بهترین زمان برای خرید خودرو در سال 2020

به روز رسانی: COVID-19 همه گیر به شدت تغییر ماشین فروش میباشد. بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان در حال ارائه ویژه شرایط تامین مالی با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ناشی از کوروناویروس. با توجه به اخبار ایالات متحده تولید کنندگان مانند شورلت و بیوک در حال ارائه 0% نرخ بهره تامین مالی و فورد ارائه شده است یک معامله است که به خریداران خودرو 6 ماه خود را پرداخت است. اگر شما نیاز به خرید یک ماشین در طول این زمان شما می توانید با استفاده از مشاوره من ارائه شده در این مقاله و استفاده از معاملات بزرگ است که ارائه شده برای به دست آوردن ماشین از رویاهای خود را در یک قیمت شما می توانید استطاعت.

قبلا من به شما دقیق سیستم برای کمک به شما در مذاکره کاهش نرخ بیمه اتومبیل. در حال حاضر من می خواهم به بحث در مورد جنبه دیگری از خرید یک ماشین است که بسیاری از همین حالا در نظر بگیرید: بهترین زمان از سال به خرید یک ماشین.

بهترین زمان از سال به خرید یک ماشین در یک نگاه

image of new car at a dealership

بنابراین چه چیزی است که بهترین زمان از سال به خرید یک ماشین ؟ پاسخ این است که به طور شگفت انگیزی ساده به عنوان طولانی به عنوان شما را در درک فروشندگان ماشین.

بهترین زمان از سال برای خرید یک ماشین (با نام مستعار شماره یک چیز فروشندگان نمی خواهید به شما بگویم)

برای استارت مطلق بهترین ماه دسامبر است.

به درک که چرا دسامبر مطلق بهترین زمان برای خرید یک ماشین شما نیاز به درک فرآیند و ذهنیت فروتن فروشندگان خودرو.

مانند هر دیگر فروشندگان آنها سهمیه. آنها اغلب به شکل ماهانه و فصلی و سالانه اهداف برای تعدادی از خودروهای آنها را به ضربه.

این به این معنی است که ماشین خود را خرید می تواند تعیین تفاوت بین خود نمایندگی ضربه فروش خود را هدف و فروشنده دریافت یک جایزه سالانه یا…خوب انجام نمی دهد کسانی که همه چیز.

به همین دلیل دسامبر (بیشتر به طور خاص, در هفته گذشته از ماه) بهترین زمان از سال به خرید یک ماشین. با توجه به Cars.com روزهای پایانی ماه دسامبر دیدن بالاترین میزان انگیزه صرف. گاهی اوقات حتی این گسترش به اول یا دو روز از ماه ژانویه با توجه به آنچه بعد از پایان سال می افتد.

دریافت بهترین معامله در شما باید ببینید اگر شما می توانید مذاکره یک معامله خودرو در 31 دسامبر شب سال نو.

با توجه به TrueCar, شما می توانید در نهایت صرفه جویی تا 8.3 ٪ خاموش قیمت ماشین های جدید اگر شما بازدید از نمایندگی در آستانه سال جدید به جای هر روز دیگر. دلیل این است که این آخرین روز است یک فروشنده به منظور ایجاد هر دو سه ماهه خود را و اهداف سالانه. به این ترتیب آنها یک جایزه در خط به طوری که آنها می خواهند برای به دست آوردن ماشین از درب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بیایید می گویند شما به دنبال یک ماشین استفاده می شود برای رفتن در مورد $20,000. اگر شما رفت و در سال نو شما ایستاده به بریده بریده $1,660 فقط به خاطر شما رفت و در آن روز به تنهایی. تصور کنید آنچه که شما می توانید کسب درآمد اگر شما ترکیب آن با بزرگ تاکتیک مذاکره.

جایزه: گرفتن یک معامله شگفت انگیز بر روی یک ماشین بزرگ است اولین گام برای بهبود امور مالی خود را. اما وجود دارد بسیاری از مراحل دیگر شما می توانید (و برخی از آنها حتی ساده تر). اتمام راهنمای نهایی به امور مالی شخصی برای کسب اطلاعات بیشتر.

بازگشت به بالا

اگر چه من نمی توانم صبر کنید برای دسامبر به خرید یک ماشین ؟

گاهی اوقات شما نمی توانید صبر کنید تا پایان سال برای خرید یک ماشین. اگر این مورد است, شما هنوز هم می توانید یک معامله بزرگ خرید در آخرین روز از یکی دیگر از سهمیه.

بهترین چیز بعدی به پایان سال است تا پایان سه ماهه. برای کسانی از شما که فکر نمی کنم در مالی چهارم این اساسا بدان معنی:

 • مارس 31st, (آخرین روز از Q1)
 • ژوئن 30th, (آخرین روز از Q2)
 • سپتامبر 30th, (آخرین روز از Q3)
 • و البته 31 دسامبر (آخرین روز سال و Q4)

شما یک معامله خوب در یک ماشین در هر زمان در طول هفته گذشته از یک چهارم اما بهتر است اگر شما می توانید بر روی دقیق آخرین روز.

در صورتی که هنوز هم بیش از حد طولانی صبر کنید و سپس بهترین چیز بعدی است که برای رفتن در آخرین روز از ماه.

با توجه به مایک Rabkinمالک و موسس از ماشین به پایانپایان ماه بزرگ است به دلیل مذکور سهمیه ماشین که فروشندگان باید به آمار.

“هنگامی که یک وسیله نقلیه به کمک نیاز دارد, فروش پایان ماه زمان مناسبی برای خرید اگر مذاکره وسیله نقلیه خود را,” او می گوید. “از آنجا که مدیران فروش در نمایندگی یک سهمیه ماهانه به آمار و جبران کنید که آیا آنها آن را ضربه یا نه.”

اگر شما نمی توانید صبر کنید تا پایان ماه … سپس شما نیاز به یک نگاه سخت در زندگی خود! در جریان آخرین روز هر هفته است که نمی تواند بسیار مفید تر از نرمال اگر در همه. در واقع پنج شنبه یکی از بدترین روز برای صرفه جویی در.

بازگشت به بالا

من نمایندگی های محلی است که با داشتن یک روز کارگر/یادبود روز/ژوئیه 4/هانوکا blowout sale. آیا این یک کلاهبرداری?

در حالی که این فوران چاه نفت فروش روز ممکن است به نظر می رسد بیشتر شبیه به نرم و صاف کردن تبلیغات از هر چیز دیگری در واقع آنها ارائه پس انداز جامد اگر شما انتخاب می کنید برای خرید پس.

با توجه به Autotrader.comبسیاری از شرکت های خودرو ارائه پول نقد به عقب معاملات و تامین مالی خوب برای تعطیلات آخر هفته — که اجازه می دهد تا فروشندگان به استفاده کنید و سعی کنید برای فریب شما را به خرید یک ماشین با فروش.

بنابراین به جای رفتن به دوستان خود را BBQ برای تعطیلات آخر هفته روز کارگر, شما ممکن است بخواهید به سفر کردن به فروشنده ماشین به ببینید که چه شیرین معاملات شما می گیر. البته رفتن به BBQ پس از در جدید خود را سوار.

نیاز به پیدا کردن یک راه برای کار از خانه ؟ دانلود راهنمای نهایی به کار از خانه به یاد تمام از بهترین استراتژی های کوتاه مدت و دراز مدت.

بازگشت به بالا

بهترین روز هفته برای خرید یک ماشین

اگر شما می خواهید برای بهینه سازی بیشتر پس انداز خود را در یک خرید اتومبیل, فروش اتومبیل خود را در یک شنبه.

اکثر مردم ماشین خود را خرید در آخر هفته. بسیاری از فکر می کنم در مورد رفتن به یک نمایندگی خودرو در وسط یک شنبه آماده مذاکره است.

به طور متوسط در افراد ذخیره به .61% بیشتر هنگام خرید یک ماشین در یک شنبه نسبت به روز شنبه (بدترین روز هفته برای خرید یک ماشین). این می تواند chalked به این واقعیت است که هر کس می رود به خرید یک ماشین در روز یکشنبه.

بررسی نمودار زیر برای دیدن این پس انداز به طور متوسط در بازار, قیمت خودرو, به روز.

