باربادوس ارائه شده است 12 ماه ویزای کار بنابراین شما می توانید سوار کردن بیماری همه گیر در بهشت


barbados-work
روبرتو Moiola / Sysaworld

به عنوان بخشی از “باربادوس خوش آمدید مهر” برنامه شما می توانید زندگی و کار در جزیره بهشت برای 12 ماه

آیا شما شده است fantasizing در مورد سوار کردن بقیه همه گیر در بهشت کار از راه دور از یک منظره جزیره ساحل صندلی بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در سواحل شن سفید کوکتل میوه ای در دست به عنوان شما پوند کسانی که کلید های خود لپ تاپ ؟ با توجه به این واقعیت است که COVID-19 اتحادش را تغییر محیط کار برای آینده قابل پیش بینی بسیاری از ما در یک وضعیت که در آن ما نمی زنجیر به دفتر ما میز. جزیره باربادوس, زادگاه یکی و تنها ریحانا ارائه شده است شما یک بار در طول عمر فرصت برای استراحت از coronavirus بحران و صرف یک سال کار از راه دور از آسایش خود را در بهشت گرمسیری. آیا ما به ذکر است که شما حتی می توانید خانواده خود را با شما ؟

این جزیره ارائه شده است 12 ماه ویزا به گردشگران اجازه می دهد آنها را به از راه دور کار و زندگی می کنند این جزیره رویاهای به عنوان بخشی از خود را “باربادوس خوش آمدید مهر” برنامه راه اندازی در ماه اوت است. به درخواست همه شما نیاز دارید این است که درآمد بیش از $50,000.

نکته جالب در مورد این برنامه این است که شما نیز خواهد شد به باربادوس افزایش بسیار مورد نیاز خود را به اقتصاد است. با توجه به باربادوس هتل و گردشگری, انجمن, این کشور به شدت متکی به گردشگری است که باعث می شود تا 40 درصد از اقتصاد آن به کارگیری 26,000 مردم است. بدیهی است که همه گیر است و تقریبا حذف سفر کبودی وضعیت مالی خود را و در نتیجه 31 درصد کاهش در درآمد دولت است.

“بدیهی است که سفر کوتاه مدت را به توقف آمد در ماه مارس برای ما. ما ادامه خواهد داد به کاهش” باربادوس نخست وزیر میا Amor Mottley گفت NBC News.“ما احساس کردیم که شاید بهتر از چیزی برای ما انجام دهید این است برای باز کردن فرصت های سفر برای افرادی که می خواستند به اقامت طولانی تر و در خواست می شود قادر به کار از جاهای دیگر به ویژه با فن آوری سیستم عامل است که استطاعت که فرصت به ما در حال حاضر.”

و بدیهی است که هزینه یک سال در یک جزیره رویایی برای بسیاری از مردم است. “وجود دارد هیچ چیز مانند بیدار شدن از خواب و دیدن آفتاب. و وجود دارد هیچ چیز مانند قادر بودن به کار و رفتن به دریا و دوباره قرار داده و در دوم شیفت کار می کنند. شما می توانید تمام است که در حالی که هنوز قادر به انجام کارهایی است که شما در حال انجام در لندن یا نیویورک.”

چاپ خوب? شما نیاز به یک ویزا که شما شما را به مجموعه 2000 $برای یک فرد و 3000 $برای یک خانواده بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از کودکان شما. همچنین شما می خواهد نیاز به بیمه بهداشت و درمان. همچنین پس از ورود شما باید برای اثبات شما تاج-رایگان. بازدید کنندگان خارج از کشور باید یک منفی COVID-19 آزمون در عرض 72 ساعت قبل از ورود. اگر آنها نمی, هنگامی که آنها به زمین آنها مورد نیاز خواهد بود را به یک و قرنطینه به مدت دو روز تا زمانی که نتایج آمد. نیز وجود خواهد داشت درجه حرارت کنترل بر ورود و همه بازدید کنندگان خواهد بود نیاز به ماسک کردن در فرودگاه.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار باربادوس یکی از مکان های امن تر می شود در این بیماری همه گیر. با جمعیت 286,000 وجود داشته است فقط 104 مورد از COVID-19 تأييد و 7 و میر. این برنامه راه اندازی در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>