Bathtime می توانید بهتر برای نوزادان حساس و یا اگزما-پوست مستعد


TubbyToadFeatured

Bathtime می تواند گیج کننده و حتی تحت بهترین شرایط ، اما اگر کودک شما در مبارزات با پوست های حساس را تجربه دردناک است برای هر دو شما. آن را خسته کننده را به می دانم که محصولات خود را به استفاده و خسته کننده به یک کرم یا شستشو بدون دیدن نتایج.

بنیانگذاران فربه تاد داخل شرکت. می دانم که مبارزه همه خوبی! آنها خود را ایجاد وزش خط bodycare اصول اولیه برای آنهایی که کمی از آنجا که آنها قادر به پیدا کردن هر چیزی را برای کمک به آبرسانی و وضعیت بچه های خود را’ حساس پوست. هر سه محصول در خط خود را آرام به اندازه کافی برای نوزادان نوزاد و کودک نو پا چهره و امن برای پوست های حساس. در اینجا 3-مرحله ساده است که استفاده از آنها برای حفظ پوست هیدراته و خوشحال:

مرحله 1: هیدراتاسیون شروع می شود در حمام

آیا می دانید که بسیاری از صابون شسته و در واقع می تواند نوار رطوبت از پوست ؟ که در مقابل آنچه ما می خواهیم. با استفاده از مو + شستشوی بدن در حمام و یا حمام پاک سازی پوست نرم کننده و مرطوب کننده در همان زمان.

مرحله 2: همه ما که در مورد پایه (لایه پوست)

خوب در حال حاضر زمان برای همه-بیش از هیدراتاسیون به وضعیت پوست نوزاد. بر روی جیر جیر پاک کردن پوست (تازه از حمام زمان مناسب است!) ماساژ خوب فشار روزمره لوسیون بر روی کودک شما و بازوها و پاها و شکم.

مرحله 3: نقطه-درمان کسانی که خیره مناطق

آن زمان برای سلاح مخفی — همه بیش از پماد (از روی علاقه به عنوان AOO). استفاده از این کرم فاقد عطر ابرقهرمان به نقطه درمان هر اضافی در مناطق خشک و مهر و موم در همه است که پوست از داخل و لوسیون.

یکی از حساس-محصولات مراقبت از پوست نرم افزار نکته به یاد داشته باشید این است که باید مطابق با روال خود را به جای فقط درمان شعله ور شدن یو پی اس. نگه داشتن این سه مرحله را در زمان را نگه داشتن پوست نوزاد و در نتیجه شما — آرام و شاد.

فروشگاه هر سه محصول همراه با هم در یک تقریبا 15% تخفیف (بحث در مورد mama برنده) در این بسته نرم افزاری به طور منظم!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im