روز هفته متوسط نرخ پس انداز
یکشنبه 7.49%
دوشنبه 8.10%
شنبه 8.05%
جمعه 8.07%
پنج شنبه 8.08%
جمعه 8.06%
شنبه 7.77%

(منبع: TrueCar.com)

اگر ستاره چین برای آخرین روز از ماه را به سقوط در یک شنبه شما می توانید حتی بیشتر اهرم. در 2019, 30th سپتامبر (پایان Q3) یک شنبه! اگر شما آن را از دست رفته نگران نباشید. آن را دوباره اتفاق می افتد در 2024.

بازگشت به بالا

داس و don’ts برای خرید یک ماشین

اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن پس انداز خود را و حتی بیشتر وجود دارد تعدادی از چیزهایی که شما باید انجام دهید (و در کل خیلی شما باید به جلوگیری از) وقتی که می آید به خرید یک ماشین.

آیا خرید یک ماشین خوب که به گذشته شما حداقل 10 سال

بسیاری از مردم — به خصوص شما جوان مردمی خواندن این — در حال رفتن به می خواهید به اولویت بندی راه با یک ماشین به نظر می رسد بیش از هر چیز دیگری است. در عوض, شما باید تمرکز بر روی یک ماشین خوب است که شما قادر خواهید بود به درایو در حالی که برای (ترجیحا حدود 10 سال).

اتومبیل های در حال سرمایه گذاری های بلند مدت. این نیست مانند یک جفت کفش که در آن شما در حال رفتن به پوشیدن آنها را برای یک یا دو سال قبل از گرفتن یک جفت جدید. و مانند یک جفت کفش و یک ماشین تنها بدتر می شود و کمتر با ارزش در طول زمان است. در اینجا یک نمودار پیچیده توضیح این.

chart of benefit from buying a car over time

بنابراین به دنبال یک ماشین خوب و قابل اعتماد و قطعا نمی آنچه که این خواننده سعی کردم انجام است.

انجام بررسی های اخیر فارغ التحصیل مشوق

بسیاری از dealerships خودرو و خودروسازان باید برنامه فوق العاده برای اولین بار خریداران خودرو تازه از کالج. این انگیزه اغلب در فرم عالی تخفیف ویژه و یا تامین مالی برای grads جدید با اعتبار خوب است.

دو راه برای پیدا کردن این معاملات:

 1. آن را گوگل. این واقعا باید اولین گام برای هر چیزی. انجام یک جستجوی ساده در گوگل برای های اخیر-فارغ التحصیل ماشین برنامه های تشویقی. در واقع من فقط آن را برای شما انجام.
 2. از فروشنده. هنگامی که شما در حال مذاکره با نمایندگی خود را حتما از آنها بخواهید آنچه آنها را در راه های جدید تحصیلات تکمیلی ماشین مشوق.

اصلا فرض کنیم شما به خرید یک ماشین استفاده می شود

خرید استفاده می شود نه تنها راه به صرفه جویی در پول در یک ماشین. بیش از مدت طولانی یک ماشین جدید در واقع ممکن است در نهایت صرفه جویی در شما پول اگر شما:

 1. حق انتخاب ماشین جدید
 2. مذاکره قیمت پایین
 3. رانندگی آن را برای مدت زمان طولانی

جای من می خواهم شما می توانید یک ماشین جدید که قابل اعتماد تر از خرید یک ماشین استفاده می شود که شما شکستن هر چه زودتر. (لطفا مقاله من در مورد اینکه آیا شما باید خرید جدید و یا استفاده می شود در اینجا.

آیا بودجه شما کشش برای یک ماشین

تنظیم یک هدف واقع بینانه بودجه برای ماشین شما و رفتن نیست بیش از آن. هزینه های دیگر خواهد آمد تا شاید ماشین, مربوط, شاید نه. شما نمی خواهید برای پایان دادن به مبارزه از آنجا که شما نمی توانید هزینه های ماهانه خود را پرداخت خودرو.

شما لازم نیست که به نگرانی در مورد کشش اگر شما یک چیز در محل: آگاهانه هزینه های طرح.

جایزه: تلاش برای چوب به بودجه خود را ؟ این جای تعجب نیست که بیشتر بودجه ها بی فایده است. اتمام راهنمای نهایی به امور مالی شخصی برای پیدا کردن آنچه به انجام به جای, و چگونه به شدت بهبود امور مالی خود را بدون نیاز به رها کردن همه خود را صرف.

