Ayanna Pressley انتقاد بتسی DeVos در او اصرار که بازگشایی مدارس


Ayanna-Pressley-Slams-Betsy-DeVos
تام ویلیامز/کارولین Brehman/گتی

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos داد و داده های علمی تا او ادعا می کند که مدارس امن برای بازگشایی

تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) با استفاده از کلمات خود را به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos روز یکشنبه پس از او به نظر می رسد در فاکس نیوز و سی ان ان به قهرمان بچه ها بازگشت به “آموزش تمام وقت” در فرد با سقوط — بازتاب مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه پیش از آن در هفته.

Pressley, یک نماینده ایالات متحده برای ماساچوست را 7th کنگره منطقه توییتی حماسی حذف DeVos در بعد از ظهر یکشنبه نوشتن “@BetsyDeVosED شما هیچ طرح است. معلمان و بچه ها و پدر و مادر ترس برای زندگی خود را. شما اشاره به یک بخش خصوصی که قرار است در سود بیش از مردم و ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از کارگران ضروری. من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من.”

Pressley صدای جیر جیر در پاسخ به اظهارات DeVos ساخته شده در یک مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” با دانا باش که در آن او عمدتا در اطراف رقصید سوالات خاص که چگونه متحده می تواند اطمینان از ایمنی کودکان و نوجوانان و کارکنان این سقوط. به جای DeVos با استفاده از همان صحبت کردن امتیاز به عنوان برگ برنده در هفته های اخیر. “مهم این است که بچه ها را برای بازگشت به مدرسه. که در آن وجود دارد کمی شعله ور شدن یو پی اس و یا نقاط داغ که می توان با آن برخورد یک مدرسه توسط مدرسه یا مورد به مورد و بر اساس,” او گفت: “اما حکومت باید این باشد که بچه ها رفتن به مدرسه این سقوط است.”

باش همچنین از او پرسید که آیا مدارس باید زیر CDC دستورالعمل در مورد اقداماتی که باید در جای خود در پیشبرد مدارس باز برای فرد آموزش. به این DeVos گفت: “CDC دستورالعمل ها هستند که فقط به معنای انعطاف پذیر و به معنای توان به عنوان مناسب برای این وضعیت است.”

در اوایل ماه جولای DeVos گفت: او با توجه به برش بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی در پاییز. “ما به دنبال این بسیار جدی است. این یک مسئله بسیار جدی در سراسر کشور,” او گفت:. تهمت و تهدید به انجام همان در یک توییت گفت: “این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

او همچنین با صدور یک تهدید از انواع به CDC به تغییر اولیه خود دستورالعمل که او احساس می شد “بسیار سخت گران” و “غیر عملی است.” CDC مدرسه خود را تغییر بازگشایی شیوه به کمتر “دشوار” است که ما فقط می توانیم فرض کنیم معنی آنها کمتر خواهد بود امن به عنوان به خوبی.

“ما می دانیم که کودکان دریافت ویروس در مراتب پایین تر از هر بخش دیگری از جمعیت” DeVos ادامه داد. “و باز هم هیچ چیز وجود دارد در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها از پشت در مدرسه خطرناک است به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>