Bang & Olufsen جدید 88-اینچ Beovision هماهنگی در جهان است 8K OLED TV

Bang & Olufsen ساخته شده است شهرت خود را بر ظریف مخلوطی از سبک و ماده است. اما کرون الکترونیک شرکت با در نظر گرفتن این رویکرد به یک سطح جدید با توجه به جدید تلویزیون است که اتفاق می افتد به ویژگی های جهان اول 8K صفحه نمایش OLED.

این برند اعلام کرد که آن را به اضافه کردن یک 88-اینچ 8K OLED تلویزیون به آن براق Beovision هماهنگی صف پیوستن زودتر 65 و 77 اینچ مدل. مجموعه عظیم الجثه نمایش در می آید حسن نیت ارائه میدهد از LG Electronics است و به راحتی بزرگترین تولید شده توسط کره جنوبی-بر اساس شرکت است.

اگر آن را سخت به تصویر چقدر بزرگ 88 اینچ است که فکر می کنم از آن را مانند این: B&O آخرین تلویزیون امتداد بیش از شش و نیم پا در سراسر. اما این صفحه نمایش عظیم منطقه نمی آید در هزینه وضوح تصویر. آن 8K پنل OLED به وعده تولید یک تصویر است که چهار برابر واضح تر از زمان صنعت-استاندارد 4K صفحه نمایش و 16 بار واضح تر از HDTV. جدید Beovision هماهنگی نیز می آید بسته بندی شده با هوش مصنوعی-فعال ویژگی های است که به تنظیم تنظیمات برای به حداکثر رساندن تجربه مشاهده خود را که آیا شما در حال تماشای یک اتشی رویداد ورزشی و یا یک arthouse فیلم.

دوست داران واقعی موسیقی نیست از سمت چپ معادله یا نه. این تلویزیون همچنین می آید با سه کانال صوتی و سیستم ساخته شده است در زیر ووفر. در حالی که بیش از اندازه کافی برای بسیاری از بینندگان کسانی که می خواهند حتی بیشتر از یک سینمای خانگی تجربه قادر خواهید بود برای اتصال این مجموعه به هشت نفر از نام تجاری Beolab بلندگو برای درست 7.1 surround sound. تلویزیون و سیستم صوتی نیز سازگار با این شرکت اینده Beoremote یکی.

Bang & Olufsen's 88-inch Beovision Harmony 8K OLED TV

Bang & Olufsen را 88-اینچ Beovision هماهنگی 8K OLED TV Bang & Olufsen

اما در حالی که Beovision هماهنگی ممکن است درست مارول فن آوری آن را نیز در مارک B&O مد—زیبا به در نگاه کنید حتی زمانی که آن را خاموش. با الهام از نگاه midcentury سرگرمی کابینت تلویزیون را می توان یکی از چهار نمای گزینه—طبیعی oakwood, زغال چوب, پارچه, دودی جو یا گردو. این نمای پانل فن از زمانی که شما به نوبه خود بر روی تلویزیون بریزید و تا زمانی که آن را استفاده نمی کنید.

یک تلویزیون قابل توجه این و این فن آوری های پیشرفته می آید در هزینه ، 88-اینچ Beovision هماهنگی شما را به مجموعه ای $49,000. از آن خواهد شد در دسترس برای سفارش در وب سایت خود و در فروشگاه خود را تا پایان ماه آینده. اگر شما ترجیح می دهید یک صفحه نمایش کوچکتر از اندازه 65 اینچ مدل اجرا می شود $15,700 در حالی که 77 اینچ در دسترس است برای $19,800. نه از کسانی که از ویژگی های 8K پنل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im