بنتلی مدیر عامل شرکت آدریان مشخصه جدید Mulliner بکلر—و “بازگشت به اصل Coachbuilding’

در حال حاضر شناخته شده برای یک مدل خط است که مکمل مربوط به بارون یک ظاهر طراحی شده با حیوان قدرت بنتلی در حال حاضر می خواهد برای احیای هنر coachbuilding در آن Mulliner سفارشی سازی را بدست آورد. و اولین قدم آن است که یک doozy: حدود 2 میلیون دلار بنتلی Mulliner بکلر یک بی سقف دو سرنشینه. آدریان مشخصه خودروساز مدیر عامل می دهد Robb Report یک نگاه منحصر به فرد در W-12-طراحی ماشین و بینش در مورد آنچه ما می توانیم انتظار از 101 سال مارکی در حال حرکت رو به جلو است.

چرا معرفی بکلر در حال حاضر ؟

این اولین سال از بنتلی دوم قرن, یک, که در آن ما را دوباره اختراع این شرکت با هدف تبدیل شدن به معیار برای اتومبیل های لوکس است. ما جشن می گیرند که با یک ماشین باز, فقط به عنوان ما از 100 سال پیش. این بکلر خالص two-seater مثل معروف بنتلی دمنده از 1920s اما با توجهی بیشتر به راحتی.

Bentley Mulliner Bacalar

حسن نیت ارائه میدهد از بنتلی

آنچه که پلت فرم آن ساخته شده است ؟

در حالی که بکلر سهام شاسی و برق قطار با Continental GT بدن و داخلی به طور کامل خود را. تنها خارجی انتقال است دستگیره درب—و این تنها به دلیل آن را شامل سیستم ورود بدون کلید دارد. داخلی نیز ارائه طراحی جدید, سطوح, ویژگی های, اطلاعات و مواد از جمله اول ما استفاده از آنودایز برنز پشم مبتنی بر پارچه و 5000 ساله در رودخانه چوب.

Bentley Mulliner Bacalar

حسن نیت ارائه میدهد از بنتلی

به همین دلیل محدود یک تولید اجرا شود ؟

بخشی از ارزش بکلر است که آن را بیشتر قرار دادی دو درب بنتلی مدرن نسل بنابراین handcrafting تعداد کمی آن را تضمین می کند انحصار.

چه عنصر از ماشین می ایستد بیشتر به شما ؟

من به عنوان هیجان زده در مورد آنچه بکلر نشانگر همانطور که من در مورد خود ماشین. آن را نشانه بازگشت بنتلی Mulliner به اصل coachbuilding یک زمان طولانی در ساخت و آن را می توان به مشتریان این فرصت برای توسعه این خودرو برای مطابقت با سليقه شخصي خود در رابطه با تیم ما از طراحان. آن را خیلی زود به حدس و گمان در آینده محصول اما بکلر اولین چیزی تبدیل خواهد شد یک سری از coachbuilt اتومبیل بنتلی Mulliner.

Bentley Mulliner Bacalar

حسن نیت ارائه میدهد از بنتلی

بنتلی با تجربه بیش از 254 میلیون دلار از دست دادن (با نرخ امروز) در سال 2018 و طرح های جدید در مقادیر کوچک می توانید از صمیم قلب هزینه. چگونه شما رسیدگی به حماسه انقلاب الکتریکی تحرک ؟

اگر چه اندازه تغییر بسیار مهم است و ما متعهد به ارائه هیجانی محصولات در سراسر طیف کامل ما. ما در موقعیت خوش شانس را به بخشی از یک گروه است که رانندگی این توسعه سریع. وجود دارد
است که به سادگی تولید کننده دیگر سرمایه گذاری در برق تحرک امروز تا آنجا که گروه فولکس واگن است. آن است که رانندگی خود را با انقلاب و بنابراین قادر به استفاده از این تخصص و تجربه به ما کمک خواهد کرد رسیدن به هدف ما.

مهم ترین تغییرات البته در اطراف توسعه فن آوری, اما ما مجبور به ایجاد تغییرات به ما در ایجاد فرآیند همکار درک و حتی ما خرده فروش شبکه. در 10 سال آینده ما خواهد شد سرمایه گذاری 4 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار—اگر شما شامل همه محصولات و زیرساخت ها است. ما به سادگی باید به تصمیم گیری های جسورانه وقتی که می آید به آنچه ما آن را صرف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>