گروه کمک راه اندازی خط جدید از باند های مختلف پوست


bandaid-more-colors
BAND-AID/Instagram

100 ساله شرکت است که در نهایت ساخت رنگ های دیگر از بژ

گروه کمک کرده است در نهایت راه اندازی یک خط جدید از باند که شامل بیشتر پوست. چسب لوله اعلام کرد که در وضعیت فعلی در امریکا آن را “متعهد به در نظر گرفتن اقدامات برای ایجاد تغییرات ملموس برای جامعه سیاه و سفید.⁣”

خط جدید ارائه می دهد سیاه و سفید و قهوه ای پوست گزینه با امید به ایجاد گزینه های بیشتر برای آن متنوع خریداران. “ما شما را بشنود. ما شما را ببینید. ما در حال گوش دادن به شما” این شرکت گفت: در Instagram در این هفته. “ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه, همکاران, همکاران و جامعه در مبارزه با نژاد پرستی و خشونت و بی عدالتی است.”

علاوه بر این نام تجاری از نظر مالی به کمک بیشتر سیاه و سفید زندگی توجه شود.

“ما خواهد شد کمک به @blklivesmatter.⁣ ما قول می دهم که این فقط برای اولین بار در میان بسیاری از مراحل با هم در مبارزه با نژادپرستی نظاممند” این پست بخوانید.

⁣تحسین بسیاری از این نام تجاری برای تصدیق نیاز به چسب است که در چندین تن. دیگران استدلال می کنند که آن زمان گذشته برای برندها به رسمیت شناختن همه ما نیست یک رنگ با توجه به شرکت در کسب و کار برای 100 سال. هنوز هم دیگران به یاد مردم که سیاه و سفید متعلق به شرکت های مانند Browndages تا به حال شده است برای ایجاد محصولات مشابه برای سال برای مردم رنگ ترغیب خریداران به خرید از آنها را به جای.

گروه کمک است که متعلق به شرکت Johnson & Johnson, تولید بسیاری از مختلف پانسمان طرح در طول سال پذیرایی عمدتا به بچه (یا بچه ها در قلب) با خطوط که شامل Trolls, لاک پشت های نینجا, جنگ ستارگان و سلام زن سبک و جلف. اما عدم تنوع در بزرگسالان خطوط شده است منبع بحث برای چندین دهه است. آنها را در آغوش عدالت اجتماعی باعث می شود قبل از اینکه مانند یک چسب برای ایدز تحقیق, اما با کمال تعجب تا به حال در نظر گرفته باند به نمایندگی از رنگ های مختلف پوست (فراتر از پاک کردن آنهایی که آنها ارائه می دهند).

داده های اخیر قتل جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس و تظاهرات که منجر به برای او و برای پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس که در جریان بوده است برای قرن ها در کشور ما, آن را خوب است برای دیدن مارک های گام به گام و با استفاده از صدای خود را برای همیشه — حتی اگر این صدا ممکن است کمی دیر است.

“ما متعهد به راه اندازی طیف وسیعی از باند در نور متوسط و عمیق از سایه های قهوه ای و سیاه پوست که در آغوش زیبایی متنوع پوست” Band-Aid ادامه داد. “ما در حال اختصاص داده شده به فراگیر و ارائه بهترین درمان راه حل های بهتر به نمایندگی از شما.⁣”

⁣آنها به این نتیجه رسیدند: “ما می توانیم, ما باید و ما را بهتر انجام خواهد داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im