بی بی سی ورزشی پخش اعلام سگ های خود را’ اتفاقات روزانه است قرنطینه هدیه ما به همه نیاز


andrew-cotter-and-his-dog
اندرو Cotter/توییتر, ریچارد, Heathcote/گتی ایماژ

آن را روشن اندرو Cotter سگ زیتون و Mabel هستند با بهره گیری از تازه کشف شده خود را ستارگی

با تقریبا همه چیز تعطیل در سراسر جهان از جمله ورزش آن برگ های ورزشی پخش با کمی به کار (و کسانی از ما که به تماشای آنها را). یکی BBC مفسر است که به وضوح به حوصله بقیه از ما تصمیم به شروع به فراخوانی یک نوع جدید از ورزش از راحتی از خانه خود را: خود را سگ shenanigans.

BBC پخش اندرو Cotter شناخته شده است برای نگه داشتن همه از انگلستان تا تاریخ بر روی همه چیز اتفاق می افتد در راگبی و گلف و تنیس و سایر ورزش ها. در حال حاضر با کمی به کار او شروع های خود را labradors, زیتون و Mabel هستند انجام آنچه که سگ را بهترین بودن سگ.

او نوشته خود را برای اولین بار تصویری با روحیۀ “من خسته شدم” در توییتر خود سگ’ شام و که بلافاصله ویروسی رفت. هنگامی که شما تماشای آن شما می دانید که چرا. Cotter به ما می دهد یک بازی توسط بازی خود را بسیار خاص و کاملا مخالف راه خوردن در یک مسابقه به تماس با یک شام برنده است. زیتون (“متمرکز امان مزه هیچ”) اصلاح شده به عنوان او در برابر Mabel هستند اما وجود دارد قطعا یک قدم اشتباه در قرار دادن کاسه بنابراین من به این امید وجود دارد یک مسابقه برگشت در برخی از نقطه.

بعدی تصویری از این دو در مبارزه با بیش از یک لاستیک نارنجی استخوان. “پس به دقیقه آخر و زیتون در اختیار داشتن – اما این جایی است که مابل قوی است, تعقیب بازی, با استفاده از, که شدت” Cotter گفت: به طور کامل deadpan به عنوان سگ مبارزه آن است. زیتون دارای قوی برای مدت زمان, اما اجازه می دهد تا اعتماد به نفس بدست آوردن بهترین از شل شدن او گرفتن فقط کافی است که Mabel هستند “ساخته شده در صبر و مطلق باور” snatches آن را دور. او در حال حاضر “بسیار خوب سگ” عنوان دارنده.

او همچنین commentated رویاهای خود را که یک سری از ماجراهای آنها می شده است هم از جمله (اما نه محدود به) در حال اجرا در زمینه های پیاده روی و شنا در دریاچه.

“این فقط نشان می دهد که چقدر همه ما از دست رفته و آنچه که ما اصطلاح “عادی زندگی “” Cotter گفت: تلگراف از سگ خود را افزایش ستارگی. “ما کاملا آن را برای اعطا شده و ما در گذشته تحقق آن است. من معتقدم زمانی که ورزش می گرداند وجود خواهد داشت یک غلیان احساسات و آن را تقریبا به عنوان بدبینانه به عنوان قبل از. امیدوارم که به زودی به عنوان من هستم بیکار.”

واضح است که محبوبیت خود را به “تغییر آنها.”

هر Cotter در حال انجام کار است چرا که من شخصا ساقه خود را در صفحه توییتر امید جدید Mabel هستند و زیتون تصویری خواهد آمد. (نکته: از آن زمان گذشته برای یکی از جدید.)

اسکاتلند گوینده مطمئن است به یک فن های مورد علاقه برای بسیاری از ماه آمده است; هر چند در همه انصاف واقعا در مورد سگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes