Ben & jerry’s در نهایت به اشتراک گذاشته شده در این دستور غذا را برای خود معروف خوراکی کوکی خمیر


ben-and-jerrys-cookie-dough-recipe
Ben & jerry’s

Ben & jerry’s در نهایت خود را منتشر معروف هفت ماده خوراکی کوکی دستور خمیر

پس از سال 1980 هنگامی که بن و جری را برای اولین بار شروع به اهدای خود بستنی خوشمزه در ورمونت فروشگاه خود را کوکی دوغ طعم شده است یک گنجینه ملی است. پیروی از رهبری از دیگر مواد غذایی مورد علاقه purveyors و رستوران ها — از جمله دیزنی و Cheesecake Factory — اجتماعی آگاهانه شرکت بستنی در نهایت خود را منتشر خوراکی خمیر کوکی دستور غذا.

“ولع مصرف شیرینی خمیر ؟ این خوراکی کوکی دستور خمیر همه شکلات تراشه کوکی خمیر سرخوشی شما نیاز دارید و آن را 100 درصد با خیال راحت snackable. Eggless کوکی خمیر برای برنده شدن!” Ben & jerry’s نوشت: قبل از کشف حجاب به دستور همان یکی از آنها خود را در استفاده از کوکی دوغ بستنی و برای خود Ben & jerry’s شکلات تراشه کوکی دوغ گزش در وب سایت خود را. (و اگر شما برداشت یک کیسه از کسانی که کوکی دوغ گزش از مواد غذایی منجمد راهرو بروید لطفا. در حال حاضر.)

بهترین چیز در مورد بن و جری خوراکی کوکی دستور خمیر که فقط 15 دقیقه به این است که شما احتمالا در حال حاضر همه هفت مواد تشکیل دهنده در دست در صفحه اصلی: کره بدون نمک و شکر قهوه ای و کرم های سنگین, عصاره وانیل, نمک حلال آرد و تراشه های شکلات.

در علاوه بر این به ساخت خوشمزه ترین بیابان در این سیاره, Ben & jerry’s نیز تاسیس خود را به عنوان یکی از مهمترین و سیاسی مترقی و ضد نژادپرستانه شرکت ها در کشور است. پس از جورج فلوید قتل آنها ساخته شده است یک گام به upend خود را سفید supremacist ساختار با انتشار یک بیانیه قدرتمند به طور کامل حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“همه ما در Ben & jerry’s در حال خشم در مورد قتل یکی دیگر از فرد سیاه و سفید توسط مینیاپولیس افسران پلیس در هفته گذشته و در ادامه در واکنش خشونت آمیز پلیس علیه معترضان. ما به صحبت کردن در” بیانیه آغاز شد. “ما باید به ایستادگی در کنار هم با قربانیان قتل حاشیه رانده و سرکوب به دلیل رنگ پوست خود و با کسانی که به دنبال عدالت از طریق تظاهرات در سراسر کشور ما است. ما برای گفتن نام خود را: جورج فلوید.”

این شرکت در ادامه با مثال چند اکشن امتیاز برای دولت خواستار رئیس جمهور تهمت به رد سفید supremacists شفاعت با کنگره برای ایجاد یک کمیسیون برای “مطالعه اثرات برده داری و تبعیض از 1619 به حال و پیشنهاد مناسب درمان” برای ایجاد یک ملی نیروی کار که پیش نویس قانون دو حزبی با هدف پایان دادن به نژادی و خشونت پلیس افزایش پاسخگویی و در نهایت درخواست وزارت دادگستری به “تقویت آن حقوق مدنی بخش به عنوان یک مدافع سرسخت حقوق سیاه و سفید و قهوه ای مردم است.”

و در مورد شما را فراموش کرده و آنها نیز این شرکت که به معرفی یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن بستنی, طعم, “گردو مقاومت” به آمریکا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>