Sheriff-Mark-Lamb-coronavirus
PINAL COUNTY SHERIFFS OFFICE

آریزونا که نمی اجرای stay-at-home سفارشات قرارداد COVID-19 در یک مراسم انتخاباتی که در آن او دیده می شد در آغوش گرفتن مردم بدون ماسک در

آریزونا است که در میان یک COVID-19 hellscape. در اصل دولت تا به حال نسبتا کم تعداد coronavirus موارد که باعث شد دولت و رهبران محلی را به عقب براند یا نه واقعا اجرا به ماندن در خانه ، سپس در مارس 15, همه به ظاهر بازگشت به قبل از همه گیر زندگی مسابقه به کافه ها و رستوران ها و در حال حاضر دولت در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد و در مورد به اجرا از تخت بیمارستان. در نهایت مضحک و تاب یک کلانتر — Pinal County Sheriff علامت بره — که حاضر به اجرای فرماندار stay-at-home سفارشات چرا که او نمی خواست به تجاوز در هر کسی “حق قانونی” به پروندۀ گسترش COVID در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس است و به قرنطینه به مدت دو هفته.

کلانتر بره نشان داد در Facebook پست که او قراردادی COVID-19 در یک مبارزه انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد در روز شنبه که در آن او عکس بغل کردن مردم و دست دادن و البته هیچ کس با پوشیدن ماسک.

“در روز شنبه برگزار شد یک مراسم انتخاباتی که در آن است به احتمال زیاد من آمد به تماس با فرد آلوده,” بره به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook. “من هشدار Pinal County بهداشت عمومی Dept. بلافاصله پس از مثبت شدن تست و آنها در حال کار برای پیگیری تمام کسانی که من آمد در تماس با پیروی از شنبه رویداد است.”

بنابراین در حال حاضر وزارت بهداشت برای پیگیری تمام افرادی که در کمپین تصویری و آنها را مورد آزمایش قرار. اگر تنها برخی از راه وجود دارد به طور بالقوه جلوگیری از این ؟ اوه راست وجود دارد! با پوشیدن یک ماسک و ایستاده شش فوت دور از همه!

بره گفت که او قرار بود به دیدار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بود که در آن او موفق به دریافت COVID-19 آزمون به عنوان مرسوم است برای همه کاخ سفید بازدید کنندگان است. “من خواهد بود خود quarantining برای بعد از 14 روز حداقل,” او اضافه شده در پست.

در یکی دیگر از چشم-رول حرکت بره به نظر می رسید به درخواست ترحم با این ادعا که هیچ راهی وجود دارد او می تواند اجتناب شود virus چرا که به عنوان مجری قانون او ندارد “لوکس از ماندن در خانه” است که وحشی چرا که او حتی نمی قرارداد COVID در خط وظیفه او آن را با پوشیدن یک ماسک و بغل کردن و یا چند ده نفر در یک خنگ کمپین تجمع است.

در زمانی که دولت stay-at-home سفارشات هنوز در محل بره گفت: نبود برنامه ریزی در اجرای قوانین در جامعه گفت: “من فکر می کنم مردم می خواهند بدانند که ما قصد داریم برای حمایت از حقوق قانونی خود. من احساس [فرماندار Ducey] تحت فشار قرار دادند و من را به یک موقعیت که در آن من نیاز به ما موضع روشن است.”

از روز شنبه 18 ژوئن 2020 آریزونا ضربه دیگری تک-بعد از 2,519 coronavirus مورد ضرب و شتم قبلی خود تنها-بعد از 2,392 فتح کرد گرفته شد موارد گزارش شده در روز سه شنبه. و به گفته نیویورک تایمزبر خلاف جاهایی مثل نیویورک و نیوجرسی که در آن موارد در واقع رها کردن آریزونا یکی از تعداد انگشت شماری از کشورهای که در آن موارد همچنان به افزایش, نشان دادن هیچ نشانه ای از flatlining. فقط پوشیدن لعنت ماسک در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im