voter-barbie
Mattel

پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ساخته شده روزنوشت نظر در مورد باربی وابستگی سیاسی ماتل ناگهان جامعی پشت دفاع از او

در اوایل این هفته یکی از محبوب ترین اسباب بازی شرکت ماتل پرده برداری کرد, الهام بخش مجموعه جدید از لحاظ سیاسی با مضمون عروسک های باربی. تیم مبارزات انتخاباتی مجموعه از جمله چهار متنوع عروسک, ویژگی های یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری و یک زن-اجرای انتخاباتی. آن را به عنوان کاملا انگیزه بازی فعال ابزار برای ایجاد انگیزه در کودکان به دنبال موقعیت در رهبری است. اما یک نفر نیست که تحت تاثیر قرار گرفته با مجموعه جدید از عروسک به عنوان بقیه از ما — تخم ریزی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چهار پسر از Kimberly Guilfoyle, Donald Trump Jr., مشترک ماتل را صدای جیر جیر اضافه کردن روزنوشت نظر در مورد رای دهندگان عروسک های گنجانده شده در این مجموعه جدید که لباس های ویژه “من رای دادند” برچسب.

“‘رای’ باربی باید یک دموکرات چون او در حال حاضر با پوشیدن یک “من رای دادند’ دشنه و در عین حال او هم یکی دیگر از رای گیری در دست او” او توییتی شنبه اشاره به پدرش در مورد اتهامات تقلب انتخابات. شما می دانید کسانی که ادعای تهمت است که پست الکترونیکی-در برگه های رای باعث افزایش در تقلب انتخابات — زمانی که آنها در واقع نمی.

به جای نشستن پشت و مصرف آن باربی –که نیروهای با او باید اجرا حزبی غیر انتفاعی, سازمان تشویق زنان به اجرا برای دفتر مجموعه صحبت کردن مانند badass که او تبدیل شده است.

“باربی است و هرگز وابسته به یک حزب سیاسی” یک ماتل نماینده گفت: لس آنجلس تایمز روز پنجشنبه در بیانیه ای. “باربی همیشه تشویق دختران به ایستادن برای آنچه آنها باور دارند و آنها را نشان می دهد آنها می تواند هر چیزی باشد.

“این عروسک مجموعه برجسته طیف وسیعی از نقش رهبری برای تحریک علاقه خود را در شکل دادن به آینده و بالا بردن صدای خود را — از روی سکو به پای صندوق های رای. این مجموعه نیز فراهم می کند یک ابزار اجازه می دهد تا خانواده ها به گفتگو در اطراف و رویدادهای مهم فرهنگی لحظات از طریق بازی است.”

می تواند ما فقط با شماره گیری آن را دوم و بحث در مورد این واقعیت است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها آلوده شده است با ترسناک ویروس, نرخ بیکاری است freakishly بالا, سیاه مردم در حال دلیلی کشته شده توسط پلیس. و رئیس جمهور بچه حمله به یک… عروسک… در رسانه های اجتماعی است ؟

روز دوشنبه هنگامی که Mattel اعلام کرد انتخابات-مجموعه مضمون آنها توضیح داده و اهمیت آن.

“از سال 1959 باربی دفاع و پشتیبانی و تشویق آنها به رهبران آیا در کلاس درس جامعه و یا روزی از کشور” لیزا McKnight معاون ارشد رئیس جمهور و جهانی سر از باربی و عروسک ها در ماتل در آزادی مطبوعات.

“با کمتر از یک سوم از انتخاب رهبران در آمریکا بودن و سیاه بودن حتی کمتر نشان داده شده در این موقعیت ما طراحی باربی انتخاباتی با مجموعه ای متنوع از عروسک برای نشان دادن تمام دختران آنها می تواند به بالا بردن صدای خود را. هدف ما این است که به حذف موانع به رهبری با دادن دختران این ابزار به تصور و بازی آینده خود نقش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im