پخت پوست خود را به یک ترد است و زیبا نیست — آن را خطرناک


skin-cancer-tanning
مامان ترسناک و CSA تصاویر/گتی

ما نیاز به یک چت در مورد برنزه. من حدس می زنم من می دانستم که مردم هنوز هم به عمد خود را در معرض اشعه قرار گرفتن در معرض برای تنها هدف از تیره شدن پوست خود را. من فقط به یک رنگ کرم های ضد آفتاب-محبت قطع-کردن-در-این-سایه نوع گال برای تا زمانی که من تا به حال تقریبا فراموش شده است.

من تابستان Instagram خوراک فراهم کرده استارک یادآوری. من حتی نمی تواند تعداد تبلیغات آینده در سراسر رسانه های اجتماعی تغذیه برای محصولات طراحی شده برای خود را قهوهای مایل به زرد عمیق تر یا شدیدتر است.

همه جا من به نوبه خود من دیدن تصاویر براق browned, پاهای, پخت, در, خورشید, بطری نفت قهوه مایل بسرخ پرتاب معمولی در گوشه ای از عکس. (من قصد ندارم به براق بیش از این واقعیت است که بسیاری از این گرفته شده در سواحل شلوغ. سلام? بیماری همه گیر. دست کشیدن که گه خاموش است.)

من نمی دانم که چرا ما هنوز هم برای انجام این کار در سال 2020 است. برنزه بسیار خطرناک میشم.

اعتراف میکنم من احمق برنزه مرتبط با همه چیز در من چند بار. که نذاشتی ؟ اما من یاد گرفته ام که دو چیز و یا پس از آن. هیچ کس در زندگی بزرگسالی من تا به حال توضیح داده شده من فصل تابستان پوست برنز و یا glowy یا طلایی. ژنتیک به من داد پوست است که این محصول به راحتی اما من را انتخاب کنید به نگه داشتن طبیعی skintone در طول سال.

من تنها کسی است که آن را نگه می دارد خمیری در اطراف در اینجا. بچه ها من به ارث برده بور من شوهر پوست عادلانه و من جدی در مورد حفاظت از هر یک از ما. من واقعا دقیق در مورد قرار گرفتن در معرض آفتاب برای تمام خانواده. ما ممکن است کم رنگ و حتی در ماه جولای اما ما در حال انجام ما بهترین را برای سالم نگه داشتن پوست ما.

من می دانم که همه ما بسیار مطبوع به این ایده است که پوست رنگ پریده به نظر می رسد بهتر است با یک “تب و تاب بودن سالم” از قرار گرفتن در معرض آفتاب اما واقعیت این است که با استفاده از اشعه ماوراء بنفش از خورشید و یا برنزه تخت—به طور خاص برای دریافت براونر پوست است که در واقع سالم نیست در همه. البته ما باید لذت بردن از آفتاب و صرف زمان در خارج از منزل در هوای تازه, اما ما نیز باید احترام چه اشعه ماوراء بنفش می تواند انجام دهد به پوست ما و هوشمند و امن است.

همانطور که همه ما می دانیم در حال حاضر برنزه است یک راه عالی برای خودتان عمیقی پوست—و یک مورد سرطان پوست است.

وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی انواع سرطان پوست است. هیچ یک از آنها خبر خوب اما ملانوم بدخیم است به خصوص خطرناک است و این ارتباط در بسیاری از موارد به قرار گرفتن در معرض آفتاب.

شما ممکن است به خواندن در مورد بتنی Greenway در مامان ترسناک یک زن و شوهر تابستان پیش. او تا به حال به خیلی از بخش های قابل توجهی از چهره او برداشته می شود به عنوان یک نتیجه از ملانوم. او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن عکس از سفر او از طریق ملانوم روند. آنها دشوار است به نگاهی—به طوری تصور کنید که چقدر سخت تر از آن بود که به آن زندگی می کنند.

Greenway پیام پس از مصیبت او روشن بود: “لطفا توقف حمام آفتاب و رفتن به سالن های برنزه. قهوهای مایل به زرد نیست تب و تاب بودن سالم — این پوست آسیب دیده.”

اگر شما از دست رفته بتنی داستان شما ممکن است به یاد داشته باشید مقاله ما در مورد مالوری Lubbock که تا به حال به یک سرطانی نقطه برداشته شده از لب بالا با توجه به تخت برنزه شدن استفاده می شود.

