محبوب تلویزیون میزبان Regis Philbin می میرد 88


Regis Philbin
بنت Raglin/WireImage

‘خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او Philbin خانواده در بیانیه ای گفت:

معشوق دیرین میزبان تلویزیون Regis Philbin درگذشت. او 88.

با توجه به مردم, Philbin پدری در جولای 24, فقط یک ماه به دور از 89 تولد. خانواده خود را به اشتراک گذاشته بیانیه ای به طور انحصاری با انتشار در پنج شنبه گفت: در بخشی که آنها را “عمیقا غمگین است.”

“خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او – برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری خود را از دست دادن” Philbin خانواده می گوید.

Philbin جان سالم به در با همسر خود را از 50 سال شادی Philbin و دو دختر خود را, J. J. Philbin و جوانا Philbin. او همچنین پدر به دختر و امی Philbin او مشترک با همسر اول خود را, کاترین Faylen. Philbin و Faylen نیز تا به حال یک پسر دانیل Philbin که فوت در سال 2014.

“وجود دارد فقط چیزی در مورد رجیس” شادی گفت: رژه در سال 2011. “همیشه وجود دارد چیزی جدید در افق و آن را نگه می دارد زندگی ما فعال و سرگرم کننده است. من ترجیح می دهم با رجیس از هر فرد دیگری در جهان است.”

Regis Philbin
دیمیتریوس Kambouris/WireImage برای Mohegan Sun

Philbin بسیاری از دوستان در زمان به توییتر به پرداخت ادای احترام به جذاب جوشان تلویزیون شخصیت. ویلیام شاتنر نوشت که او “غمگین” به شنیدن از Philbin عبور و جیمی کیمل توصیف Philbin به عنوان یک “بزرگ پخش یک دوست خوب و مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

Bob Saget نیز به توییتر گرفت به یاد اولین بار او را ملاقات Philbin در سال 1985.

و تجلیل و قدردانی پایان ندارد وجود دارد:

Philbin کار خود را آغاز کرد کار به عنوان یک NBC صفحه کردم و اولین شکست بزرگ خود را کار به عنوان جوی اسقف sidekick در این جوی اسقف نشان می دهد در اواخر 1960s. آن نبود تا سال 1985 که او می خواهم زمین نقشی که می خواهم به نوبه خود او را به نام خانواده: میزبان زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee در ABC که در آن او خواهد ماند و به صورت متناوب 23 سال است. Kelly Ripa در نهایت در زمان بیش از Kathie Lee Gifford در سال 2001 و زمانی که Philbin چپ او با جایگزین سابق New York Giants پایان دفاعی Michael Strahan, به دنبال سابق American Idol میزبان Ryan Seacrest در سال 2017.

Regis Philbin and Kathie Lee Gifford on set in 1988
J. Michael Dombroski/Newsday RM via Getty Images

البته Philbin نیز شناخته شده برای سه سال صرف کرده و میزبانی بازی محبوب نشان می دهد که می خواهد به یک میلیونر ؟ , از سال 1999 تا 2002. و او در طول بیشتر از 60 سال در کسب و کار نشان می Philbin شد و بسیار مورد ستایش و جایزه خود را بر روی صفحه نمایش استعداد. او نه تنها برنده جایزه امی در طول روز به صورت برجسته نشان می دهد بحث و یا زندگی می کنند! در سال 2001 و 2011, اما او همچنین دریافت یک پیاده روی مشاهیر هالیوود در سال 2003. Philbin نیز با ارائه جایزه یک عمر دستاورد در طول روز جایزه امی در سال 2008.

Regis Philbin
مارک برایان براون/WireImage

با توجه به رکوردهای جهانی گینس, Philbin صرف نزدیک به 17,000 ساعت در تلویزیون و او القاء شد به پخش Hall of Fame در سال 2006.

Philbin, شما خواهد شد از دست رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>