Ben & jerry’s تظاهرات سفید برتری نژادپرستانه بستنی خواران بدون Likey


ben-and-jerrys-twitter-angry
بن و جری و توییتر

Ben & jerry’s طول می کشد یک خط سفید در برابر برتری و برخی از خریداران عجایب جهنم

پس از قتل گئورگ فلوید و در نتیجه ناآرامی های مدنی شرکت در نهایت آمدن به درک وجود دارد این است که برخی از جدی ضد نژادپرستانه کار است که باید انجام شود. در اواخر بهتر از هرگز برای برخی از. بسیاری از آنها صادر اظهارات متعهد به اهدای پول و حتی گام های بزرگ برای upend خود را سفید supremacist سازه. این بیانیه Ben & jerry’s صادر هفته گذشته ایستاده بود به عنوان یکی که قطعا نیست کلمات گوشت چرخ کرده.

“همه ما در Ben & jerry’s در حال خشم در مورد قتل یکی دیگر از فرد سیاه و سفید توسط مینیاپولیس افسران پلیس در هفته گذشته و در ادامه در واکنش خشونت آمیز پلیس علیه معترضان. ما به صحبت کردن در” بیانیه آغاز شد. “ما باید به ایستادگی در کنار هم با قربانیان قتل حاشیه رانده و سرکوب به دلیل رنگ پوست خود و با کسانی که به دنبال عدالت از طریق تظاهرات در سراسر کشور ما است. ما برای گفتن نام خود را: جورج فلوید.”

ما باید برای ایستادگی با قربانیان قتل حاشیه رانده و سرکوب به دلیل رنگ پوست خود را. که می تواند یک مشکل با این عبارت ؟

در علاوه بر این به خود را متعهد به حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش شرکت ذکر شده چند اکشن امتیاز برای دولت است که می تواند اساسا توان به عنوان اولین درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به رد سفید supremacists, دوم, درخواست از کنگره برای ایجاد یک کمیسیون برای “مطالعه اثرات برده داری و تبعیض از 1619 به حال و پیشنهاد مناسب درمان” ایجاد یک ملی نیروی کار که پیش نویس قانون دو حزبی با هدف پایان دادن به نژادی و خشونت پلیس افزایش پاسخگویی و آخرین, این شرکت به نام برای وزارت دادگستری به “تقویت آن حقوق مدنی بخش به عنوان یک مدافع سرسخت حقوق سیاه و سفید و قهوه ای مردم است.”

وانیل هیت بار بحران خواران در همه جا بودند عصبانی.

“ایجاد بخش” چگونه دقیقا ؟ توسط خواستار آن است که مردم سیاه و سفید نیست به قتل در خیابان ها توسط برخی از پلیس که میرم مشروط است به فکر می کنم آنها در حال قاضی هیئت منصفه و جلاد?

اموزش نمی خواهید به “سخنرانی” مورد ضد نژادپرستانه. Dammit بن شما خراب این برای او.

X Hiwayman X که توصیف خود را به عنوان یک “پیر زشت توتون و تنباکو جویدن نوشیدن ویسکی پسر کشور” در حال رفتن به مجبور به خرید فروشگاه با نام تجاری بستنی در حال حاضر از آنجا که شما فکر می کنید همه مردم باید این حق را نمی توان به ضرب گلوله کشته پایین در خیابان برای جرائم. فروشگاه مارک نیست حتی چری گارسیا, dammit.

و این فرد فقط ساخت تا شرایط است که وجود ندارد برای سرگرم کننده است.

مسدود شده! من قصد دارم به بیرون رفتن در اندام اینجا و می گویند که بن و جری احتمالا هرگز متوجه شما مسدود شده, آنها, اما این فقط یک حدس مایکل.

در اینجا چند مطلب در مورد شما فکر می کنید این نوع از حماقت یک چیز:

چه دلیل دیگر لری? آیا شما آلرژی به خوشمزه ؟

گوش کردن: اعتراض یک شرکت بودن anti-سفید برتری نژادپرستانه به جهنم. چرا که چرا که هر کسی باید یک مشکل با آن است ؟ آنچه که این “بخش” این افراد صحبت می کنند ؟ تقسیم چیست ؟ اگر وجود دارد هر دو طرف در اینجا یک طرف معتقد است همه مردم باید از همان حقوق و امتیازات و فرصت ها و من نمی دانم که نمی شود به ضرب گلوله کشته و یا خفه در خیابان توسط خدمتگزاران مردم – و از طرف دیگر نیست. اگر شما باور نمی کنم همه نژادها با هم برابر هستند و شایسته از حمایت مساوی قانون — شما نژادپرست است. I don’t make the rules. من فقط آنها را از نقطه و شرم مردم برای اینکه زباله. این شغل من است. مرتب کردن بر اساس.

و لطفا برای عشق به خدا و همه چیز مقدس نیست به من بگویید این نیست که پدر و مادر موضوع است. من پدر و مادر دو فرزند است. این است که مطمئن شوید که به عنوان جهنم یک پدر و مادر موضوع را به من. و اگر شما در حال نشستن در اینجا و گفت که من دو فرزند داشتن فرصت های برابر حق و حقوق یک تفرقه موضع شما می توانید بچه خود را. برای همیشه لطفا برای.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im