خرید ماشین از رویاهای خود را با هزینه آگاهانه

هر چند رفتن به نمایندگی و در بهترین زمان از سال به خرید یک ماشین است یک راه عالی برای صرفه جویی در پول شما می توانید مطمئن شوید که شما پول و حتی بیشتر به ماشین از رویاهای خود را با اجرای آگاهانه هزینه های طرح.

راه معمولی نگاه مردم در صرفه جویی در پول برای یک خرید بزرگ مانند یک ماشین به طور معمول می رود مثل این:

 • مرحله 1: برش چیزهایی مانند lattes خرید و ناهار هر روز به این امید از صرفه جویی در پول به اندازه کافی.
 • مرحله 2: گاهی اوقات قرار دادن یک چند دلار به حساب پس انداز خود را.
 • مرحله 3: غار و بازگشت به خرید ناهار و lattes هر روز.
 • گام 4: جلوگیری از صرفه جویی در پول برای یک ماشین در همه احساس بد برای خودتان و بازگشت به مرحله 1.

چه می شود اگر من به شما گفت که وجود یک سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به دقیقا می دانند که چقدر شما می توانید صرف هر ماه کمک می کند تا به طور خودکار پس انداز خود را, بنابراین شما لازم نیست به آن را انجام دهد و اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن در خرید مورد علاقه خود را latte هر روز ؟

که چه آگاهانه هزینه های طرح است. این دقیقا همان سیستم دوست من استفاده می شود به صرف پنج جایزه از یک سال در کفش.

من می توانم احساس خود را چشم-نورد قضاوت از طریق کامپیوتر روی صفحه نمایش در حال حاضر. چگونه می تواند هر کسی در ذهن حق خود صرف آنقدر در کفش هر سال ؟

به خوبی این را در نظر بگیرید:

 1. او باعث می شود سالم و دستمزد.
 2. او نمی صرف بر روی چیزهای دیگر.
 3. او دارای یک سیستم در محل است که اجازه می دهد تا او را به دقیقا می دانند که چقدر او می تواند صرف هر ماه.

اما مهمتر از همه: او فقط ناجور عاشق کفش.

و سیستم اجازه می دهد تا او را به خرید 10 – 15 جفت کفش در هر ماه — با هر یک از آنها هزینه در حدود $300 – $500 یک جفت.

پس از سرمایه گذاری در 401k و پرداخت خود را ثابت ماهانه پرداخت مانند اجاره و آب و برق, چرا که او با استفاده از پول خود را برای خرید چیزهایی که او را دوست دارد ؟

شما می توانید با استفاده از همان سیستم به خرید یک ماشین. تصور کنید که قادر به راه رفتن به فروشنده و رانندگی زیادی در این ماشین از رویاهای خود را در حال استراحت آسان در این واقعیت است که شما قادر به پرداخت هزینه برای آن.

به همین دلیل من می خواهم به شما ارائه رایگان فصل از نیویورک تایمز بهترین فروش کتاب من به شما آموزش غنی باشد.

در آن شما پیدا کردن دقیق سیستم شما می توانید استفاده کنید که به شما کمک کند هر دو کسب درآمد بیشتر و شروع به صرفه جویی برای یک ماشین بسیار جذاب است.

اطلاعات خود را وارد کنید در زیر و فصل برای امروز رایگان.

سوالات متداول

آن زمان خوبی برای خرید یک ماشین در حال حاضر در سال 2020?

بله! با بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان برای کاهش قیمت و waiving هزینه های بهره با توجه به کروناویروس در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای خرید یک ماشین.

چه آرام ترین ماه برای مراقبت از فروش ؟

ژانویه و فوریه هستند کمترین ماه برای فروش خودرو از هزینه های مصرف کننده معمولا قطره پس از تعطیلات کریسمس.

بهترین تعطیلات به خرید یک ماشین ،

رئیس جمهور روز یکی از بهترین تعطیلات به خرید یک ماشین به دلیل فروش به طور معمول آهسته در طول این فصل است. دیگر مثل روز کارگر چهارم جولای روز یادبود و روز شکرگزاری نیز ارائه معاملات بزرگ برای یک ماشین جدید.

آنچه را که بهترین ماه برای خرید یک ماشین استفاده می شود?

درست مانند خرید یک ماشین جدید, بهتر است برای خرید یک ماشین جدید در پایان ماه دسامبر است.

بله من ارسال رایگان فصل از من به شما آموزش غنی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>