بنتلی رول نهایی Mulsanne کردن خط تولید

پس از بیش از یک دهه به عنوان احترام به زبان انگلیسی خودروساز گل سرسبد خودرو بنتلی به طور رسمی به پایان رسید و

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399

پس از بیش از یک دهه به عنوان احترام به زبان انگلیسی خودروساز گل سرسبد خودرو بنتلی به طور رسمی به پایان رسید و تولید این Mulsanne سدان.

در طی یازده سال 700 نفر صرف 3 میلیون ساعت handcrafting بیش از 7,300 Mulsannes در مارکی امکانات در کرو, Cheshire کمک وسیله ای برای کسب شهرت به عنوان یکی از صنعت بهترین محصولات. نهایی سی نمونه به رول از تولید بخشی از یک یادبود و محدود صف به آن افتخار روی لئامت دادن در بالای بنتلی هرم آن را به عنوان آماده به جای پرواز خار.

"این Mulsanne اوج که همه ما در بنتلی آموخته اند که در اول ما 100 سال در تولید بهترین اتومبیل های لوکس در جهان" گفت: Adrian مشخصه بنتلی رئیس و مدیر اجرایی, در بیانیه ای. "به عنوان گل سرسبد ما محدوده مدل برای بیش از یک دهه Mulsanne است بصورتی پایدار و محکم مستحکم جای خود را در تاریخ بنتلی به عنوان چیزی کمتر از یک آیکون درست. من بسیار افتخار از صدها نفر از طراحان و مهندسین و صنعتگران که آورده Mulsanne به زندگی بیش از ده سال گذشته. در حال حاضر به عنوان ما شروع بنتلی سفر به تعریف آینده پایدار لوکس تحرک از طریق ما Beyond100 استراتژی نقش بنتلی گل سرسبد گذشت به پرواز خار."

Bentley Mulsanne final

بنتلی کارکنان قرار دادن نکات تکمیلی در Mulsanne. حسن نیت ارائه میدهد از بنتلی

این Covid-19 همه گیر مانع معمول هیاهو همراه است که از جمله بازنشستگی. اما بنتلی کارکنان شد و هنوز هم قادر به گرفتن اجتماعی فاصله عکس نهایی با وسایل نقلیه و به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد اتومبیل در دوربین.

اولین تولید نقش ونگار ریگی دادن ساحل در سال 2009 Mulsanne توسعه داده شد از زمین تا در کرو ستاد با منحصر به فرد بیرونی و طراحی داخلی همراه با یک بازنگری شده twin-turbocharged 6.75 لیتری موتور V8. به پایان رسید خودرو تحت چندین اصلاحات و حتی باعث برخی تغییرات خود را که مورد نیاز شدید نیروی کار ماهر به مد.

حتی اگر جدید پرواز خار است به همان اندازه مجلل خودرو آن را هرگز آسان خداحافظی به یک کلاسیک.

آخرین مطالب