Babynames.com پست های قدرتمند ادای احترام به #BlackLivesMatter


baby-names-black-lives-matter-1
عزیزم Names.com

Babynames.com سهام یک تصویر قدرتمند در همبستگی با #BlackLivesMatter و #SayTheirNames

Babynames.com این “#1 سایت برای نام ها و معانی” در زمان استراحت از های روند نام نوزاد به افتخار Black Lives Matter حرکت تعجب آور همبستگی. هنگامی که شما به سیستم وارد شوید بر روی سایت اولین چیزی که شما ببینید یک غول سیاه و سفید مربع لیست اسامی مردان سیاه و زنان که از دست داده اند و زندگی خود را در سال های اخیر به عنوان یک نتیجه مستقیم خشونت پلیس.

“هر یک از این نامها بود که کسی کودک” Babynames.com نوشت: در عنوان در کنار یک لیست طولانی از اسامی از جمله Trayvon Martin, Tamir برنج مایکل براون و اریک گارنر Philando کاستیا, Breonna تیلور و جورج فلوید.

babynames.com

این یک حرکت قابل توجهی با توجه به نوار گسترده ای از آمریکایی ها که بازدید Babynames.com از جمله بسیاری از آمریکایی ها که در معرض و یا حتی بیرون رفتن از راه خود را برای جلوگیری از سیاه زندگی مهم جنبش است. های نام مردان و زنان بودند که کشته شده توسط پلیس و کمپین های رسانه های اجتماعی مانند #SayTheirNames مهم است زیرا آن را می شود به دور از آمار و تمرکز بر تجلیل و یاد قربانیان را به عنوان افرادی که زندگی می کردند زندگی می کند که کوتاه قطع شد که همه “کسی عزیزم.”

“بیانیه ما در حال ساخت است که اینها نه فقط نام در یک صفحه اما عزیزان” یک Babynames.com هرزه گفت: ایزابل در حالی که اضافه کردن که آنها برنامه ریزی برای کمک مالی به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آنها همچنین اضافه شده است که گرافیک توسط الهام گرفته شده بود که NPR مشترک در ماه گذشته که NPR تماس “غیر-لیست جامع از مرگ” از مردم پس از اریک گارنر مرگ در سال 2014.

جورج فلوید مرگ لگد کردن در سراسر کشور تظاهرات و افزایش سطح آگاهی نژادی و بی عدالتی اما متاسفانه لیستی از اسامی است که هنوز هم در حال رشد است. در دوشنبه 8 ژوئن 2020, نام جاستین هاول شان Monterrosa و Jamel فلوید شد روند در رسانه های اجتماعی آنها را آخرین مردان از رنگ بودند که مجروح یا کشته شدن توسط مأموران اجرای قانون در این هفته.

در مینیاپولیس دو دانشگاه پنسیلوانیا دانش آموزان بنا tombstones با ذکر نام در آنچه در حال حاضر به نام ‘می گویند نام خود را’ گورستان. بیش از 100 نام memorialized در پارک و سازندگان هنوز در حال اضافه کردن بیشتر.

BabyNames گفت که آنها مطمئن نبودند چه مدت آنها را نگه دارید گرافیک در سایت خود صرف نظر ما باید همچنان به #SayTheirNames.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de