایع از طریق کلاس های درس را ؟

شاید اگر شما می خواهم به تازگی (و یا تا کنون) راه می رفت سالن های مدارس در سراسر کشور ما به عنوان ما می خواهم انتظار ما از آموزش و پرورش به انجام, شما می خواهم چگونه متوجه غیر واقعی و خطرناک این است.

گوش وزیر DeVos, من درک فشار به این کشور در حال حرکت دوباره. من ممکن است توافق با باز کردن هر مدرسه در آمریکا در ماه اوت و سپتامبر اما من حداقل می تواند درک تمایل به حرکت رو به جلو است. اما که در آن است برنامه خود را? که در آن شما است مشاوره برای مدارس? که در آن است هدایت خود را به عنوان مدیران و مدارس در سراسر کشور سعی کنید به بهترین و امن ترین گزینه ها برای کودکان بی گناه و معلمان اختصاص داده شده که در حال حاضر به زیاد ؟

شما هیچ است. شما ارائه شده ایم چیزی جز خواسته که مدرسه بازگشایی و شکل آن را در خود را دارند.

نیویورک فرماندار اندرو کومو داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که به تازگی فقط آنچه یک رهبر قرار است به انجام در طول زمان بحران. او گذاشته یک برنامه جامع بر اساس چهار مرحله دوباره باز و مبتنی بر داده های علمی. هنگامی که شما فشار داده شده است که چگونه مدارس باید در مورد بازگشایی با خیال راحت یا چه دولت فعلی قصد انجام آنها را پشتیبانی می کند و یا چگونه آنها آن را اداره کند اگر بازگشایی مدارس منجر به عمده خوشه در COVID-19 موارد, به طور معمول, شما باید بدون فهم ،

شما ربات تکرار است که کودکان و نوجوانان “نیاز به بازگشت در مدرسه!” و بیش از بیش. و آن است.

شما در حال ملاقات با هر یک از عظیم عمومی مدارس در سراسر کشور ما به بحث در مورد برنامه های خود را ؟ مناطق مانند شیکاگو که مسئول آموزش و پرورش از صدها نفر از هزاران نفر از کودکان و نوجوانان? و یا روستایی مناطق در میانه امریکا که در آن بچه ها سفر از شهرهای مختلف دور برای حضور در یک منطقه ای دبیرستان ؟ شما در حال گوش دادن به معلمان و مدیران و اعضای هیئت مدیره مدرسه به عنوان آنها دولت نگرانی های خود را و نیازهای خود را ؟ به نظر می رسد نه به عنوان سیاسی گزارش می دهد که شما بوده ام به حضور در خصوصی جلسات سیاسی نامربوط به COVID-19 که هیچ جلسات عمومی هستند و حتی برنامه خود را در حال حاضر.

بزرگ. با تشکر از شما برای رهبری است. برای چه شما پرداخت می شود دوباره ؟ در این زمان از قطعیت یک زمان از خطر است که از جمله اثرات فاجعه آمیز در کشور ما مدارس, آیا شما به عنوان وزیر آموزش و پرورش برگزاری گفتمان عمومی با دیگر رهبران در آموزش و پرورش و تخمگذاری برنامه و راهنمایی برای ایالات متحده مدارس ؟

یک دلیل وجود دارد, منشی, DeVos, شما در حال گرفتن به نام شدت. یک دلیل وجود دارد مانند رهبران تشکر. Ayanna Pressley که شنیدن خواسته های خود را, اما متوجه امتناع خود را برای کمک به مدارس رفع آن خواسته می گویند “من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من.”

شما می توانید نگه دارید مخفی زیر بی روح بیانیه ای که “هدف از ملت ما این است که برای گرفتن بچه ها به مدرسه” از آنجا که از آن دوره است. آیا می دانید هر کسی که نمی خواهند ؟ من نمی. اما خود را, غنی, سفید, ممتاز, خصوصی, مدرسه حضور در دایره سیاستمداران خارج می گردند که با شعارهای صفر ایده های در مورد چگونه به آن را انجام دهد با خیال راحت نیست بر روی زمین در جوامع هستند که ویران شده توسط COVID-19. جوامع که در آن مردم نمی توانند تست شده است. و یا اگر آنها را به صبر برای هشت ساعت است. این است که چه اتفاقی می افتد به شما و یا خانواده خود را اگر شما سقوط بیمار ؟ شما باید صبر کنید در خط در جایی خود را برای هشت ساعت ؟ یا رد یک تست در دسترس نباشد ؟ چه اتفاقی می افتد اگر شما مریض است ؟ شما احتمالا به اندازه کافی پول برای پوشش هر چه مراقبت های پزشکی نیاز دارید. همه ما می دانیم که شما می خواهید مقدار زیادی از مرخصی استعلاجی پس ما مطمئن نیستید آنچه “کار” شما به هر حال.

اما چگونه در مورد ما معلمان? آیا تهمت و طرح دولت در پوشش مرخصی استعلاجی از یک معلم است که قادر به کار برای ماه پس از آلوده شدن? یک معلم که باعث می شود $40,000 یک سال و اعطا شده است 12 روز مرخصی استعلاجی که آنها در حال حاضر استفاده می شود تا برای بچه های خود را’ بیماری? چه طرح های خود را برای آنها ؟ و یا زمانی که کارگر کافه تریا و یا متولی که باعث می شود حداقل دستمزد بیمار می افتد و نمی تواند یک آزمون و یا نمی توانید هزینه صورتحساب های پزشکی خود را? پس از آن چه ؟

من می دانم که آن را احتمالا آسان را فراموش کرده ام در مورد همه این هنگامی که شما هاپ از قصر به قصر و قایق بادبانی به قایق بادبانی و نمی دانم یک چیز لعنتی در مورد روز به روز مبارزات مدارس دولتی.

اما این خود لعنتی کار می دانم. که به معنای واقعی کلمه چیزی را که منصوب به انجام. به مراقبت است که همه از کودکان آمریکا با خیال راحت دریافت عادلانه آموزش و پرورش است. به مراقبت است که همه از امریکا معلمان می توانند با خیال راحت از تدریس در کلاس های درس خود و منابع آنها نیاز به انجام بهترین خود را برای بچه های ما. این نیست لعنت گرسنگی. ما بچه ها و معلمان نیست یک آزمایش کنترل برای تفریح خود را.

تصویر از طریق LuckyStarsLA

پس از انجام کار خود و یا STFU و اجازه دهید ما معلمان و مديران و superintendents انجام آنچه آنها نیاز به انجام به دلیل حدس بزنید چه آنها در واقع در مورد مراقبت از این کشور ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>