naya-rivera-son-josey-accident
گرگ DeGuire/گتی

مقامات می گویند او “محشور انرژی کافی” برای به دست آوردن پسر خود را با خیال راحت بر روی قایق

Naya Rivera بدن پیدا شد دیروز دنبال ناپدید شدن او در دریاچه Piru که در آن او و چهار ساله از پسر Josey اجاره یک قایق برای بعد از ظهر. به عنوان جزئیات جدید ظهور می رسد ریورا ممکن است خود را صرف لحظات پایانی تلاش برای نجات پسرش از سرنوشت.

هنگامی که قایق ریورا اجاره ای نبود بازگشت و در پایان آن سه ساعته اجاره پنجره کارکنان اعزام شدند تا به جستجو برای آن. آنها دریافتند قایق با Josey خواب در آن به تنهایی و یک ژاکت زندگی در نظر گرفته شده که ریورا را داشت در هیئت مدیره همراه با شناسایی. در روز بعد پلیس او مصاحبه پسر مورد چه برخوردی.

“ما از صحبت کردن با پسرش که او و Naya, شنا در دریاچه هم در برخی از نقطه در طول سفر خود” Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت. “در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت. او گفته محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است.” او فداکاری کردند برای پسرش که رشد خواهد کرد تا شناخت خود را مادر همه چیز را او می تواند برای او.

مقامات بر این باورند که آب جریان ممکن است آنچه در نهایت منجر به ریورا در حال غرق شدن است. “هستند بسیاری از جریان ها در دریاچه است که به نظر می رسد به خصوص در بعد از ظهر,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم آن را اواسط بعد از ظهر زمانی که او ناپدید شد. این ایده شاید بودن که قایق دست خوش پیشامد میشه شروع آن unanchored و که او محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش برگشت به قایق اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش است.”

او همچنین گفت: وجود عکس ها و FaceTime تماس از ریورا به اعضای خانواده در طول زمان او و Josey بودند در دریاچه و آنها قادر به قطعه با هم یک جدول زمان حوادث: “وجود یک تصویر فرستاده شده به یک عضو خانواده است که نشان داد این پسر در قایق توسط یک یارو. ما در بر داشت جایی که یارو بود.” با توجه به زمان آن در نظر گرفته شد حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت قبل از Josey داشت در قایق.

اعضای از بازیگران سرور و نشاط دیده می شد دست در دست در ساحل دریاچه Piru حدود یک ساعت قبل از Ventura County Sheriffs تایید ریورا مرگ مختلفی گزارش شده است. هفت سال پیش به روز, بازیگران در بر داشت که خود را costar, Cory Monteith مرده بود از مصرف بیش از حد تصادفی.

کارآگاه گفت: هیچ دلیلی برای باور کردن بازی ناپاک رخ داده است یا این که او درگذشت خودکشی. بدن او را در پزشکی است بازرسان اتاق که در آن یک کالبد شکافی انجام خواهد شد و شناسایی مثبت می تواند تایید از طریق دندانپزشکی سوابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de