“این است که برنزه پوست واقعا ارزش آن را دارد ؟” او می پرسد. “این زخم و این صدمه دیده است. من در حال حاضر در ساحل با چتر و من با spf 100 به شدت اعمال می شود. هرگز, همیشه, همیشه من فکر می کنم این اتفاق می افتد به من (که می کند؟)”

من در مورد شما نمی دانم, اما من تا به حال من ابرو و سبیل مومی یک بار یا دو و آن لطمه می زند. به صورت یک منطقه حساس. حتی یک صندلی می توانید کمی throbby. من نمی خواهم به تصور درد داشتن یک تکه از من در صورت حذف و یا ترور تعجب اگر من می خواهم برای زنده ماندن سرطان پوست است.

من تا به حال ترساندن با توده های تخمدان چند سال پیش و این هفته من صرف انتظار برای عمل جراحی و سپس نگه داشتن نفس من برای نتایج آزمون بودند ترسناک ترین زمان از زندگی من است. من توده خوش خیم بود اما تجربه فروتن من به طور کامل. اگر من می تواند من را کاهش می دهد خطر ابتلا به سرطان پوست فقط با انتخاب به unfashionably رنگ پریده من ثبت نام. من هرگز می خواهم به عقب نگاه با حسرت بدانم اگر من برنز و براق به ارزش آن است.

به عنوان ترسناک این داستان به این دو شجاع بود انتهای مبارک. آنها گرفتار سرطان در یک زمان هنگامی که آن را می تواند درمان شود. آنها زندگی می کردند برای هشدار دادن به بقیه از ما.

انجمن سرطان آمریکا تخمین می زند که در ایالات متحده در سال 2020 بیش از 100 ، 000 مورد جدید از سرطان پوست تشخیص داده خواهد شد و حدود 6 ٬ 850 در مردم انتظار می رود به مرگ ناشی از این بیماری است.

تقریبا هفت هزار خانواده از دست خواهد داد کسی که آنها را دوست دارم در این سال از ملانوم. که ترسناک و سخت به فکر می کنم در مورد. و آن را مقدار زیادی از دلیل برای اجتناب از برنزه شدن و مراقبت از پوست ما در مقابل نور خورشید.

برنزه به نظر می رسد مانند یک موضوع اما حفاظت از آفتاب در دوران کودکی بسیار مهم است.

با توجه به آمریکایی انجمن سرطان تحقیقات نشان می دهد که ملانوم مربوط به شدید قرار گرفتن در معرض خورشید یا آفتاب سوختگی به عنوان یک کودک و نوجوان. “این زود هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب ممکن است آسیب DNA (ژن) در سلول های پوست به نام ملانوسیت شروع می شود که آنها را در مسیر تبدیل شدن به سلولهای ملانوم سالها بعد.” اوه.

مزمن قرار گرفتن در معرض آفتاب در طول دوره زندگی یک فرد (مانند بله می دانم تخمگذار در آفتاب یا برنزه شدن تخت برای مدت زمان طولانی بر روی هدف) دوم راه اکریلیک اشعه ماوراء مرتبط است به ملانوم. آنها هشدار می دهند “برنزه غرفه ممکن است کمک به هم نوع ملانوم به توسعه است.”

از آن زمان به بازی شیر یا خط برنزه عادت از پنجره به بیرون. لذت بردن از خورشید را با خانواده اما انجام این کار با خیال راحت. آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند آب-مقاوم در برابر broad-spectrum کرم های ضد آفتاب با SPF 30 یا بالاتر برای همه (بدون در نظر گرفتن رنگ پوست!), هر زمان که شما در حال رفتن به در خورشید است. آنها همچنین توصیه می کنند آرامش در سایه و پوشیدن لباس است که محافظت از بخش هایی از پوست که بیشتر در معرض اشعه قرار گرفتن در معرض.

در حالی که هیچ کس می تواند به جلوگیری از سرطان پوست به طور کامل محافظت از خودتان را از آفتاب و برنزه تخت می تواند کمک به شانس خود را در یک زندگی کامل با سرطان پوست.

یک بار و برای همه: پخت پوست خود را به یک ترد خطرناک است و نه زیبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>