Bernard Arnault نیست اجازه 30 میلیارد دلار از دست دادن خط خارج شدن برنامه های خود را برای LVMH

Bernard Arnault ممکن است پایین $30 میلیون, اما او نه اجازه دادن به این بیماری همه گیر جلوگیری از برنامه های خود را.

معروف صاحب لوکس کنگلومرا LVMH ضربه سخت بود coronavirus بیماری همه گیر–که 30 میلیارد دلار رقم چقدر شخصی خود ارزش خالص کاهش یافته است به عنوان LVMH سهام سقوط با 19 درصد در این سال است. با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص Arnault از دست پول بیشتر از هر فرد دیگری در جهان در طی این دوره و در مورد آنجا که آمازون جف بزوس به دست آورد.

اما Arnault را به دست آورد شهرت به عنوان یک مهاجم تاجر که در طول تاریخ به خوبی تحت فشار و پس از آن جای تعجب نیست که او جوجه ریزی برنامه های به اطمینان حاصل شود که LVMH می آید و قوی تر از همیشه. او برای اولین بار شوکه لوکس جهان با بیس بال تاکتیک (چیزی که اغلب با تمسخر مارک به عنوان عمیقا آمریکایی توسط فرانسوی هموطنان) در ’80s, و همچنان به استفاده از رکود اقتصادی را به نفع خود. Arnault در زمان رکود اقتصادی در 2000s به عنوان وسیله ای برای نیروی پرادا به عنوان سهامداران Fendi که او به تازگی به دست آورد و در آن زمان است.

“شما می توانید تقسیم جهان بالا میلیاردرهای را به شدت موفق مدیران خطر و بسیار موفق اهل ریسک; Arnault بسیار موفق یادداشت برداری خطر” پائولین قهوه ای, رئیس سابق LVMH آمریکا گفته بلومبرگ. “هنگامی که او احساس می کند شتاب و پتانسیل دراز مدت او با استفاده از منابع او را به رفتن پس از آن به شدت.”

بزرگترین شرط خواهد بود LVMH را کسب آمریکا خوب طلا و جواهر, Tiffany & Co. که برای شرکت در پرداخت 16 میلیارد دلار–بزرگترین خرید در لوکس تاریخچه و یک حرکت است که به طور خلاصه ساخته شده Arnault ثروتمندترین فرد است. LVMH است به شدت آن را رد کرده است و هر گونه تمايل به مذاکره مجدد قیمت و یا راه رفتن به دور از توافق. “ما بسیار بلند مدت گرا” LVMH رئیس امور مالی ژان ژاک Guiony گفته بلومبرگ. “در یک بحران بسیاری از مردم می گویند همه چیز را هرگز همان خواهد بود اما ما هنوز هم با اعتماد به نفس.”

حتی اگر گردشگری از جمله اقتصاد را بیشتر ویران صنایع Arnault است شخم پیش با بازگشایی پاریس Samaritaine فروشگاه به عنوان یک هتل لوکس و یک مرکز of duty-free shopping. پس از به طور موقت تعطیل ساخت و ساز در $1 میلیارد دلار پروژه از سر گرفته شده است. به همان اندازه عجیب Cheval Blanc هتل در لس آنجلس بازار مال فروشان درایو نیز در آثار. همان سرمایه گذاری-رانده طرز فکر است که اطلاع رسانی کنگلومرا پایدار از میراث مد, برچسب ها, به عنوان آن است که به طور فعال استخدام جدید طراح برای Givenchy و تجهیز نشدن این نام تجاری در زمان برای یک ماه سپتامبر باند نشان می دهد.

آیا Arnault برنامه برای LVMH عملکرد بسیار نیاز به سود یک سوال باز—و یکی که ممکن است پاسخ داده شود تا Covid-19 بحران است. در این میان مدیر عامل شرکت خواهد شد که به برخی از آرامش در دانش است که LVMH است مراتب بدتر از رقبای خود است. سهام برای رقبای رئیس Kering و ریشمون کاهش یافته 25 درصد و 30 درصد به ترتيب پس از همه گیر را آغاز کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im