باراک اوباما توضیح می دهد که اهمیت Juneteenth در بیانیه قدرتمند


obama-edmund-bridge-juneteenth
گتی ایماژ/گتی ایماژ برای EIF & XQ باراک اوباما/Instagram

‘Juneteenth هرگز جشن پیروزی و یا پذیرش راه کارهایی,’ اوباما نوشت:

آن را به عنوان قدیمی ترین در سراسر کشور جشن بزرگداشت پایان دادن به برده داری در آمریکا, دوستیابی به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1865 و در عین حال بسیاری از آگاه بودند Juneteenth تا این سال است. Juneteenth — یا ژوئن 19 — علائم روز اتحادیه سربازان فرود در گالوستون تگزاس با اخبار: جنگ به پایان رسید و به بردگی گرفته شده بودند در حال حاضر رایگان. در حال حاضر بیش از 150 سال بعد رئیس جمهور سابق باراک اوباما تنها یکی از بسیاری از چهره های برجسته به رسانه های اجتماعی برای آموزش پیروان خود را در Juneteenth که شد جشن دولت در تگزاس در سال 1980.

“در این روز در سال 1865 بیش از دو سال پس از رئیس جمهور لینکلن امضا رهایی اعلام و دو ماه پس از پایان جنگ داخلی بردگان از گالوستون تگزاس در نهایت دریافت کلمه است که آنها در گذشته” اوباما نوشت: در Instagram امروز.

مشاهده این پست در Instagram

در این روز در سال 1865 بیش از دو سال پس از رئیس جمهور لینکلن امضا رهایی اعلام و دو ماه پس از پایان جنگ داخلی بردگان از گالوستون تگزاس در نهایت دریافت کلمه است که آنها در گذشته است. ⁣ ما لازم نیست که به دنبال جایی برای دیدن که نژاد پرستی و تعصب و نفرت و عدم تحمل هنوز همه بیش از حد زنده در جهان ما. فقط به عنوان برده از گلوستون می دانستند که آزادی تنها اولین گام به سوی آزادی واقعی فقط به عنوان کسانی که عبور از ادموند Pettus پل در سلما می دانستم که ماه مارس خود را به دور از تمام یا معترضان امروز همچنان به مبارزه برای زندگی سراسر کشور–کار ما باقی مانده است از دور انجام می شود. تا زمانی که مردم در حال درمان متفاوت بر اساس چیزی بیشتر از رنگ پوست خود را–ما نمی توانیم صادقانه بگویم که کشور ما زندگی می کنند تا به بالاترین آرمان. ⁣ و آگاهی نیست unpatriotic. در واقع آن را وطن پرست به این باور است که ما می توانیم امریکا بهتر است. ما به اندازه کافی قوی به انتقاد از خود. ما به اندازه کافی قوی به نگاه پس از عیوب ما و تلاش همراه به این کشور ما با عشق کامل تر. Juneteenth هرگز جشن پیروزی و یا پذیرش از راه همه چیز هستند. آن را به یک جشن پیشرفت است. این تاکید است که با وجود دردناک ترین بخش از تاریخ ما تغییر امکان پذیر است. بنابراین بدون توجه به رنگ ما و یا ما creed مهم نیست که از کجا آمده ایم و یا کسانی که ما را دوست دارم امروز یک روز برای پیدا کردن شادی در چهره از غم و اندوه و برای نگه داشتن آنهایی که عشق ما کمی نزدیک تر است. و فردا یک روز به حفظ راهپیمایی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط باراک اوباما (@barackobama) در

اوباما زوج این عنوان با یک عکس از خانواده خود راهپیمایی در ادموند Pettus پل که در آن صدها نفر از تظاهرکنندگان راهپیمایی در طول سال 1965 اعتراض به رأی است. همان پل که بیش از 100000 نفر باید درخواست برای تغییر نام پس از گرجستان Rep., John Lewis, به جای. لوئیس یک دموکرات و رهبر جنبش حقوق مدنی که در شرکت گفت: مارس.

“ما لازم نیست که به دنبال جایی برای دیدن که نژاد پرستی و تعصب و نفرت و عدم تحمل هنوز همه بیش از حد زنده در جهان ما” اوباما به نوشتن ادامه داد. “فقط به عنوان برده از گلوستون می دانستند که آزادی تنها اولین گام به سوی آزادی واقعی فقط به عنوان کسانی که عبور از ادموند Pettus پل در سلما می دانستم که ماه مارس خود را به دور از تمام یا معترضان امروز همچنان به مبارزه برای زندگی در سراسر کشور — کار ما باقی مانده است از دور انجام می شود. تا زمانی که مردم در حال درمان متفاوت بر اساس چیزی بیشتر از رنگ پوست خود را — ما نمی توانیم صادقانه بگویم که کشور ما زندگی می کنند تا به بالاترین آرمان. “

اوباما Instagram پست, است که در بیانیه ای مشابه او منتشر شده در سال 2015 در حالی که خدمت خود را در دوره دوم به عنوان رئیس جمهور همچنان گفت که آگاهی نیست unpatriotic و نه آن را “وطن پرست به این باور است که ما می توانیم امریکا بهتر است.”

“ما به اندازه کافی قوی به self-critical,” او می گوید. “ما به اندازه کافی قوی به نگاه پس از عیوب ما و تلاش همراه به این کشور عشق ما را کامل تر کند.”

اوباما همچنین در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک op-ed منتشر شده در نیویورک تایمز با عنوان “چرا Juneteenth مهم است.”

“Juneteenth هرگز جشن پیروزی و یا پذیرش از راه همه چیز هستند. آن را به یک جشن پیشرفت” اوباما می گوید. “این تاکید است که با وجود دردناک ترین بخش از تاریخ ما تغییر امکان پذیر است. بنابراین بدون توجه به رنگ ما و یا ما creed مهم نیست که از کجا آمده ایم و یا کسانی که ما را دوست دارم امروز یک روز برای پیدا کردن شادی در چهره از غم و اندوه و برای نگه داشتن آنهایی که عشق ما کمی نزدیک تر است. و فردا یک روز به حفظ راهپیمایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de