AZ شهردار نمی خواهد اجرا ماسک: “ما را گمراه در کنار آزادی”


az-mayor-Err-On-The-Side-Of-Freedom
Huntington Beach, CA, on May 1, 2020. Allen J. Schaben/گتی

یکی آریزونا شهردار می گوید ماسک “را دور از آزادی از شهروندان”

به عنوان COVID-19 موارد در آریزونا در حال خونتان و دولت فرماندار است و تعطیل کسب و کار مانند میله و سینما یکی آریزونا شهردار است که هنوز هم مانند nah. برایس Hamblin شهردار Eagar آریزونا — یک شهر کوچک بین ققنوس و آلبوکرک — هنوز شخم به جلو با یک برنامه ریزی چهارم جولای رژه و نمی خواهد نیاز و یا حتی تشویق جامعه خود را به پوشیدن ماسک به دلیل #آزادی.

“در طول چند هفته گذشته از من خواسته شده که بارها و بارها چه در شهر Eagar قصد دارد به انجام در مورد COVID-19 ماسک, بازدید کنندگان, شورش, و غیره. آن است که تا حدودی نگران کننده چگونه بسیاری از انتظار می رود و تقریبا دعوت شدید تخلف خود به آزادی” Hamblin گفت: در یک بیانیه مشترک در Facebook. “پاسخ من از شروع COVID-19 همه گیر شده است که ما را گمراه در کنار آزادی است.”

به عنوان بیش از 120,000 نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایالات متحده — و تعداد کسانی که به طور مداوم افزایش — بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک به خطا در کنار احتیاط. اما امتناع حفاظت از جامعه خود را به طوری که آنها را می توان رایگان به مرگ اگر آنها را می خواهید به? منظورم این است که من نمی توانم بگویم آن را در نام تجاری برای آمریکا است.

با وجود نرخ هشدار دهنده از COVID-19 در ایالت آریزونا هیچ ایالتی ماسک قیمومیت. برخی از شهرهای آریزونا تصویب کرده اند خود را, ماسک, قوانین, اما شهردار Hamblin نمی خواهد تکان دادن در Eagar و او قطعا لغو رژه روز استقلال. او گفت که او نمی تواند نیاز “سالم شهروندان مطیع قانون” به پوشیدن ماسک, اما گفت که اگر شما احساس بیمار شما باید نه فقط به رژه. حتی آریزونا mlb که به معنای واقعی کلمه در مه گفت: “چه یک Arizonan تصمیم به انجام است که به آنها” در حال حاضر مردم به پوشیدن ماسک و ماندن در خانه در چهارم جولای.

“… هرگز قبل از دولت ما شده است بیشتر مشتاق و مایل به دور از آزادی از شهروندان. هرگز قبل از این شهروندان شده است تمایل بیشتری به آنها بدهد تا” Hamblin بسیار چشمگیری اضافه شده در این بیانیه است. برای ثبت CDC توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک زیرا مانع از حامل بدون علامت از اخراج توان بالقوه خود COVID-19 عفونت را به جهان و آلوده کردن شخص دیگری.

Hamblin پایان بیانیه خود با: “این امریکا است. ایستادن و کسی. شجاع و رایگان زندگی می کنند.” من استراحت بدهد. تمام نظرات در Facebook پست شهردار در بیانیه ای به شدت مثبت است. یک هزار لایک نه تنها واکنش منفی. در این مرحله شما خوبه فقط باید شانه را بالا انداختن شانه های خود را و می گویند خوب آریزونا — موفق باشید در چهارم جولای رژه با ماسک اجازه دهید ما می دانیم که چگونه از آن می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>